Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Strzelecka 26

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strzelecka, oferowane bezpośrednio przez

2C Partners S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Strzelecka 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Strzelecka 26Strzelecka 26

5 zdjęć

Strzelecka 26
Strzelecka 26
Strzelecka 26
Strzelecka 26

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 307 do 345 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy mieszkania w przedwojennej, zabytkowej kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji - warszawska Praga Północ, obecnie najmodniejsza dzielnica, przechodząca gigantyczną metamorfozę. 300m do budowanej właśnie stacji metra Strzelecka!

Budynek przechodzi obecnie gruntowną rewitalizację, polegającą na wymianie wszystkich instalacji oraz pionów, odnowienie klatek schodowych, wykonanie instalacji wind w każdej klatce, remont elewacji oraz dachu, no i oczywiście kapitalny remont mieszkań połączony z kompletną wymianą stolarki okienno-drzwiowej.

Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim - drzwi wejściowe antywłamaniowe; okna nowe, drewniane; parapety - brak, grzejniki, na ścianach tynki cementowe, na podłodze wylewka betonowa.

Strzelecka 26 jest kolejną inwestycją 2C Partners S.A.. Projekt jest zlokalizowany na Nowej Pradze. Zakłada renowację kamienicy składającej się z budynku frontowego i budynku oficyny o łącznej powierzchni użytkowej ponad 2000 m².

Usytuowana wśród kamienic Pragi Północ Strzelecka 26, to lokale mieszkalne i użytkowe w dwóch budynkach o oryginalnym, zabytkowym charakterze. Choć jest położona zaledwie 3 km od Kolumny Zygmunta III Wazy prawobrzeżnej Warszawy w jej okolicy panuje spokój i cisza.

Ulica Strzelecka rozciąga się między ulicą Szwedzką a Środkową i dalej Konopacką. Na skrzyżowaniu Strzeleckiej i Szwedzkiej znajduje się nowa stacja II linii metra, zaledwie 180 m od naszego budynku. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum Warszawy.

Termin oddania III kwartał 2020 r.

Lokalizacja:

– Najbliższa stacja metra oddalona jest zaledwie o 180 m,

– Przystanki linii autobusowych i tramwajowych znajdują się w odległości nie większej niż 150 m od wyjścia z budynku,

– Najbliższe przedszkole zlokalizowane jest niecałe 100 m od naszej inwestycji,

– Centrum handlowe Wileńska znajduje się w odległości niecałego 1km od Strzeleckiej 26.

– Dwudziestominutowy spacer dzieli nas od Parku Praskiego czy ogrodu zoologicznego,

– W kwadrans można dotrzeć pieszo na najbliższy basen przy ul. Namysłowskiej,

– W piętnaście minut można dotrzeć piechotą na Placu Hallera, gdzie funkcjonuje tężnia solankowa, służąca profilaktyce wielu schorzeń, ujęcie wody oligoceńskiej i siłownia plenerowa.

Historia:

Zespół kamienic przy ul. Strzeleckiej 26 oraz ul. Stalowej 41 został wzniesiony przez prywatnych inwestorów: Władysława Pachulskiego oraz jego wspólnika Andrzeja Domańskiego, którzy postanowili stworzyć pomiędzy ulicą Stalową a ulicą Strzelecką miejsce targowe. Inwestycja przewidywała wybudowanie terenu targowego otoczonego kompleksem domów robotniczych. Cały plan inwestycji niestety nie został zrealizowany – plac został otoczony jedynie z trzech stron. Przyczyną nie dokończenia inwestycji był najprawdopodobniej wybuch wojny. Sam bazar natomiast swoją działalnością mocno zapisał się w pamięci mieszkańców Pragi. Paweł Elsztein (rodowity prażanin, publicysta, tłumacz, autor ponad 75 książek specjalistycznych, dziennikarz i fotograf) określił go spichlerzem Nowej Pragi, gdzie można było kupić dosłownie wszystko, “Był to niezwykły bazar (…) nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nigdzie podobnej atmosfery handlowej nie spotkałem. Był to, jakby powiedzieć, bazar familijny. Wszyscy chyba się znali: handlujący i kupujący.” – wspomina. Bazar przetrwał do ok. 1970 roku.

Budynek Strzelecka 26 to czteropiętrowa kamienica która została zbudowana w latach 1913-1914 dla Władysława Pachulskiego. Posiada kilkanaście lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 60 m2 z czego 90% lokali jest poniżej 50 m2 oraz lokale usługowe w przyziemiu zarówno w budynku frontowym jak i w budynku oficyny.

W 2019 roku ma zostać otwarta stacja metra Szwedzka, która będzie pierwszym przystankiem II linii za Dworcem Wileńskim. Pociągi dojadą tu po dużym łuku pod boiskiem szkolnym i skwerem między ulicami 11 Listopada i Ratuszową, a potem prosto pod Strzelecką.

Inwestycja Strzelecka 26 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Strzelecka 26 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez 2C Partners S.A.

Inwestycja Strzelecka 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Strzelecka 26 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 2C Partners S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Strzelecka 26?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strzelecka 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 167 metrów od inwestycji Strzelecka 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Strzelecka 26 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strzelecka 26 znajdują się 82 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 167 w odległości 53 m, przedszkole w odległości 65 m, LXXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 96 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strzelecka 26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 114 m, Vita-Med w odległości 343 m, Grupa Zdrowie w odległości 559 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strzelecka 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 119 m znajduje się Rano Piekarnia Rzemieślnicza, w odległości 133 m znajduje się ProFitness, w odległości 139 m znajduje się Green Shop.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strzelecka 26 w odległości 110 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 01.03.2019
Data aktualizacji: 29.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023