Zakątek Hallera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hallera, oferowane bezpośrednio przez

MPM Development Sp. z o. o.

Opole, ul. Hallera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Hallera

10 zdjęć

Zakątek Hallera
Zakątek Hallera
Zakątek Hallera
Zakątek Hallera

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 14760 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc) : Garaż: 18450 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Zakątek Hallera” powstający obiekt, który ma na celu sprostać Państwa wymaganiom i spełniać marzenia o idealnym mieszkaniu dostosowanym do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne mieszkania w Opolu, to wysoki standard wykończenia budynku i mieszkań oraz dogodna lokalizacja czynią ZAKĄTEK HALLERA wyjątkowym miejscem, które teraz może stać się również Twoim Domem.

Na terenie działki powstanie pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 20 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych wraz z garażem podziemnym.

Inwestycja Zakątek Hallera znajduje się w Opolu, ul. Hallera (2.2 km od centrum Opola), została zrealizowana przez MPM Development Sp. z o. o.

Inwestycja Zakątek Hallera została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Hallera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MPM Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 14760 zł.

Lokalizacja inwestycji

Okolica inwestycji oferuje bogatą infrastrukturę dla dzieci i młodzieży. W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, Zespół Szkół Zawodowych, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Kampus Politechniki Opolskiej.

Dzięki bardzo dogodnym połączeniom komunikacyjnym szybko będzie można dojechać do Rynku oraz Dworca Głównego, jak też do jednego z największych opolskich centrów handlowych – Karolinka. Ze swoimi atutami, takimi jak nowoczesna architektura, parking podziemny, dogodne położenie czy bliskość infrastruktury miejskiej, ZAKĄTEK HALLERA oferuje ciekawą alternatywę zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia jak i sposobu na atrakcyjną inwestycję, gwarantującą wysoką stopę zwrotu z wynajmu.

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Hallera?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Hallera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 690 metrów od inwestycji Zakątek Hallera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Hallera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Hallera znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych w odległości 60 m, szkoła w odległości 90 m, szkoła w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Hallera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 410 m, Praxi-Dent w odległości 490 m, Optima Medycyna SA w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Hallera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Warzywniak, w odległości 490 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Hallera w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: