Rubikon Residence IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAPM Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Bluszczańska(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 800 brutto/m2
  Nova Bluszczańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 95
  Powierzchnia: 33 - 140 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 67 ofert
  SGI Sp. z o.o.
 • Wiślany Mokotów etap V(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Ananasowa (4.5 km od centrum Warszawy)
  Wiślany Mokotów etap V
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 47 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 1 oferta
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Bartycka Residence III(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bartycka (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 200/m2
  Bartycka Residence III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 97 - 120 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rubikon Residence IV to kolejny etap projektu mieszkaniowego, którego budowę rozpoczęliśmy w 2014 roku na warszawskim Dolnym Mokotowie, przy ulicach Bluszczańskiej i Siekierkowskiej.Rubikon Residence to kameralne osiedle, gdzie każdy odnajdzie ciszę i spokój. Właśnie te wartości przyświecały nam przy projektowaniu zespołu czterech budynków, dzięki czemu na mapie Warszawy powstaje wyjątkowe miejsce pełne zieleni i eleganckich form architektonicznych. Strefa, którą każdy z nas może nazwać oazą spokoju.W czwartym etapie zaprojektowaliśmy 45 wyjątkowych lokali mieszkalnych o wysokości 2,65 m. W budynku znajdą się kawalerki o powierzchni 32 – 37 m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 41 do 50 m kw., mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni 55 m kw., ale także bardziej przestronne od 66 do 77 m kw. Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni będą czekały lokale czteropokojowe o powierzchni od 86 do 93 m kw. i mieszkania pięciopokojowe w metrażu 117 m kw.W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą. Do każdego mieszkania w inwestycji będzie przynależał szklany balkon, taras lub ogródek. Część wspólna całej inwestycji zostanie zaaranżowana jako kameralny ogród w formie kaskad, otaczający ze wszystkich stron cztery budynki. Nie zabraknie też miejsca dla najmłodszych mieszkańców – jesteśmy w trakcie projektowania placu zabaw, który wkomponuje się w otaczającą przestrzeń.

Inwestycja Rubikon Residence IV znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska/Siekierkowska (4.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rubikon Residence IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rubikon Residence IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 94 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rubikon Residence IV

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 250 metrów od inwestycji Rubikon Residence IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŁOSOSIOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rubikon Residence IV znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego w odległości 250m, Przedszkole nr 281 "Stokrotka" w odległości 250m, Viamoda. Szkoła wyższa w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Masaż i Fizjoterapia Alicja Michnowska, w odległości 1350 m znajduje się Adalta Gabinet Psychologiczny - psychoterapia i rozwój osobisty, w odległości 1350 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Centrum Handlowe ASG, w odległości 850 m znajduje się Freetime. Zakład fotograficzny, w odległości 1250 m znajduje się Studio Łazienek.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Falconia Parafialny Klub Sportowy, w odległości 800 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 1100 m znajduje się ROD Czerniaków.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 28.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie