Srebrnych Orłów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Srebrnych Orłów, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Mistrzejowice, ul. Srebrnych Orłów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Srebrnych Orłów

4 zdjęcia

Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Srebrnych Orłów przeznaczona jest dla osób pragnących cieszyć się nowoczesnym i miejskim stylem życia.

Budynek obejmował będzie około 140 mieszkań o pow. od 19 m2 do 137 m2 oraz miejsca postojowe i komórki lokatorskie usytuowane w garażu podziemnym. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe wyposażone w windy osobowe.

Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej oraz bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantują łatwą i bezpieczną drogę powrotu do domu dla Ciebie i Twoich bliskich. W pobliżu inwestycji znajdują się również: szkoły, sklepy, banki i kościół, które potwierdzają znakomitą lokalizację nieruchomości.

Miłośników rekreacji ucieszy bliskie sąsiedztwo Plant Mistrzejowickich o pow. 10.94 ha z boiskami, placami zabaw, alejkami spacerowymi oraz skate parkiem.

Inwestycja Srebrnych Orłów znajduje się na Mistrzejowicach, ul. Srebrnych Orłów (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Srebrnych Orłów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Srebrnych Orłów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Zakup nieobowiązkowy - Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Srebrnych Orłów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Piastowskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 177 w odległości 250 m, Samorządowe Przedszkole Nr 144 w odległości 420 m, Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Bajkowa Kraina w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Srebrnych Orłów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodznia Złoty Wiek w odległości 300 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny imienia Ludwika Rydygiera w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Srebrnych Orłów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Aldi, w odległości 100 m znajduje się Ekologia-Natura-Zdrowie, w odległości 150 m znajduje się Sklep spożywczy "Monika".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrnych Orłów w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Fitness, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 23.08.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: