Osiedle Borkowska II

Oferta archiwalna

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Borkowska 3B i 3C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Borkowska II

5 zdjęć

Osiedle Borkowska II
Osiedle Borkowska II
Osiedle Borkowska II
Osiedle Borkowska II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: wszystkie na kondygnacji -1. Możliwość kupna za dodatkową opłatą, przewidziana jest 1 komórka na 1 mieszkanie.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : sprzedane.
  • miejsca postojowe podziemne : możliwość kupna za dodatkową opłatą – inf. u dewelopera.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zamieszkaj w Starej Miłosnej, w doskonale zlokalizowanym miejscu tuż przy lesie mając pod ręką wszelkie niezbędne punkty usługowe. W kilka minut od swojego nowego mieszkania dojdziesz do Lidla, Biedronki, na przystanek autobusowy i do lasu. Ponadto w okolicy znajduje się kościół, duży plac zabaw dla dzieci, przychodnia, klub fitness, piekarnia, salon fryzjerski i miejska siłownia plenerowa. Budynki będą zlokalizowane przy niewielkiej i mało uczęszczanej ulicy Borkowskiej, z dala od dużego ruchu samochodowego i głównych tras tranzytowych.

Osiedle Borkowska II to zespół dwóch budynków wielorodzinnych, gdzie łącznie znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 32 do 80 m2. W każdym mieszkaniu będzie wygodny balkon, natomiast na ostatniej kondygnacji zostały zaprojektowane duże tarasy. Ponadto niektóre mieszkania na parterze będą posiadały wydzielony ogródek do wyłącznego użytkowania.

Budynki będą połączone wspólnym podziemnym garażem gdzie przewidziano 62 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W każdym budynku znajdzie się winda, która będzie obsługiwała wszystkie kondygnacje. Ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową zapewniać będzie odrębna dla każdego budynku kotłownia zlokalizowana na najwyższej kondygnacji. Budynki będą wyposażone we wszystkie sieci miejskie, t.j.: prąd, gaz, wodę, kanalizację miejską oraz sieć światłowodową.

Teren osiedla będzie ogrodzony i oświetlony. Na terenie zamkniętym w pobliżu wjazdu przewidziane zostały miejsca postojowe naziemne oraz niewielki plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Osiedle Borkowska II znajduje się w Starej Miłosnej, ul. Borkowska 3B i 3C (14.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Firma Budowlana Jacek Milewski.

Inwestycja Osiedle Borkowska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Borkowska II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlana Jacek Milewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wszystkie na kondygnacji -1. Możliwość kupna za dodatkową opłatą, przewidziana jest 1 komórka na 1 mieszkanie..

Lokalizacja inwestycji

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Borkowska II?

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Borkowska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Borkowska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Torfowa 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Borkowska II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Borkowska II znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 90 "Szkoła Rodzinna" w odległości 230 m, Gimnazjum Niepubliczne "Szkoła Rodzinna" w odległości 230 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych w Wesołej w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Borkowska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Borkowska II w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Fitness Mambo Club, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.07.2020

Inwestycje w pobliżu w Starej Miłosnej

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: