Nowe Jaroty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pieczewska, oferowane bezpośrednio przez Ango Development

Olsztyn, ul. Pieczewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 431 ofert w najbliższej okolicy!

Nowe Jaroty

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Ostoja
  od: 6 790 zł/m2

  Osiedle Ostoja

  Osiedle Ostoja

  Mieszkanie Olsztyn
  ul. Jarocka 21
  3.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 34-65 m2
  • Mieszkań: 54
  • Pokoje: 2-3
 • Osiedle Aurora
  od: 7 000 zł/m2

  Osiedle Aurora

  Ippon Group Sp. z o.o.

  Mieszkanie Olsztyn
  ul. Barcza
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 56-78 m2
  • Mieszkań: 25
  • Pokoje: 3-4
 • Osiedle Aurora etap IV

  Osiedle Aurora etap IV

  Ippon Group Sp. z o.o.

  Mieszkanie Olsztyn
  ul. Franciszka Barcza 50
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 36-134 m2
  • Mieszkań: 135
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Nowe Jaroty logo

Nowe Jaroty, to inwestycja w dobrze zagospodarowanej części olsztyńskich Jarot, w bezpośrednim sąsiedztwie alejek spacerowych, szkół i przedszkoli, oraz przychodni i sklepów.

To propozycja dla aktywnych osób ceniących praktyczne i wygodne rozwiązania.

Komfort mieszkańcom budynku Nowe Jaroty gwarantuje południowa, słoneczna ekspozycja wszystkich mieszkań i apartamentów.

W projekcie zadbano o odpowiednią ilość miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym jak i podziemnym, a także zapewniono mieszkańcom możliwość poruszania się po budynku windami cichobieżnymi, od poziomu parkingu podziemnego, aż do najwyższej kondygnacji.

Wszystkie lokale są przestrzenne i posiadają południową ekspozycję, dzięki czemu są słoneczne i przytulne. To propozycja dla osób ceniących praktyczne i wygodne rozwiązania. W trosce o codzienny komfort mieszkańców w budynku zaprojektowano komórki lokatorskie oraz zadbano o odpowiednią ilość miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym jak i podziemnym. Spośród szerokiego wachlarza nowoczesnych lokali, wybierz swoje wymarzone mieszkanie i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem każdego dnia.

Dla osób szanujących swój czas, dyskrecję i ceniących wygodę codziennego życia, dedykowana jest oferta ośmiu komfortowych apartamentów.

Nowe, przestrzenne mieszkania to właśnie Nowe Jaroty – Twoja nowa perspektywa.

Inwestycja Nowe Jaroty znajduje się w Olsztynie, ul. Pieczewska (4 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Ango Development.

Inwestycja Nowe Jaroty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od null do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Jaroty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ango Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena za m2 komórki lokatorskiej: 1 620 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Cena za m2 komórki lokatorskiej: 1 620 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena za miejsce zewnętrzne nad halą garażową: 5 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: Cena za miejsce wewnętrzne pod budynkiem: 20 000 zł Cena za miejsce wewnętrzne w hali garażowej: 15 000 zł.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy z młodszymi dziećmi docenią na pewno bezpośrednie sąsiedztwo szkoły, bliskość przedszkoli, placów zabaw i łatwy dostęp do służby zdrowia. Dla osób aktywnych towarzysko, ceniących dostęp do miejskich atrakcji atutem będzie znajdujący się nieopodal pasaż handlowo-usługowy wzdłuż ulicy Wilczyńskiego, oraz Galeria Warmińska z kompleksem kinowym, klubem fitness i pobliskimi marketami, a także dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Starego Miasta, Plaży Miejskiej, a także podmiejskich terenów zielonych. Jednocześnie usytuowanie na końcu ulicy Pieczewskiej stanowi gwarancję spokoju.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Jaroty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Jaroty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Nowe Jaroty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Jaroty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Jaroty znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie NR 29 w Olsztynie w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Nr 30 w odległości 70 m, Przedszkole Niepubliczne TEMPOO w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Jaroty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia alergologiczno-pulmologiczna w odległości 490 m, Lekarz w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Jaroty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Leonek, w odległości 200 m znajduje się Warzywa Owoce, w odległości 260 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Jaroty w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Sylwetka.

Data publikacji: 13.10.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: