Osiedle Architektów

Mieszkania na sprzedaż ul. Architektów/Solidarności, oferowane bezpośrednio przez

ARCH-Dom Development S.A.

Rzeszów, ul. Architektów/Solidarności

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 844 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Architektów

12 zdjęć

Osiedle Architektów
Osiedle Architektów
Osiedle Architektów
Osiedle Architektów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 266 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 2-6 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa inwestycja na mapie deweloperów w Rzeszowie - „Osiedle Architektów” - to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, od 5 do 9 kondygnacyjnych. Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są u zbiegu ulic Architektów i Solidarności, w południowej części miasta. Nowoczesna, loftowa zabudowa, innowacyjne technologie budownictwa, doskonałe usytuowanie — to zalety nowych mieszkań na sprzedaż.

Nasza inwestycja w nowe nieruchomości w Rzeszowie stawia przede wszystkim na przyjazne, ekologiczne rozwiązania oraz bezpieczeństwo, komfort i potrzeby przyszłych mieszkańców Osiedla Architekci. Możesz liczyć na kompleksowe i transparentne warunki zakupu nowego mieszkania. Jesteśmy doświadczonym deweloperem — kładziemy nacisk na wysoki standard jakości oraz funkcjonalność.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie dostępne są w różnych wariantach powierzchni. Mieszkania i kawalerki kierujemy do zarówno do rodzin z dziećmi, jak i singli. Do zamieszkania zdecydowanie zachęca przyjemna architektura zieleni oraz doskonała komunikacja z innymi częściami Rzeszowa. Usytuowanie nowego osiedla spełni oczekiwania osób zmotoryzowanych i tych, którzy korzystają z transportu miejskiego.

Inwestycja Osiedle Architektów znajduje się w Rzeszowie, ul. Architektów/Solidarności (3.2 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez ARCH-Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 266 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Architektów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARCH-Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 2-6 m2.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Architektów?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Architektów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Architektów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Architektów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Architektów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Architektów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ZUZIA w Rzeszowie w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Architektów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Architektów w odległości 510 m znajduje się Kryta Pływalnia WSK-PZL Rzeszów.

Data publikacji: 22.12.2022
Data aktualizacji: 18.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: