Apartamenty Chłopickiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chłopickiego, oferowane bezpośrednio przez A3 Creative Design

wołomiński, Ząbki, ul. Chłopickiego 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 100 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Chłopickiego

2 zdjęcia

Apartamenty Chłopickiego

Najbliższe inwestycje

 • Skrajna 15
  od: 7 000 zł/m2

  Mehoffera 32 Sp. z o.o.

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 900 zł/m2

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Ząbki to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania lub domu w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w dobrze skomunikowanym miejscu z zielenią. Inwestycja ''Apartamenty Chłopickiego’ została zaprojektowana, w nowoczesnym stylu o funkcjonalnych układach lokali mieszkalnych, aby przyszli mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort codzienny. Jest to przestrzeń mieszkalna, która dyktuje najnowsze trendy w architekturze. Jest to zespół czterech lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy lokal ma trzy poziomu. Segment składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap. Na I piętrze mamy 3 sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie porządkowe oraz balkon. Na ostatnim piętrze (II) występuję sypialnia master z wyjściem na taras ,z którego rozprzestrzenia się widok na dzielnicę domków jednorodzinnych, oraz łazienka z garderobą i niewielki gabinet do pracy. Do każdego segmentu przynależy ogródek oraz pomieszczenie pomocnicze do którego wejście znajduję się od zewnątrz. Na terenie inwestycji do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.

Oferujemy apartamenty o wysokim standardzie, które idealnie nadają się do zamieszkania przez całe rodziny. Mieszkanie w Ząbkach łączy w sobie wygodę miejskiej zabudowy mieszkalnej z walorami posiadania domu za miastem.

Wybór naszej inwestycji to gwarancja solidności, funkcjonalności i komfortu. To właśnie tu możesz stworzyć swoje własne miejsce. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia. Mieszkania na sprzedaż, które powstają w nowej inwestycji, wykończone są materiałami najwyższej jakości. Jako deweloper możemy zagwarantować, że wszystkie prace były na bieżąco kontrolowane i przeprowadzone przez fachowców. Nowe mieszkania zostały wykończone w stanie deweloperskim i są gotowe do urządzenia według własnej wizji. Na oferowany stan deweloperski składa się m.in. przygotowanie ścian i podłóg pod wykończenie, doprowadzenie przyłączy oraz przeprowadzenie podstawowych prac instalacyjnych*. Apartamenty o podwyższonym standardzie sprawdzą się jako miejsce do życia dla osób, dla których najważniejszy jest komfort.

Wybór naszej inwestycji to decyzja dająca Ci samodzielny i solidny budynek, w którym wszystko zostało pomyślane dla jak największego komfortu. Tu właśnie możesz stworzyć swoje własne miejsce na ziemi. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia.

Inwestycja Apartamenty Chłopickiego znajduje się w Ząbkach, ul. Chłopickiego 31 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez A3 Creative Design.

Inwestycja Apartamenty Chłopickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Chłopickiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców A3 Creative Design przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: jedno do każdego lokalu.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

MIESZKANIE W ZĄBKACH – TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI Atutem mieszkania w Ząbkach jest dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci szkół i przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów oraz punktów usługowych. W niedużej odległości inwestycji znajduje się Centrum Handlowe M1 oraz Centrum Handlowe Atrium Targówek. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, w bliskiej odległości znajduje się Miejskie Centrum Sportu (basen oraz kręgielnia), a także liczne tereny zielone, idealnie nadające się do spacerów, joggingu czy wypraw rowerowych. Apartamenty Chłopickiego znajdują się przy samym centrum Ząbek, z doskonałą komunikacją. Do Warszawy dojedziemy liniami autobusowymi ZTM oraz miejskimi, darmowymi autobusami oddalonymi zaledwie 15 minut pieszo. Dla osób, które wolą podróżować kolejką miejską, 10 min od inwestycji znajduje się stacja PKP, z której można szybko dostać się do stacji Warszawa Wileńska, a tam bezpośrednio przesiąść się do linii metra M2. Z kolei dla posiadaczy samochodów dogodnym dojazdem do Warszawy będzie trasa S8 oraz obwodnica Warszawy łącząca Trasę Toruńską z Trasą Siekierkowską. Nowe mieszkania na terenie miasta Ząbki to dobra inwestycja na całe życie. Komunikacja miejska i podmiejska: 850 m Szkoła podstawowa: 600 m Przychodnia: 700 m Urząd miasta: 700 m Kościół: 600 m Przedszkole publiczne: 1 km Przedszkole niepubliczne: 800 m Centrum handlowe: 4 km Usługi i sklepy wielobranżowe: 300 m Park miejski: 700 m Miejskie ośrodki kultury i sportu: 1.4 km

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Chłopickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Chłopickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chłopickiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Nr1. w odległości 510 m, Przedszkole Niepubliczne im Jana Pawła II w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Chłopickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Prim Market, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Darek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chłopickiego w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Studio Fitness.

Data publikacji: 24.03.2020
Data aktualizacji: 03.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: