Mikroapartamenty M1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wapienna, oferowane bezpośrednio przez

MPM Development Sp. z o. o.

Opole, ul. Wapienna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Mikroapartamenty M1

9 zdjęć

Mikroapartamenty M1
Mikroapartamenty M1
Mikroapartamenty M1
Mikroapartamenty M1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Mikroapartamenty M1 logo

MikroApartamenty M1 to świetne wyjście dla wszystkich tych, którzy chcieliby nabyć nieruchomość, a następnie czerpać z niej zyski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokale usytuowane w niesamowicie popularnej okolicy, które posiadają wysoki standard i bardzo duży potencjał wynajmu z profitem pieniężnym. Udostępniamy także opcję dodatkową, a mianowicie tzw. inwestycję bezobsługową. Polega ona na tym, iż po zawarciu umowy, obejmujemy opiekę nad apartamentem, a Klient zyskuje gwarantowaną stopę zwrotu.

Inwestycja bezobsługowa i jej zasady:

inwestor, poprzez nabycie apartamentu, zostaje jego właścicielem,

nabywca i operator spisują umowę,

operator poszukuje najemców do lokalu, którym zarządza,

podczas obowiązywania umowy, operator samodzielnie opłaca koszty z tytułu utrzymania apartamentu,

właściciel lokalu raz w miesiącu dostaje od operatora miesięczny czynsz, który jest gwarantowany przez wgląd na zawartą wcześniej umowę o wynajem lokalu,

podczas całego okresu trwania umowy z operatorem, jedynym kosztem jaki ponosi właściciel jest ten odnoszący się do ubezpieczenia apartamentu.

Dlaczego warto wybrać mikroapartament?

Na rynku lokalnym brak jest tego typu nieruchomości, jest to pierwsza tego typu inwestycja na rynku opolskim. Budynek z bardzo małymi kawalerkami przeznaczonymi na wynajem dla studentów.

Na rynku w większych ośrodkach studenckich ( Wrocław, Warszawa. Gdańsk czy Poznań) zaczynają powstawać prywatne akademiki – wygodne dla studentów i dochodowe dla właścicieli. Student zaczyna zazwyczaj poszukiwanie lokum od sprawdzenia, co do zaoferowania ma uczelnia. Minusem domów studenckich bywa jednak niski standard pokoi oraz ograniczona liczba miejsc. Również ceny mogą okazać się niewiele niższe niż za samodzielnie wynajętą stancję.

Dlatego wielu studentów od razu zaczyna poszukiwania od prywatnego mieszkania.

Wyższy standard zapewnić może prywatny akademik – pierwszy taki głośny projekt o nazwie Starter kilka lat temu z dużym sukcesem zrealizowała we Wrocławiu firma Dolnośląskie Inwestycje – była to przebudowa starego hotelu asystenta.

Inspiracje zaczerpnięte zostały z brytyjskiego modelu kameralnych mieszkań Student Castle.

Wszystko wskazuje na to, że również w Opolu będzie przybywało takich ofert.

Realizowane mogą one być w dwóch formułach: deweloper przygotowuje budynek i sprzedaje pojedyncze lokale indywidualnym właścicielom albo cały obiekt jest w rękach jednego właściciela. Dlaczego dla studentów? Bo analizy pokazują, że Polska jesł szóstym co do liczby studentów krajem w Europie.

Do tego przybywa tu studentów z zagranicy, którzy poszukują mieszkań o wyższym standardzie, ale blisko uczelni. Tymczasem takich ofert w budynkach przeznaczonych dla tej grupy odbiorców u nas nie ma.

Mikroapartamenty są skierowane do osób pracujących, które są aktywne i chcą mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji. Jak wiemy atrakcyjne miejsca w dużych miastach cechują najwyższe ceny mieszkań. Dzięki małej powierzchni mikroapartamenty można nabyć w cenie całkowitej dostępnej dla młodych, ambitnych osób ze zdolnością kredytową.

Dla wielu osób, które zaczynają dorosłe życie, mikroapartamenty są często jedyną szansą na własne mieszkanie. Pamiętajmy, że takie osoby więcej czasu spędzają poza domem, dlatego wielkość mieszkania nie ma też dla nich większego znaczenia

Inwestycja Mikroapartamenty M1 znajduje się w Opolu, ul. Wapienna (2.4 km od centrum Opola), została zrealizowana przez MPM Development Sp. z o. o.

Inwestycja Mikroapartamenty M1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mikroapartamenty M1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MPM Development Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mikroapartamenty M1?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mikroapartamenty M1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1240 metrów od inwestycji Mikroapartamenty M1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Główne.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mikroapartamenty M1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mikroapartamenty M1 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła wyższa w odległości 530 m, Publiczne Przedszkole nr 21 w odległości 610 m, szkoła w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mikroapartamenty M1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 790 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 820 m, "Medicus w Opole" Sp. z o.o. w odległości 850 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mikroapartamenty M1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Netto, w odległości 370 m znajduje się Bedronka, w odległości 480 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mikroapartamenty M1 w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 690 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: