Madison Apartments - I Etap

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apricot Capital Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 785 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Madison Apartments - I Etap

Najbliższe inwestycje

 • Dom Pod Szóstką(0.4 km dalej)

  Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Dom Pod Szóstką
  Termin oddania: 3 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 36 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  NAPOLLO
 • Żoliborz Business Concept(0.5 km dalej)

  Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4.7 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Business Concept
  Condohotel
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 17 - 41 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.
 • Żoliborz Artystyczny(0.8 km dalej)

  Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, pl. Czesława Niemena 1 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 369
  Powierzchnia: 31 - 235 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Madison Apartments - I Etap

Ostatnie gotowe penthouse'y z widokiem na centrum!Madison Apartments to kameralne osiedle na prestiżowym Żoliborzu otulone 44h lasem. Wyróżnia się minimalistycznym designem i wysokim standardem wykończenia.Rodziny z dziećmi docenią Kids Club Apricot- wewnętrzny plac zabaw wyposażony w basen z kulkami, PlayStation i interaktywną podłogę FunFloor. Na terenie osiedla znajduje się sieciowy fitness klub - Zdrofit Żoliborz Szamocka oraz Restauracja Madison.W pierwszym etapie, oddanym do użytkowania w czerwcu 2016 dostępne są dwupoziomowe penthouse'y z antresolami do własnej aranżacji oraz narożnymi przeszkleniami o wysokości 6 metrów.Każdy penthouse'y ma prywatny, zielony taras na dachu, z którego rozciąga się wspaniały widok na centrum Warszawy i zielony Żoliborz.Zapraszamy do obejrzenia wykończonego penthouse’u!

Inwestycja Madison Apartments - I Etap znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Szamocka 10 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apricot Capital Group.

Inwestycja Madison Apartments - I Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu penthouse, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Madison Apartments - I Etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 74 do 139 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apricot Capital Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne w metrażu ok 2 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
panoramiczne, drewniane okna na najwyższych kondygnacjach narożne, aluminiowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne w metrażu ok 2 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Madison Apartments - I Etap

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 400 metrów od inwestycji Madison Apartments - I Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ELBLĄSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Madison Apartments - I Etap znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 800m, Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w odległości 800m, DANCE4FUN w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się RehaMir Rehabilitacja, w odległości 550 m znajduje się Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna, w odległości 550 m znajduje się Przychodnia Elbląska (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz).

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się Kościół Świętego Jozafata, w odległości 700 m znajduje się Kościół Św. Jozafata, w odległości 800 m znajduje się Sofa - Sceniczy Otwarty Festiwal Artystyczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków, w odległości 750 m znajduje się Lasek na Kole, w odległości 900 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy .

Data publikacji: 17.05.2016

Data aktualizacji: 01.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie