Olimpia Port

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolumba/Marca Polo, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Kolumba/Marca Polo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 886 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Olimpia Port

12 zdjęć

Olimpia Port
Olimpia Port
Olimpia Port
Olimpia Port

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 55 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 402 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 252 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

- słoneczne mieszkania w pobliżu Odry oraz apartamenty z widokiem na rzekę

- ponad 6ha rozległych zielonych terenów na inwestycji

- Marina z fontanną, pływające pomosty, baza kajakowa

- ścieżki rowerowe i spacerowe, ponad 12 różnorodnych placów zabaw

- osiedlowy klub fitness, siłownia outdoorowa, boiska oraz rowerowy pumptrack

Osiedle społeczne Olimpia Port to wieloetapowa inwestycja zlokalizowana nad Odrą, na styku Swojczyc i Sępolna. Tworzy spójny, samowystarczalny zespół urbanistyczny, łączący funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe i rekreacyjne oraz edukacyjne. Osiedle charakteryzuje bogactwo ciągów zielonych, tras pieszo-rowerowych, skwerów i dzikich parków przylegających do kanałów żeglownych. Mieszkańcy korzystają już z miejsc integracji, tras spacerowych, bazy kajakowej, boisk czy placów zabaw oraz rozległych terenów zielonych wokół inwestycji. O bezpieczeństwo dba ochrona oraz monitoring 24h. W ostatnim etapie powstaje centralny punkt osiedla – Marina z fontanną – miejsce kulturalnych wydarzeń. Na Olimpii Port żyje się wygodnie, codziennie zyskując cenny czas, który możesz przeznaczyć na wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2 kw. 2023 r.

Inwestycja Olimpia Port znajduje się na Swojczycach, ul. Kolumba/Marca Polo (5.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Olimpia Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 402 nowych mieszkań znajdujących się w 55 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olimpia Port nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Olimpia Port?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olimpia Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 522 metrów od inwestycji Olimpia Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Swojczyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Olimpia Port znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpia Port znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Leśne Zuchy w odległości 187 m, Żłobek Małych Odkrywców w odległości 255 m, Przedszkole "Po Sąsiedzku" w odległości 257 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olimpia Port jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Port Zdrowia w odległości 252 m, Dermosfera Gabinet Dermatologii Leczniczej i Estetycznej Joanna Berny-Moreno w odległości 895 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olimpia Port składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 4 m znajduje się Się Upiekło, w odległości 38 m znajduje się Żabka, w odległości 158 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpia Port w odległości 166 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 275 m znajduje się boisko / kort, w odległości 324 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 23.11.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: