Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Delia Park

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Delia Park spełni marzenie osób , które chcą mieszkań w najlepszej lokalizacji w mieście, jak również osób ceniących ciszę i otaczającą zieleń. Usytuowanie inwestycji pozwala na szybki dostęp do bogactwa całego miasta. W bliskiej odległości znajdują się: sklepy, szkoły, przedszkola, kościół, basen, sąd oraz przystanki autobusowe. Doskonałe położenie pozwala na szybki dojazd w każdą część miasta.

Sześciokondygnacyjny budynek z pięcioma klatkami schodowymi, wyposażony zostanie w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również na kondygnację podziemną, w której znajdą się dwa wielostanowiskowe garaże. Lokale mieszkalne zostały precyzyjnie przygotowane i dopracowane pod kątem liczby pomieszczeń oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji przestronne ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone będą w funkcjonalne balkony. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, dzięki czemu będą pełne światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na otaczającą zieleń. Na kondygnacji podziemnej ulokowane zostaną wielostanowiskowe garaże, a dodatkowo dla komfortu mieszkańców dostępne będą funkcjonalne komórki lokatorskie.

Inwestycja Delia Park znajduje się w Zamościu, ul. Bohaterów Monte Cassino (1.2 km od centrum Zamościa), jest realizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Delia Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Zamość to miasto położone w południowej części województwa lubelskiego. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta, bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” czy „Padwą północy”. Najciekawszymi miejscami w Zamościu są: Rynek Wielki z okazałym ratuszem, Pałac Zamoyskich zbudowany w stylu klasycystycznym oraz Ogród Zoologiczny - jedyny w województwie lubelskim. Zamość jest jednym z ważniejszych ośrodków edukacyjnych w województwie, o czym świadczą 4 szkoły wyższe – 2 publiczne i 2 prywatne. Na terenie miasta funkcjonują także szkoły ponadpodstawowe, obejmujące technika, szkoły zawodowe oraz licea ogólnokształcące, w tym Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. B. Morando.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Delia Park?

Zamość stanowi węzeł drogowy o znaczeniu krajowym w województwie lubelskim. Przebiegają tędy dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 17 oraz droga nr 74. Ponadto wychodzą z Zamościa 3 drogi wojewódzkie: 837 przebiegająca przez Zamość i Piaski, 843 na trasie: Zamość-Chełm oraz 849 łącząca Zamość, Józefów oraz Wolę Obszańską. Przez Zamość przebiegają dwie linie kolejowe: nr 72 oraz nr 65.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Delia Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Delia Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Boh. Monte Cassino nr 41.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Delia Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Delia Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 4 w odległości 410 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Delia Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Kaufland, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Delia Park w odległości 290 m znajduje się Basen, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2022
Data aktualizacji: 07.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zamościu

Oferty w Zamościu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: