Srebrnych Orłów

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcatom Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 180 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lotniczówka(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 214 netto/m2
  Lotniczówka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 196 - 412 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Srebrnych Orłów przeznaczona jest dla osób pragnących cieszyć się nowoczesnym i miejskim stylem życia.Budynek obejmował będzie około 140 mieszkań o pow. od 19 m2 do 137 m2 oraz miejsca postojowe i komórki lokatorskie usytuowane w garażu podziemnym. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe wyposażone w windy osobowe.Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej oraz bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantują łatwą i bezpieczną drogę powrotu do domu dla Ciebie i Twoich bliskich. W pobliżu inwestycji znajdują się również: szkoły, sklepy, banki i kościół, które potwierdzają znakomitą lokalizację nieruchomości.Miłośników rekreacji ucieszy bliskie sąsiedztwo Plant Mistrzejowickich o pow. 10.94 ha z boiskami, placami zabaw, alejkami spacerowymi oraz skate parkiem.

Inwestycja Srebrnych Orłów znajduje się na Mistrzejowicach, ul. Srebrnych Orłów (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Srebrnych Orłów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Srebrnych Orłów pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Zakup nieobowiązkowy - Cena: 30000 zł.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Srebrnych Orłów

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

W odległości 150 metrów od inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Piastowskie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w odległości 400m, Samorządowe Przedszkole Nr 144 w odległości 400m, Szkoła Podstawowa Nr 82 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się BŁĘKITNA S.C. APTEKA PRYWATNA. PIOTROWSKI S., PIOTROWSKA D., MGR FARM., w odległości 650 m znajduje się POD SŁONECZKIEM. APTEKA, w odległości 800 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się PKO BANK POLSKI. BANKOMAT, w odległości 150 m znajduje się GETIN BANK S.A. ODDZIAŁ, w odległości 200 m znajduje się BANK MILLENNIUM. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się UKT "WINNER", w odległości 950 m znajduje się Studio Ruchu PRESTIGE, w odległości 1800 m znajduje się Siłownia Gladiator.

Data publikacji: 23.08.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie