Cicha Łąka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAncona Development Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Cicha Łąka

Najbliższe inwestycje

 • Józefosław Apartamenty(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów 43 (1.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Józefosław Apartamenty
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 49 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Lugra
 • Osiedle XXI Etap II(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. XXI wieku (1.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 010/m2
  Osiedle XXI Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 45 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  AMPAR Bis Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Wille Tercja(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Dworska 13 (2.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 799/m2
  Apartamenty Wille Tercja
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 175 - 344 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
  Mirage Nieruchomości Real Estate

Opis Inwestycji

Osiedle Cicha Łąka to inwestycja położona w zielonej, zacisznej i spokojnej części Józefosławia, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej (autobus) i edukacyjno-usługowej (szkoła, sklep). Dogodna lokalizacja, kompaktowe metraże mieszkań i dbałość o wykończenie sprawiają, że ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnych mieszkań w atrakcyjnej cenie i z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo niewielkiego lasku i oddalenie od ruchliwych dróg są dodatkowymi atutami Cichej Łąki.Osiedle składa się z dwóch części: z kompleksu segmentów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 89 do 119 m2 oraz kameralnych trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, z mieszkaniami od 37 do 62 m2.Do każdego mieszkania w budynku wielorodzinnym należy balkon o powierzchni do 20 m2 lub ogródek do 140 m2. Duże okna dodatkowo doświetlają pomieszczenia.Budynki wyposażone są w windy od poziomu garażu. W budynkach zlokalizowane są garaże jednostanowiskowe na kilkadziesiąt samochodów każdy lub naziemne miejsca postojowe. Do dyspozycji mieszkańców są także komórki lokatorskie, boxy rowerowe i miejsca postojowe dla motocykli.Osiedle jest przystosowane do monitoringu. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne place zabaw. Dojazd do osiedla zapewniają asfaltowe drogi gminne i drogi osiedlowe z kostki brukowej.W lipca 2019 roku ruszyła budowa kolejnego budynku wielorodzinnego - w ofercie szeroki wybór mieszkań w atrakcyjnych cenach. Na przełomie 2019 i 2020 roku rozpocznie się wznoszenie następnego budynku wielorodzinnego oraz kolejnego etapu segmentów, obejmującego 26 lokali.

Inwestycja Cicha Łąka znajduje się w Piasecznie, ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ancona Development Sp. z o.o..

Inwestycja Cicha Łąka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cicha Łąka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 6 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ancona Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (18).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Cicha Łąka

Osiedle Cicha Łąka położone jest w odległości ok. 4 km od ul. Puławskiej i Centrum Handlowego Auchan. W odległości 600 metrów od osiedla zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, publiczne przedszkole i szkoła podstawowa oraz dyskont spożywczy. Najbliższa placówka medyczna oddalona jest o niespełna 1,5 km. Lokalizacja w odległości 1,3 km od granicy Ursynowa i Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie niewielkiego lasku sprawia, że jest to idealne miejsce zamieszkania dla osób marzących o ucieczce od ścisku i hałasu dużych osiedli, ale jednocześnie chcących w pełni korzystać z miejskich wygód i infrastruktury.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 550 metrów od inwestycji Cicha Łąka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny URBANISTÓW 02 (JULIANÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Łąka znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 550m, Lawendowy Domek - Przedszkole i żłobek w Piasecznie w odległości 600m, Niepubliczne Angielsko Polskie Przedszkola ”Zebra” w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Salon masażu, w odległości 900 m znajduje się Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 1050 m znajduje się Apteka Julianowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Restauracja i wine bar "W Małym Dworku".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B., w odległości 1100 m znajduje się Joy. Klub, w odległości 1150 m znajduje się Sekcja Jeździecka "Ami".

Data publikacji: 02.11.2017

Data aktualizacji: 04.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie