Apartamenty Drewnowska 43

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1.13
89,16 m²
1
624 120 zł7 000 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43

Opis Inwestycji

Apartamenty Drewnowska 43 będą zwracać uwagę elegancką architekturą oraz spójnym połączeniem funkcji mieszkaniowych, handlowych i biurowych. Projektowana zabudowa doskonale wpisze się w istniejącą tkankę miejską i stworzy nową jakość w ofercie mieszkaniowej w tej części miasta.Lokale o charakterze usługowym i biurowym będą zlokalizowane w czterokondygnacyjnej zabudowie frontowej, jaka rozciągnie się wzdłuż ulicy Drewnowskiej. Budynki zostaną oddzielone od ulicy chodnikiem oraz podwyższonym pasem estetycznej zieleni. Wokół zabudowy zaplanowano minimalistyczne kompozycje z drzew i krzewów oraz trawniki. Część biurowo-usługowa zyska nieco bardziej nowoczesne wykończenie w postaci dużych przeszkleń, które będzie nawiązywało do szklanych balustrad i minimalistycznych elewacji całego kompleksu. Obiekty usługowe i biurowe zaprojektowano z troską o zróżnicowane potrzeby nabywców – będą to zarówno mniejsze lokale, jak również duże, ponad dwustumetrowe przestrzenie.Przestrzeń mieszkaniowa osiedla Apartamenty Drewnowska 43 będzie spójna z częścią usługowo-biurową zarówno pod względem estetyki i architektury, jak również standardu wykończenia. Równie eleganckie i dopracowane elewacje oraz komfortowe części wspólne sprawią, że mieszkańcy i przedsiębiorcy będą zadowoleni z wzajemnego sąsiedztwa. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie w formie tarasów, dziedzińców z ławkami, placów zabaw dla najmłodszych oraz ciekawych kompozycji roślinnych.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 43 (2.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 89 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 27 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
* stan deweloperski - od 5 500 zł/m2 do 6600 zł/m2 * wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 * komórka lokatorska - 2 200 zł/m2 * miejsce postojowe naziemne - 15 000 zł * miejsce postojowe w garażu podziemnym - 30 000 zł * miejsce postojowe motocyklowe (etap II) - 20 000 zł * wersja płatności etap I - 20/80% * wersja płatności etap II - 20/20/60% ATAL DESIGN Wykończenie Standard 1 pokój - 700 zł/m2 2-3-4 - pokoje - 650 zł/m2 Wykończenie Standard Plus 1 pokój - 800 zł/m2 2-3-4 pokoje - 750 zł/m2 Wykończenie VIP 1 pokój - 950 zł/m2 2-3-4 pokoje - 900 zł/m2
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 89 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 624 120 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Drewnowska 43

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Lutomierska - Zachodnia (0485).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci z Dysfunkcjami Ruchu i Opóźnieniami Psychoruchowymi w odległości 200m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 250m, Filia nr 4 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Doktor sp.j. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się Magiczna. Apteka, w odległości 550 m znajduje się Ośrodek Zdrowia przy Światowej Fundacji Pomocy i Opieki Medycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Teatr Mały w Manufakturze, w odległości 450 m znajduje się Ars Nova, w odległości 450 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 8.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Na Medal. Uczniowski klub sportow, w odległości 800 m znajduje się Chmiel Jacek. Trening indywidualny, w odległości 900 m znajduje się Akademia Body Mental. Yoga, ashtanga, pilates, kundalini joga, medytacja.

Data publikacji: 11.10.2017

Data aktualizacji: 12.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie