Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Natura Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Listopadowa, oferowane bezpośrednio przez

AR Group Sp.J.

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Listopadowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 308 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Natura ParkNatura Park

6 zdjęć

Natura Park
Natura Park
Natura Park
Natura Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Natura Park logo

Natura Park to idealne miejsce dla osób ceniących mieszkać w spokojnej dzielnicy.

Osiedle docelowo składać się będzie z budynków wyróżniających się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyja sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki tworzą przystań do wypoczynku.

Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych i terenów zielonych.

Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej możemy dotrzeć do centrum Łodzi w bardzo krótkim czasie. Ogromnym atutem jest również brak czynszu (jedynie opłaty eksploatacyjne), płacimy tylko za bieżące zużycie mediów.

Inwestycja Natura Park znajduje się na Stokach, ul. Listopadowa (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez AR Group Sp.J.

Inwestycja Natura Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Natura Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AR Group Sp.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Natura Park?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Natura Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1637 metrów od inwestycji Natura Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Widzew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Natura Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Natura Park znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 93 w Łodzi w odległości 444 m, Szkoła Podstawowa nr 139 w odległości 561 m, Przedszkole Miejskie nr 63 w odległości 575 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Natura Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endo-Med w odległości 364 m, CEREO-MED w odległości 695 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Natura Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 83 m znajduje się Żabka, w odległości 402 m znajduje się Sklep spożywczo monopolowy, w odległości 660 m znajduje się Viol-Mar s.c..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Natura Park w odległości 487 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 498 m znajduje się boisko / kort, w odległości 514 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023