Adamaro Sp. z o.o. logo

Adamaro Sp. z o.o.

Chorzów, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 58/4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Głównym przedmiotem zainteresowania Spółki Adamaro są inwestycje na rynku nieruchomości. Inwestujemy głównie na terenie Górnego Śląska – Chorzów, Katowice.

W centrum naszych zainteresowań są kamienice, w które tchniemy nowe życie. Zakup, rewitalizacja, i wykończenie zgodnie z obowiązującymi nowoczesnymi wymogami.

Spółka Adamaro połączyła ludzi, którzy ze sobą współpracują , znają się i ufają sobie.

Naszym celem jest aby środki pozyskiwane z rynku kapitałowego przeznaczyć na bezpieczniejsze inwestowanie w rynek nieruchomości.

Reprezentujemy zespół osób z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu na rynku nieruchomości. Dysponujemy dostępem do wiedzy i doświadczenia współpracujących z nami profesjonalistów – architektów, rzeczoznawców majątkowych, pośredników, zarządców nieruchomości, prawników, wykonawców, specjalistów w zakresie finansów i podatków.

Jesteśmy na rynku kapitałowym i nieruchomościowym od 10 lat, przeprowadziliśmy wiele procesów inwestycyjnych, gdzie stopy zwrotu ze zrealizowanych przez nas dotychczasowych inwestycji w nieruchomościach były bardzo zadawalające dla nas i dla naszych współinwestorów.

Spółka Adamaro, skutecznie ogranicza ryzyko inwestowania w nieruchomości:

- ryzyko związane z pozyskaniem nieruchomości ograniczamy korzystając z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu współpracowników,

- ryzyko związane z koniecznością zarządzania nieruchomością ograniczamy dzięki naszemu zespołowi doświadczonych, licencjonowanych zarządców nieruchomości,

- ryzyko płynności kapitału ograniczamy przez odpowiednią dywersyfikację składu portfelu inwestycyjnego nieruchomości,

- ryzyko związane ze sprzedażą nieruchomości ograniczamy przez aktywne działania marketingowe, współpracując przy tym z najlepszymi agencjami dotyczącymi sprzedaży, promocji i reklamy.

Dochody w spółce osiągane są przede wszystkim przy odsprzedaży nieruchomości, czy to całych obiektów, czy na pojedynczych lokali. W przypadku inwestycji kapitałowych, zabezpieczeniem kapitału dla inwestorów jest hipoteka na nieruchomości, w której przeprowadzamy proces inwestycyjny.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Adamaro Sp. z o.o. logo
Adamaro Sp. z o.o.
Chorzów, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 58/4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: