Włościańska 23

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAma-Bud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 148 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metro Park(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska (5.9 km od centrum Warszawy)
  Metro Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 19 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 21 ofert
  Home Invest Sp. z o.o.
 • Prestige Residence(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, ul. Kolektorska 15 (5.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 15 000 brutto/m2
  Prestige Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 81 - 181 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Prestige
 • Apartamenty Łomiańska 3(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3 (6.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 750 brutto/m2
  Apartamenty Łomiańska 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Liczba pokoi: 4
  Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich w zasięgu Twoich możliwościI Ty możesz spełnić marzenia o własnym mieszkaniu w atrakcyjnej okolicy. Już niebawem na mapie miasta Warszawa pojawi się nowa inwestycja - nowe mieszkania na Żoliborzu, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. A to wszystko w zasięgu Twoich możliwości finansowych. Już niebawem przekonasz się, że tutaj warto zamieszkać!Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich oczarują Cię już od pierwszego spojrzenia. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych i wewnętrznych stworzy poczucie luksusu. To zasługa nowoczesnego spojrzenia na architekturę oraz zastosowania najwyższej jakości materiałów. Planowana inwestycja - podobnie jak gotowe już nasze realizacje - będzie wyróżniać się ciekawym projektem architektonicznym. Projektem, w którym specjaliści zadbali o najmniejszy nawet szczegół - tak, by trafić w gusta przyszłych mieszkańców.Z dniem 1.01.2016 r. rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Włościańska 23. Termin ukończenia budowy planujemy na III kw. 2017 r.

Inwestycja Włościańska 23 znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Włościańska 23 (5.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Włościańska 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Włościańska 23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 65 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Włościańska 23

Nowe mieszkania na Sadach Żoliborskich wyróżniać się będą doskonałą lokalizacją. Mnóstwo terenów zielonych (chociażby Park Sady Żoliborskie), a przy tym 400m do stacji metra Marymont oraz dogodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy. Takie położenie gwarantuje niebywały komfort mieszkania przy jednoczesnej wygodzie dojazdu do pracy, uczelni czy szkół. Chcąc tutaj zamieszkać, masz dostęp do bogatej infrastruktury. Na terenie dzielnicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie, banki, itp. Dzięki czemu nie musisz podróżować po całej Warszawie, by załatwić codzienne sprawy i obowiązki. Szybko przekonasz się, jak wygodnie jest mieszkanie na Żoliborzu.

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Włościańska 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Włościańska 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Olszyna 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Włościańska 23 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole 361 w odległości 140 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH I LICEALNYCH NR 3 w odległości 190 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 11 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Włościańska 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Auchan, w odległości 270 m znajduje się Galeria Żoliborz, w odległości 320 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Włościańska 23 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Nastula Club, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.09.2016

Data aktualizacji: 04.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie