Nova Targowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWikana S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Targowa budynek B(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg, ul. Targowa 11 (50.8 km od Janowa Lubelskiego)
  Nova Targowa budynek B
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 34 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Wikana S.A.

Opis Inwestycji

Nova Targova to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania.W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 mkw do 80 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.Charakterystyka budynków:Budynek „A”: 45 lokali mieszkalnych, budynek trzyklatkowy, winda.W obu budynkach w kondygnacji podziemnej znajdzie się winda oraz wielostanowiskowy garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli także dostęp do komórek lokatorskich oraz pomieszczeń technicznych, które z pewnością sprawdzą się idealnie jako spiżarnie lub magazynki.Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na placu zabaw. Wszystko w otoczeniu przyjemnej zieleni.Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Inwestycja Nova Targowa znajduje się w Tarnobrzegu, ul. Targowa (50.7 km od Janowa Lubelskiego), została zrealizowana przez dewelopera Wikana S.A..

Inwestycja Nova Targowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Targowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wikana S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nova Targowa

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Targowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nova Targowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 4 w odległości 30 m, Niepubliczna Szkoła Policealna w Profesjonalnej Szkole Biznesu w odległości 160 m, Profesjonalna Szkoła Biznesu w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Targowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wojewódzki w odległości 290 m, Centrum Medyczne "Puls" w odległości 350 m, Centrum Medyczne BOREK w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Targowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Skalski, w odległości 490 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2016

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie