Apartamenty Polna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polna/Szamarzewskiego, oferowane bezpośrednio przez Aforta

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Polna/Szamarzewskiego
Apartamenty Polna

2 zdjęcia

Apartamenty Polna

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Polna dostępnych jest 19 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja w modnej dzielnicy Jeżyce, przy świetnie skomunikowanym skrzyżowaniu ulic Polnej i Szamarzewskiego. Budujemy 19 mieszkań, w większości kawalerek i dwupokojowych.

W pobliżu znajduje się Rynek Jeżycki, liczne restauracje oraz miejsca spotkań. W pobliżu sklepy spożywcze Lidl, Biedronka, Żabka, Netto, przedszkole, szkoła podstawowa, siłownie, squash, liczne punkty gastronomiczne oraz tramwaj przy ul. Dąbrowskiego. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 31 do 71m2. Zapraszamy na prezentację inwestycji na miejscu.

Inwestycja Apartamenty Polna znajduje się na Jeżycach, ul. Polna/Szamarzewskiego (2.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Aforta.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Polna w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 32 do 36 m2 (4 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 43 m2 (10 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 72 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Aforta przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Polna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Polna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna Szpital.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Polna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Kolumbus w odległości 270 m, Przedszkole nr 71 w odległości 330 m, Przedszkole nr 96 w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Polna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w odległości 260 m, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Polna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Fresh Market, w odległości 50 m znajduje się Netto, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Polna w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2021
Data aktualizacji: 21.05.2021
Aforta logo

Aforta

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Grochowe Łąki 7, 61-752, Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: