Rezydencja pod Świerkami

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GPK INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wodociągowa Etap III(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Wodociągowa (0.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 800/m2
  Wodociągowa Etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 38 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Opis Inwestycji

Rodzinne i kameralne osiedle w zielonym otoczeniu. Rezydencja pod Świerkami to wyjątkowa lokalizacja, która zapewnia równocześnie spokój, bliskość natury, wygodną komunikację oraz dostępność infrastruktury usługowej. W sprzedaży znajduje się 58 apartamentów, garaże i lokal usługowy. Obiekt będzie pod ochroną 24/7.

Inwestycja Rezydencja pod Świerkami znajduje się w Starej Miłosnej, ul. Fabryczna 6A (14.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera GPK INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Inwestycja Rezydencja pod Świerkami jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja pod Świerkami pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 85 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GPK INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja pod Świerkami

Rezydencja pod Świerkami to wyjątkowa lokalizacja, która zapewnia równocześnie spokój, bliskość natury, wygodną komunikację oraz dostępność infrastruktury usługowej. Okoliczna zieleń i niska zabudowa tworzą klimat spokojnej i kameralnej dzielnicy mieszkaniowej. W pobliżu osiedla mieści się Mazowiecki Park Krajobrazowy i malownicze jeziorko. Okolica ma rozbudowaną infrastrukturę dróg rowerowych, w sam raz na rodzinne wycieczki. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy i bogata infrastruktura handlowo usługowa. Mimo kameralnego charakteru osiedla można bardzo sprawnie, tylko w 20 min. dostać się do centrum Warszawy, odległego tylko o 15 km.

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

W odległości 350 metrów od inwestycji Rezydencja pod Świerkami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny FABRYCZNA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja pod Świerkami znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 353 w odległości 400m, Gimnazjum i Liceum im. Emanuela Bułhaka w odległości 500m, Kubuś w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Przychodnia Nr 3.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, w odległości 1000 m znajduje się Parafia Świętego Hieronima.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Fitness Art.

Data publikacji: 22.07.2019

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie