Seaside Garden - Świnoujście

Oferta archiwalna

Świnoujście, ul. Kornela Ujejskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 347 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Seaside Garden - Świnoujście

12 zdjęć

Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 70 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

https://m.youtube.com/watch?v=xhD5E36duIk&feature=youtu.be

Seaside Garden Apartments & Wellness

to najbardziej prestiżowe miejsce na mapie Świnoujścia.

Obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Unikatowy projekt, który łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną. Stylowa elewacja nawiązująca do obiektów klasycystycznych, podkreśla wysoką jakość i standard inwestycji. Fasada budynku została rozrzeźbiona przez zastosowanie pilastrów i gzymsów, podświetlonych oświetleniem zewnętrznym. W wachlarzu szlachetnych materiałów wykończeniowych można wymienić między innymi spieki kwarcowe oraz pozłacane detale.

Ekskluzywna strefa relaksu

Prestiż inwestycji jest podniesiony dzięki stworzeniu na dachu budynku wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców residents only. Będą mieli do swojej dyspozycji podgrzewany basen o wymiarach 4x11m z niesamowitym widokiem na morze oraz strefę wellness z sauną fińska i sauną infrared, oraz dużym jacuzzi. Przy basenie zaplanowano strefę barową wraz z miejscem do wypoczynku z leżakami.

Inwestycja Seaside Garden - Świnoujście znajduje się w Świnoujściu, ul. Kornela Ujejskiego (1.4 km od centrum Świnoujścia), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Seaside Garden - Świnoujście została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Seaside Garden - Świnoujście nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Plaża Świnoujście Świnoujście po raz kolejny na pierwszym miejscu - najpiękniejsza plaża nad polskim Bałtykiem z certyfikatem "Błękitnej Flagi". - piękne, piaszczyste, czyste plaże (o długości 10 km); - szerokość plaż dochodząca do 70 metrów; - płytka linia brzegowa i liczne wyznaczone kąpieliska. Stawa Młyny Stawa to znak nawigacyjny w kształcie wiatraka, znajdująca się na końcu Falochronu Zachodniego w Świnoujściu, przy ujściu Świny do Bałtyku. Stawa Młyny ma 20 metrów wysokości, pomalowana jest na biało, ma czarny dach. Park Zdrojowy w Świnoujściu Spacery i przechadzki po Parku Zdrojowym to jedna z atrakcji Świnoujścia dla kuracjuszy i turystów, ale również mieszkańców miasta, którzy chętnie korzystają z tej możliwości. Park Zdrojowy jest zadbany, co roku pojawia się wiele rodzajów kwiatów, przybywają nowe rabatki. Promenada Zdrowia 950 metrowa ścieżka dla pieszych, rowerzystów i rolkowców: - z małą architekturą; - siłowniami plenerowymi; - źródełkami wody pitnej; - stacjami dla rowerów; - placami zabaw; - parkiem rekreacyjnym oraz łącznikami z ulicą i plażą. Wszystko uzupełnione ciekawymi, wielobarwnymi roślinami, nowymi szpalerami drzew i kwiatami. Seaside Garden Apartments & Wellness zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Seaside Garden - Świnoujście?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Seaside Garden - Świnoujście mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Seaside Garden - Świnoujście znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowackiego - Orkana.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Seaside Garden - Świnoujście w odległości 270 m znajduje się Kryta Pływalnia w Świnoujściu, w odległości 420 m znajduje się Flota Świnoujście, w odległości 430 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 10.12.2019
Data aktualizacji: 02.02.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Świnoujściu

Oferty w Świnoujściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: