Federowicza 61

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Federowicza, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Dębniki, ul. Federowicza 61
Ceny od: 8 511 zł netto/m2
Federowicza 61

6 zdjęć

Federowicza 61
Federowicza 61
Federowicza 61
Federowicza 61

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Federowicza 61 dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
Kawiarnia
88,12 m²
Parter

Opis Inwestycji

W spokojnej okolicy u zbiegu ulic Federowicza i Mochnaniec w dzielnicy Dębniki, planowana jest budowa osiedla mieszkaniowego składającego się z dziesięciu kameralnych, dwupiętrowych budynków. Zaprojektowane osiedle łączy w sobie komfort życia w mieście z klimatem panującym na terenach podmiejskich.

W poszczególnych budynkach docelowo znajdzie się po osiem mieszkań o pow. od 34,77 m2 do 83,83 m2. Do każdego mieszkania na parterze przylega duży ogródek. Największe ogródki mają pow. nawet 370 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły tak, aby ich przyszli mieszkańcy czuli się w nich komfortowo i swobodnie. Nowoczesny a jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z otoczeniem i sprawia, że bryły budynków wyglądają harmonijnie i stylowo.

Dla wygody mieszkańców na terenie osiedla zostały zaprojektowane naziemne miejsca postojowe, podziemny garaż wielostanowiskowy oraz plac zabaw dla dzieci.

Projekt inwestycji przewiduje ogrzewanie ciepłem z miejskiej sieci ciepłowniczej. Zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne oparte o mieszkaniowe wymienniki ciepła LOGOTERM, aby zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem mieszkań i podgrzaniem ciepłej wody użytkowej.

Planowane zakończenie inwestycji III kwartał 2021 roku.

Inwestycja Federowicza 61 znajduje się na Dębnikach, ul. Federowicza 61 (7.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Federowicza 61 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Federowicza 61 w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 88 metrów kwadratowych, w cenie od 8 511 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
88 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 750 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 511 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstanie w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa. W pobliżu znajdują się między innymi Krakowski Park Technologiczny, P+R Czerwone Maki oraz niezbędne w codziennym życiu instytucje takie jak: szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty sportowe i rekreacyjne. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość do przystanku autobusowego oraz linii tramwajowej, dzięki którym dojazd do poszczególnych punktów Krakowa będzie szybki i łatwy.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Federowicza 61?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Federowicza 61 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Federowicza 61 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mochaniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Federowicza 61 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Federowicza 61 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Smerfy w odległości 220 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Pielęgnacji i Wizażu w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Federowicza 61 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 480 m znajduje się Buczek, w odległości 490 m znajduje się Teresko.

Data publikacji: 12.07.2021
Data aktualizacji: 12.07.2021
Acatom Sp. z o.o. Sp.k. logo

Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul Federowicza 61 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: