Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grodzieńska 19

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodzieńska, oferowane bezpośrednio przez

Agena Development S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grodzieńska 19Grodzieńska 19

7 zdjęć

Grodzieńska 19
Grodzieńska 19
Grodzieńska 19
Grodzieńska 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 349 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Grodzieńska 19 powstaje w historycznym otoczeniu Starej Pragi słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła, dawnej wytwórni wódki z 1895 r. a także rewitalizowanego terenu po dawnej fabryce Pollena Uroda. Grodzieńska 19 to miejsca z klimatem, historią i duszą.

Lokalizacja inwestycji Grodzieńska 19 to unikalne połączenie bogatej infrastruktury społecznej i usługowo-handlowej oraz rozbudowanej sieci komunikacyjnej.

Grodzieńska 19 oferuje swoim mieszkańcom 108 unikatowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 101 mkw., w przepięknej architekturze, nawiązującej stylem do klimatu i historii Starej Pragi oraz przemysłowej historii tej części miasta. Elewacja z czerwonej cegły, stalowe balustrady, „industrialne” wnętrza budują prestiż, elegancję i niezapomniany klimat dawnej Warszawy.

W budynku nie zabraknie najbardziej pożądanych przez nabywców lokali dwupokojowych. W ofercie znajdują się również przestronne kawalerki dla singla czy pary oraz większe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne apartamenty klasy PREMIUM. Do dyspozycji przyszłych lokatorów, w każdym mieszkaniu, będą również balkony, loggie i ogródki. W bryle budynku zaplanowano także garaż podziemny z miejscami parkingowymi z możliwością zainstalowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki na rowery.

Inwestycja Grodzieńska 19 znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Agena Development S.A.

Inwestycja Grodzieńska 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grodzieńska 19 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agena Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grodzieńska 19?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grodzieńska 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 203 metrów od inwestycji Grodzieńska 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śnieżna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grodzieńska 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska 19 znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 247 m, Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 247 m, Przedszkole nr 186 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grodzieńska 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 339 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 470 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 523 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grodzieńska 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 173 m znajduje się Żabka, w odległości 213 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 235 m znajduje się Pelcowizna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska 19 w odległości 148 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 188 m znajduje się boisko / kort, w odległości 234 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.11.2019
Data aktualizacji: 05.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023