Cicha Łąka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cichej Łąki, oferowane bezpośrednio przez Ancona Development Sp. z o.o.

Piaseczno, ul. Cichej Łąki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 429 ofert w najbliższej okolicy!

Cicha Łąka

14 zdjęć

Cicha Łąka
Cicha Łąka
Cicha Łąka
Cicha Łąka

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Cicha Łąka logo

Osiedle mieszkaniowe Cicha Łąka to zespół eleganckich apartamentowców, graniczący z niewielkim laskiem i zespołem klimatycznych budynków w zabudowie szeregowej.

Oferujemy szeroki wybor mieszkań, spełniających wymagania zarówno singli, jak i kilkuosobowych rodzin.

Nasza oferta zadowoli tych, którzy lubią wypić poranną kawę w przydomowym ogródku, jak i tych którzy wolą odpoczynek na przestronnym balkonie.

Wszystkie budynki, pomimo zaledwie 3 pięter wyposażone są w windy, a cała architektura Cichej Łąki w pełni wpisuje się w podmiejski klimat okolicy - budynki w delikatnych jasnych kolorach, duże okna, przestronne balkony i przydomowe ogródki - wszystko to zaprojektowane jest w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom komfort i intymność, połączone z wygodą i elegancją.

Inwestycja Cicha Łąka znajduje się w Piasecznie, ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ancona Development Sp. z o.o.

Inwestycja Cicha Łąka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cicha Łąka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ancona Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
• oddzielne pomieszczenie na śmietniki w budynku oraz wiata śmietnikowa, zewnętrzna

Konstrukcja budynku

żelbetowa monolityczna w części garażowej, słupowo-płytowa w części nadziemnej

Dach

stropodach płaski kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie; obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej lub PCV

Elewacja

tynk cienkowarstwowy z izolacją cieplną

Stolarka okienna

stolarka okienna PCV o współczynniku U=1,1 W/m2K. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno – rozwieralny

Drzwi zewnętrzne

ślusarka aluminiowa przeszklona z samozamykaczem

Posadzka

szlichta cementowa zatarta na ostro (na warstwie izolacyjnej ze styropianu )

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane z pustaków silikatowych Ściany wewnętrzne działowe: bloczki wapienno-piaskowe silikatowe gr. 12 cm – wydzielenia łazienek i wc; bloczki wapienno-piaskowe silikatowe gr. 8 cm– wydzielenia pozostałe

Instalacje

• instalacje prowadzone w szachtach w korytarzach: - instalacja gazowa, kotłownia w budynku w wydzielonym pomieszczeniu, - centralne ogrzewanie - rozprowadzone w warstwach posadzkowych, grzejniki w standardzie np. PURMO lub równoważne; - wodna - zasilana z sieci miejskiej; - kanalizacyjna – odprowadzana do sieci miejskiej; - elektryczna podtynkowa; • orurowanie dla instalacji teletechnicznej • domofonowa – zintegrowana z systemem kontroli dostępu (karty dostępowe);

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (18)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Cicha Łąka położone jest w odległości ok. 4 km od ul. Puławskiej i Centrum Handlowego Auchan. W odległości 600 metrów od osiedla zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, publiczne przedszkole i szkoła podstawowa oraz dyskont spożywczy. Najbliższa placówka medyczna oddalona jest o niespełna 1,5 km. Lokalizacja w odległości 1,3 km od granicy Ursynowa i Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie niewielkiego lasku sprawia, że jest to idealne miejsce zamieszkania dla osób marzących o ucieczce od ścisku i hałasu dużych osiedli, ale jednocześnie chcących w pełni korzystać z miejskich wygód i infrastruktury.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cicha Łąka?

Data publikacji: 02.11.2017
Data aktualizacji: 16.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: