Zakątek Hallera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMPM Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • West End Apartments(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Domańskiego (2.3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  West End Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Barona(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Józefa Barona (3.2 km od centrum Opola)
  Apartamenty Barona
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 27 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hreit

Opis Inwestycji

„Zakątek Hallera” powstający obiekt, który ma na celu sprostać Państwa wymaganiom i spełniać marzenia o idealnym mieszkaniu dostosowanym do Państwa indywidualnych potrzeb.Nowoczesne mieszkania w Opolu, to wysoki standard wykończenia budynku i mieszkań oraz dogodna lokalizacja czynią ZAKĄTEK HALLERA wyjątkowym miejscem, które teraz może stać się również Twoim Domem.Na terenie działki powstanie pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 20 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych wraz z garażem podziemnym.

Inwestycja Zakątek Hallera znajduje się w Opolu, ul. Hallera (2.2 km od centrum Opola), została zrealizowana przez dewelopera MPM Development Sp. z o. o..

Inwestycja Zakątek Hallera została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Hallera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MPM Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 14760 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 14760 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc): Garaż: 18450 zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zakątek Hallera

Okolica inwestycji oferuje bogatą infrastrukturę dla dzieci i młodzieży. W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, Zespół Szkół Zawodowych, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Kampus Politechniki Opolskiej. Dzięki bardzo dogodnym połączeniom komunikacyjnym szybko będzie można dojechać do Rynku oraz Dworca Głównego, jak też do jednego z największych opolskich centrów handlowych – Karolinka. Ze swoimi atutami, takimi jak nowoczesna architektura, parking podziemny, dogodne położenie czy bliskość infrastruktury miejskiej, ZAKĄTEK HALLERA oferuje ciekawą alternatywę zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia jak i sposobu na atrakcyjną inwestycję, gwarantującą wysoką stopę zwrotu z wynajmu.

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Hallera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Zakątek Hallera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domańskiego-Koszary (83).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Hallera znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu w odległości 140 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 w Opolu w odległości 140 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr V w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Hallera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Optima Medycyna SA w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Hallera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Warzywniak, w odległości 490 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Hallera w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.08.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie