Nova Targowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Tarnobrzeg, ul. Targowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Targowa

6 zdjęć

Nova Targowa
Nova Targowa
Nova Targowa
Nova Targowa

Najbliższe inwestycje

 • Nova Targowa budynek B

  Nova Targowa budynek B

  Wikana S.A.

  Mieszkanie Tarnobrzeg
  ul. Targowa 11
  8.9 km od Sandomierza
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 48-82 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Nova Targova to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 mkw do 80 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

Charakterystyka budynków:

Budynek „A”: 45 lokali mieszkalnych, budynek trzyklatkowy, winda.

W obu budynkach w kondygnacji podziemnej znajdzie się winda oraz wielostanowiskowy garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli także dostęp do komórek lokatorskich oraz pomieszczeń technicznych, które z pewnością sprawdzą się idealnie jako spiżarnie lub magazynki.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na placu zabaw. Wszystko w otoczeniu przyjemnej zieleni.

Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Inwestycja Nova Targowa znajduje się w Tarnobrzegu, ul. Targowa (8.9 km od Sandomierza), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Nova Targowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Targowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tarnobrzeg położony jest w województwie podkarpackim. Leży wzdłuż prawego brzegu Wisły, obok Sandomierza. Zajmuje 85,4 km2 powierzchni miasta, którą zamieszkuje ok. 47 tysięcy osób. W tym rejonie przebiega Szlak Architektury Drewnianej - jest to tzw. trasa tarnobrzesko-niżańska. W pobliżu mieści się także jezioro z plażą miejską oraz kąpielisko Zalew Gorzyce - akwen posiada wiele atrakcji wodnych i udogodnień, które pozwolą na miły odpoczynek. Jeśli chodzi o instytucje kulturalne, to na terenie miasta funkcjonuje sieć bibliotek publicznych oraz Tarnobrzeski Dom Kultury, w którym odbywają się spektakle teatralne oraz projekcje filmowe. Ponadto organizowane są koncerty muzyki poważnej przez Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzeg.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 723, która łączy Sandomierz z Tarnobrzegiem, natomiast droga wojewódzka nr 758 biegnie przez Iwanisk, Klimontów oraz Koprzywnicę. Przez część miasta przebiega także droga krajowa nr 9, która prowadzi z Radomia do Rzeszowa. Jeśli chodzi o transport publiczny, to w pobliżu usytuowany jest Dworzec PKP oraz Dworzec PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Targowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Targowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nova Targowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Targowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 4 w odległości 30 m, Niepubliczna Szkoła Policealna w Profesjonalnej Szkole Biznesu w odległości 160 m, Profesjonalna Szkoła Biznesu w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Targowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wojewódzki w odległości 290 m, Centrum Medyczne "Puls" w odległości 350 m, Centrum Medyczne BOREK w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Targowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Skalski, w odległości 490 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2016
Data aktualizacji: 07.10.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: