Madison Apartments - I Etap

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApricot Capital Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom Pod Szóstką(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 650/m2
  Dom Pod Szóstką
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 77 - 80 m2
  Liczba pokoi: 3
  NAPOLLO
 • Żoliborz Artystyczny(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, pl. Czesława Niemena 1 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 262
  Powierzchnia: 30 - 175 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 49 ofert
  Dom Development S.A.
 • sPlace Park(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Rydygiera 12 (4.3 km od centrum Warszawy)
  sPlace Park
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 150
  Powierzchnia: 42 - 171 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Madison Apartments - I Etap

Ostatnie gotowe penthouse'y z widokiem na centrum!Madison Apartments to kameralne osiedle na prestiżowym Żoliborzu otulone 44h lasem. Wyróżnia się minimalistycznym designem i wysokim standardem wykończenia.Rodziny z dziećmi docenią Kids Club Apricot- wewnętrzny plac zabaw wyposażony w basen z kulkami, PlayStation i interaktywną podłogę FunFloor. Na terenie osiedla znajduje się sieciowy fitness klub - Zdrofit Żoliborz Szamocka oraz Restauracja Madison.W pierwszym etapie, oddanym do użytkowania w czerwcu 2016 dostępne są dwupoziomowe penthouse'y z antresolami do własnej aranżacji oraz narożnymi przeszkleniami o wysokości 6 metrów.Każdy penthouse'y ma prywatny, zielony taras na dachu, z którego rozciąga się wspaniały widok na centrum Warszawy i zielony Żoliborz.Zapraszamy do obejrzenia wykończonego penthouse’u!

Inwestycja Madison Apartments - I Etap znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Szamocka 10 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apricot Capital Group.

Inwestycja Madison Apartments - I Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu penthouse, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Madison Apartments - I Etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 74 do 139 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apricot Capital Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne w metrażu ok 2 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
panoramiczne, drewniane okna na najwyższych kondygnacjach narożne, aluminiowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne w metrażu ok 2 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Madison Apartments - I Etap

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Madison Apartments - I Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Madison Apartments - I Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powązki-Cmentarz Wojskowy 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Madison Apartments - I Etap znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Balibu w odległości 20 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Madison Apartments - I Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed Onkologia w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Madison Apartments - I Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Fresh market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Madison Apartments - I Etap w odległości 90 m znajduje się Zdrofit, w odległości 210 m znajduje się Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska, w odległości 300 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 17.05.2016

Data aktualizacji: 01.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie