ARCH-Dom Development S.A. logo

ARCH-Dom Development S.A.

Rzeszów, ul. Jagielońska 9
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

ARCH-Dom Development S.A. to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie.

W swojej ofercie deweloper ARCH-Dom Development S.A. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 25 m² do 66 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Osiedle Architektów.Każda inwestycja ARCH-Dom Development S.A. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 265 nieruchomości w województwie podkarpackim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z ARCH-Dom Development S.A..

Posiadamy w sprzedaży 265 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Architektów
  3 kw. 2025
  Nowa inwestycja na mapie deweloperów w Rzeszowie - „Osiedle Architektów” - to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, od 5 do 9 kondygnacyjnych. Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są u zbiegu ulic Architektów i Solidarności, w południowej części miasta. Nowoczesna, loftowa zabudowa, innowacyjne technologie budownictwa, doskonałe usytuowanie — to zalety nowych mieszkań na sprzedaż.Nasza inwestycja w nowe nieruchomości w Rzeszowie stawia przede wszystkim na przyjazne, ekologiczne rozwiązania oraz bezpieczeństwo, komfort i potrzeby przyszłych mieszkańców Osiedla Architekci. Możesz liczyć na kompleksowe i transparentne warunki zakupu nowego mieszkania. Jesteśmy doświadczonym deweloperem — kładziemy nacisk na wysoki standard jakości oraz funkcjonalność.Nowe mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie dostępne są w różnych wariantach powierzchni. Mieszkania i kawalerki kierujemy do zarówno do rodzin z dziećmi, jak i singli. Do zamieszkania zdecydowanie zachęca przyjemna architektura zieleni oraz doskonała komunikacja z innymi częściami Rzeszowa. Usytuowanie nowego osiedla spełni oczekiwania osób zmotoryzowanych i tych, którzy korzystają z transportu miejskiego.

  Osiedle Architektów

  ul. Architektów/Solidarności , Rzeszów(3.2 km od centrum)
  ARCH-Dom Development S.A.

Kontakt

ARCH-Dom Development S.A. logo
ARCH-Dom Development S.A.
Rzeszów, ul. Jagielońska 9
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: