Osiedle Piastowskie etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Rejtana, oferowane bezpośrednio przez

MPM Development Sp. z o. o.

Opole, ul. Tadeusza Rejtana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Piastowskie etap II

12 zdjęć

Osiedle Piastowskie etap II
Osiedle Piastowskie etap II
Osiedle Piastowskie etap II
Osiedle Piastowskie etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSIEDLE PIASTOWSKIE w Opolu. Mieszkania z widokiem na tereny zielone i wodę

Pięciokondygnacyjne budynki z windami. Mieszkania dopasowane do potrzeb: od przytulnych kawalerek z balkonami po komfortowe apartamenty z tarasami. Sprawdzony, rzetelny inwestor.

„OSIEDLE PIASTOWSKIE” powstaje przy ulicy Rejtana w Opolu. W czterech pięciokondygnacyjnych budynkach z windami do końca 2020 roku przygotowane zostanie 120 mieszkań: od kawalerek o wielkości 36 mkw. po dwupoziomowe apartamenty na ostatniej kondygnacji o powierzchni 113 mkw. z tarasami na dachach. Wszystkie z widokiem na wodę i tereny zielone (kamionkę Piast). Wybór jest spory, a projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Pierwszy budynek – dwuklatkowy z 20 mieszkaniami - ma być gotowy do końca lipca 2018 roku. Klucze właściciele odbiorą we wrześniu. Choć sprzedaż dopiero ruszyła, to chętnych nie brakuje. Połowa lokali z pierwszego etapu jest już zarezerwowana.

Drugi budynek – dwuklatkowy z 32 mieszkaniami ma być gotowy już grudniu 2018 . Klucze właściciele odbiorą już w marcu 2019 roku. Sprzedaż drugiego budynku została rozpoczęta.

Inwestorem OSIEDLA PIASTOWSKIEGO i współudziałowcem jest znany namysłowski deweloper MPM Development.

OSIEDLE PIASTOWSKIE położone jest blisko centrum Opola, zaledwie 5 minut drogi samochodem, a jednocześnie w spokojnej okolicy. W pobliżu są przystanki MZK. Nad terenie o powierzchni niespełna hektara, nad kamionką Piast, w otoczeniu zieleni, staną budynki o białych elewacjach, wykończonych detalami z drewna.

„We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano aneksy kuchenne, żeby zwiększyć ich funkcjonalność. W piwnicach budynków znajdą się różnej wielkości komórki lokatorskie oraz wspólne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Komfort użytkowania mają zapewnić też windy. Wokół budynków powstaną drogi dojazdowe, parkingi, plac zabaw i tereny zielone.

Deweloper zapewnił bezpieczeństwo transakcji dla kupujących mieszkania na OSIEDLU PIASTOWSKIM, uruchamiając otwarty rachunek powierniczy w banku. Na takim rachunku gromadzone są pieniądze powierzone przez nabywców mieszkań na podstawie podpisanej z deweloperem umowy przedwstępnej, które wypłacane są deweloperowi przez bank po zakończeniu każdego kolejnego etapu budowy. Dzięki temu nabywcy mieszkań mogą liczyć na ochronę swoich praw i pieniędzy, bo bank, który prowadzi rachunek, dba o bezpieczeństwo tych transakcji.

Projekt realizuje doświadczona firma deweloperska MPM Development z Namysłowa, która poza budową obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, zrealizowała dotąd wiele projektów mieszkaniowych: ponad 200 mieszkań m.in. w Rybniku, Oławie, Kluczborku, a w samym Opolu „Zakątek Hallera” przy ul. Hallera 1.

Inwestycja Osiedle Piastowskie etap II znajduje się w Opolu, ul. Tadeusza Rejtana (3 km od centrum Opola), została zrealizowana przez MPM Development Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Piastowskie etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piastowskie etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MPM Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie etap II?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Piastowskie etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1950 metrów od inwestycji Osiedle Piastowskie etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Główne.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Piastowskie etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie etap II znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 230 m, szkoła w odległości 250 m, szkoła w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Piastowskie etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 730 m, Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego "KORFANTÓW" przy Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie w odległości 760 m, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Współuzależnień Opolu w odległości 780 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Piastowskie etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 850 m znajduje się Netto, w odległości 860 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie etap II w odległości 260 m znajduje się Stadion Żużlowy Kolejarz Opole, w odległości 460 m znajduje się boisko / kort, w odległości 510 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 25.07.2018
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: