Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Praga Tower

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Lęborska 8/, oferowane bezpośrednio przez

Agena Development S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, Lęborska 8/ 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Praga TowerPraga Tower

5 zdjęć

Praga Tower
Praga Tower
Praga Tower
Praga Tower

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2007 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 183 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Praga Tower to budynek mieszkalny 17-kondygnacyjny ze 179 lokalami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni, lokalami usługowymi w parterze i miejscami garażowymi zlokalizowany w Warszawie przy ul. Lęborskiej 8/10. Będzie to najwyższy budynek mieszkalny w dzielnicy Praga Północ, która coraz bardziej zyskuje na swojej atrakcyjności.

Inwestycja jest doskonale usytuowana jeśli chodzi o komunikację: linie autobusowe, linie tramwajowe i w przyszłości metro. “W zasięgu ręki” ma lewobrzeżną Warszawę. Kilkuminutowy przejazd do największego centrum handlowego “Arkadia” ułatwi nam nowo oddane Rondo Starzyńskiego. Stąd również przysłowiowe “dwa kroki” do czynnego całą dobę Tesco.

W pobliżu Praga Tower znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, basen, sklepiki i punkty usługowe. Prosta komunikacja pozwala na szybki i łatwy wyjazd w kierunku Gdańska, Białegostoku i Mazur. Jednak największe atrakcje czekają przyszłych lokatorów, gdy będą spoglądać przez swoje okna na panoramę Warszawy. Przepiękny widok na Wisłę, Stare Miasto i drapacze chmur w centrum miasta dostarczał będzie mieszkańcom niepowtarzalnych wrażeń.

Budynek przy ul. Lęborskiej 8/10 stanowi “plombę urbanistyczną” pomiędzy istniejącą zabudową mieszkaniową przy ul. Lęborskiej 6 i ul. 11 Listopada w pierzei ul. Lęborskiej. Budynki przy ul. Lęborskiej 6 i 4 zostały w ostatnim czasie wyremontowane przez Gminę. Założeniem projektu jest utrzymanie w linii ulicy gabarytu wysokościowego istniejącej zabudowy – 5 kondygnacji. Część wysoką budynku – 17 kondygnacyjną wycofano na drugi plan. Elewacja frontowa (od ul. Lęborskiej) w części niższej uskokami i skosami nawiązuje do nieregularnego kształtu działki. Część wysokościowa budynku będzie stanowić dominantę urbanistyczną w tym rejonie Pragi, a szczególnie zamknięcia perspektywy ul. 11 Listopada i węzła komunikacyjnego “Żaba” w rejonie skrzyżowania ulic: Odrowąża, Św. Wincentego, Szwedzkiej, Starzyńskiego i 11 Listopada.

Na parterze od strony ul. Lęborskiej zaprojektowano lokale usługowe. Zadaszone wejście główne do części mieszkalnej usytuowano centralnie od strony ul. Lęborskiej. Na poziom hallu głównego w parterze prowadzą zewnętrzne schody dwustronne i rampa dla niepełnosprawnych. Zarówno schody jak i rampa znajdują się w podcieniu utworzonym przez płyty balkonów I piętra. W poziomie parteru wydzielono pomieszczenie portierni. Od strony zaplecza budynku zaprojektowano dodatkowe wejście prowadzące najkrótszą drogą w kierunku garażu wielopoziomowego. Komunikację pionową wewnętrzną zapewniają dwie klatki schodowe i zespół dwóch dźwigów 13 osobowych o prędkości 1,6 m/sek.. Jedną z klatek schodowych sprowadzono do garażu podziemnego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców i poprawy funkcjonalności obiektu działka od strony ul. Stolarskiej zostanie odgrodzona od sąsiednich posesji trwałym ogrodzeniem z bramą sterowaną pilotem.

Inwestycja Praga Tower znajduje się na Nowej Pradze (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Agena Development S.A.

Inwestycja Praga Tower została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2007 roku.

Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Praga Tower nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agena Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Praga Tower?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Praga Tower mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 531 metrów od inwestycji Praga Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Praga Tower znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Praga Tower znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kidsfirst Przedszkole Niepubliczne w odległości 146 m, XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli w odległości 304 m, szkoła w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Praga Tower jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Grupa Zdrowie w odległości 501 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 612 m, Poradnia Medycyny Rodzinnej w odległości 618 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Praga Tower składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 126 m znajduje się Biedronka, w odległości 159 m znajduje się Mokpol, w odległości 162 m znajduje się Studio Figura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Praga Tower w odległości 257 m znajduje się Ośrodek "Namysłowska", w odległości 264 m znajduje się basen, w odległości 307 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023