Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Pogoń

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Staropogońska, oferowane bezpośrednio przez

Adamaro Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Staropogońska 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 501 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty PogońApartamenty Pogoń

2 zdjęcia

Apartamenty Pogoń

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 294 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w spokojnej i zielonej części Sosnowca – w dzielnicy Pogoń. Lokalizacja łączy w sobie zalety kameralnej zabudowy, naturalnego otoczenia oraz bliskości centrum miasta. W zasięgu większości uczelni, z doskonałym węzłem komunikacyjnym i pełną infrastrukturą to najlepsze miejsce do inwestowania. Mikroapartamenty to nasza odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości. W ramach inwestycji zaplanowaliśmy nadbudowę oraz przebudowę obecnego budynku oraz budowę nowego. Inwestycja składa się z 35 mieszkań idealnie dostosowanych pod wynajem.

Świetna lokata kapitału!

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i słonecznych wnętrz o niewielkich metrażach, ale jakże funkcjonalnych. W obu budynkach zaplanowaliśmy 32 kawalerki oraz 3 mieszkania 2-pokojowe. Klienci otrzymują wybór metraży od 25 mkw do 45 mkw. W nowej części mieszkania będą posiadać balkony.

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, z możliwością ich indywidualnej aranżacji pod okiem naszego specjalisty, który pomoże wybrać odpowiednie wykończenie. Wszystkie mieszkania wykończone pod klucz w dwóch różnych pakietach.

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe. Wykończenie mieszkań wg pakietów oferowanych przez wykonawcę.

Apartamenty Pogoń jako produkt inwestycyjny na wynajem: Nasi inwestorzy otrzymują urządzony pod klucz lokal z gwarancją stopy zwrotu. To operator odpowiada za wszystko, od znalezienia najemcy, przez jego pełną obsługę w całym okresie najmu.

Dla inwestora najważniejsza jest całkowita bezobsługowość i gwarancja stałego zysku liczonego od ceny lokalu. Każdy komfortowo, ergonomiczne i funkcjonalnie urządzony pod klucz z precyzyjnym wykorzystaniem każdego centymetra kwadratowego powierzchni.

Wszystkie ceny uzależnione od rodzaju wykończenia mieszkań.

Inwestycja Apartamenty Pogoń znajduje się w Sosnowcu, ul. Staropogońska 14 (1.9 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez Adamaro Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Pogoń została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pogoń nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Adamaro Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Inwestycji to największy atut: - bliskość Centrum miasta - kilka minut do Galerii Plaza - dobre połączenie drogowe z trasami S1, DK94 oraz A4 umożliwia szybki dojazd do Katowic, Dąbrowy Górniczej czy lotniska w Pyrzowicach - latem można wypocząć na popularnej, pobliskiej Pogorii zaledwie 15 minut drogi - Uniwersytet Śląski: Wydział Nauk o Ziemi, Instytut Informatyki - Hala Sportowa MOSIR oraz basen miejski -10 min do centrum Katowic.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Pogoń?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Pogoń mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1483 metrów od inwestycji Apartamenty Pogoń znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiec Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Pogoń znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pogoń znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół szkół Atena w odległości 205 m, Szkoła Podstwowa "Atena" w odległości 223 m, 6 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 232 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Pogoń jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Kasztanowa w odległości 192 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 201 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 216 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Pogoń składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 146 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 154 m znajduje się U Króla, w odległości 165 m znajduje się Mięso Wędliny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pogoń w odległości 285 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 445 m znajduje się boisko / kort, w odległości 447 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 05.03.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023