Turmoncka 9

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Agena Development S.A.

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Turmoncka 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Turmoncka 9

4 zdjęcia

Turmoncka 9
Turmoncka 9
Turmoncka 9
Turmoncka 9

Najbliższe inwestycje

 • Warszawski Świt
  od: 10 854 zł/m2
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

 • Osiedle Tercet
  Pod wynajem

  NAPOLLO

 • Villa Aliano
  od: 9 300 zł/m2

  Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Przy ul. Turmonckiej 9 powstanie pięciopiętrowy budynek z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi. Zaprojektowany w nowoczesnej architekturze oraz kameralnym charakterze budynek będzie mieścił 54 funkcjonalne mieszkania, w najbardziej poszukiwanych metrażach od 28 do 64 m2. Przygotowane przez nas projekty mieszkań pozwalają w łatwy sposób na aranżacje i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb nabywców. Wszystkie lokale będą posiadały balkony. Obiekt zostanie wyposażony w system monitoringu a od strony frontowej teren będzie ograniczony bramą wjazdową.

Inwestycja Turmoncka 9 znajduje się na Bródnie, ul. Turmoncka 9 (7.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Agena Development S.A..

Inwestycja Turmoncka 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Turmoncka 9 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agena Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Targówek jest obecnie jedną z najbardziej popularnych dzielnic prawobrzeżnej Warszawy. Zachęca mieszkańców korzystną lokalizacją, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, siecią komunikacji oraz licznymi terenami zielonymi stanowiącymi aż 30% powierzchni dzielnicy. Mając na uwadze te atuty oraz szukając atrakcyjnego miejsca dla nowej inwestycji –budynku wielorodzinnego wybraliśmy właśnie tę część miasta.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Turmoncka 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Turmoncka 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Turmoncka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Turmoncka 9 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 90 w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 379 w odległości 120 m, CLXII Liceum Ogólnokształcące w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Turmoncka 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Turmoncka 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Top Market, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Gruzińska Penovani.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Turmoncka 9 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.07.2016
Data aktualizacji: 01.09.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: