Grodzieńska 19

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodzieńska, oferowane bezpośrednio przez Agena Development S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19
Ceny od: 10 800 zł brutto/m2
Grodzieńska 19

7 zdjęć

Grodzieńska 19
Grodzieńska 19
Grodzieńska 19
Grodzieńska 19

Opis Inwestycji

Grodzieńska 19 powstaje w historycznym otoczeniu Starej Pragi słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła, dawnej wytwórni wódki z 1895 r. a także rewitalizowanego terenu po dawnej fabryce Pollena Uroda. Grodzieńska 19 to miejsca z klimatem, historią i duszą.

Lokalizacja inwestycji Grodzieńska 19 to unikalne połączenie bogatej infrastruktury społecznej i usługowo-handlowej oraz rozbudowanej sieci komunikacyjnej.

Grodzieńska 19 oferuje swoim mieszkańcom 108 unikatowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 101 mkw., w przepięknej architekturze, nawiązującej stylem do klimatu i historii Starej Pragi oraz przemysłowej historii tej części miasta. Elewacja z czerwonej cegły, stalowe balustrady, „industrialne” wnętrza budują prestiż, elegancję i niezapomniany klimat dawnej Warszawy.

W budynku nie zabraknie najbardziej pożądanych przez nabywców lokali dwupokojowych. W ofercie znajdują się również przestronne kawalerki dla singla czy pary oraz większe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne apartamenty klasy PREMIUM. Do dyspozycji przyszłych lokatorów, w każdym mieszkaniu, będą również balkony, loggie i ogródki. W bryle budynku zaplanowano także garaż podziemny z miejscami parkingowymi z możliwością zainstalowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki na rowery.

Inwestycja Grodzieńska 19 znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Agena Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grodzieńska 19 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agena Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 264 do 349 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 0 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 60 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania -pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 646 380 do 1 195 831 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 800 do 11 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grodzieńska 19?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grodzieńska 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Grodzieńska 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śnieżna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grodzieńska 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska 19 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 186 w odległości 290 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 340 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grodzieńska 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grodzieńska 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 240 m znajduje się ABC, w odległości 250 m znajduje się Pelcowizna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska 19 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2019
Data aktualizacji: 05.10.2021
Agena Development S.A. logo

Agena Development S.A.

Marta Gębska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Lęborska 8/10 lok. 183 03-443 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: