Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Czarnochowice, powiat wielicki

87 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Wieliczka Park
  1 kw. 2023
  Rodzinne osiedle Wieliczka Park usytuowane jest na granicy z Krakowskim Bieżanowem w otoczeniu istniejącego lasu z doskonałym dostępem komunikacyjny.Fantastyczny krajobraz inwestycji który powoduje wyjątkowy klimat tego miejsca. Deweloper Jania Construction za cel postawił sobie aby inwestycja Wieliczka Park stała się perłą architektoniczną na mapie powiatu Wielickiego.Niebanalna architektura, oraz standard wykończenia sprawiają, że Wieliczka Park wyróżnia się na tle innych inwestycji mieszkaniowych.Osiedle zostało starannie przemyślane oraz zaprojektowane w taki sposób, aby stać się miejscem samowystarczalnym. Sklepy, mała gastronomia, osiedlowy klub dla dzieci pod nazwą „Get Fun”, przedszkole i żłobek najbardziej znanej w Polsce sieci Fair Play, liczne place zabaw, kort tenisowy oraz wielofunkcyjne boisko do gry i zabawy.Całodobowa ochrona i monitoring zapewniają spokój i bezpieczeństwo przyszłych nabywców inwestycji. Liczne alejki spacerowe zachowane między istniejącym drzewostanem sprawiają radość z codziennych spacerów. Za projekt wizualny i architektoniczny inwestycji odpowiada Grupa B7 Architekci wchodząca w skład grupy Jania Construction.

  Wieliczka Park

  od 7 947 zł/m2
  ul. Długa , Wieliczka(0.1 km od Krakowa)
  Jania Construction
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wieliczka Park etap I
  Oferta archiwalna
  Wieliczka Park - pierwsza tego typu inwestycja realizowana w Wieliczce. Zamknięte osiedle, monitoring, całodobowa ochrona, instalacja alarmowa to nie jedyne zalety jakie oferuje deweloper - Jania Construction. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu istniejącego lasu, w bliskiej odległości od centrum Wieliczki oraz jest doskonale skomunikowana z Krakowem.Przedszkole, żłobek, boisko do gry i zabawy, siłownia zewnętrzna, rowerownia, liczne place zabaw to atrakcje, które czekają na najmłodszych właśnie na osiedlu Wieliczka Park. Deweloper nie zapomniał o zagospodarowaniu części wspólnych inwestycji, oraz miejscu spotkań przyszłych mieszkańców. Zadbane alejki między istniejącym i zachowanym lasem oraz cała architektura zieleni będą sprawiały radość z codziennych spacerów.

  Wieliczka Park etap I

  od 7 086 zł/m2
  ul. Długa , Czarnochowice, wielicki(0.3 km od Krakowa)
  Jania Construction
 • CZARNOCHOWICE " LEŚNY ZAKĄTEK"
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży mieszkania zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji mieszczącej się w Czarnochowicach gmina Wieliczka.Osiedle powstaje na 53 arowej działce graniczącej z lasem . Inwestycja składać się będzie z 7 budynków . W pierwszym budynku mieszczą się 4 mieszkania w każdym następnym 6 po 2 na każdym piętrze MIESZKANIA O POW. 46,32M2 ( dostępne na parterach ) składają się:1. wiatrołap o pow. 5,41m22. aneks kuchenny 5,32m23. salon z jadalnią 17,50m24. sypialnia 5,68m25. sypialnia 8,68m25. łazienka 3,73m26. ogródek 80m2Do ceny należy doliczyć miejsce postojowe w kwocie 10 000 zł.MIESZKANIA O POW. 51,38M2 ( dostępne tylko na pierwszym piętrze) składają się z :1. wiatrołap o pow. 5,46m22. aneks kuchenny 5,32 m23. salon z jadalnią 17,50m24. sypialnia 9,25 m25. sypialnia 9,68 m25. łazienka 4,17m26. balkon 12,5m2MIESZKANIA O POW. 51,38M2+ 29M2 antresola ( dostępne tylko na drugim piętrze piętrze) składają się z :1. wiatrołap o pow. 5,46m22. aneks kuchenny 5,32 m23. salon z jadalnią 17,50m24. sypialnia 9,25 m25. sypialnia 9,68 m26. łazienka 4,17m27. antresola o pow. 29m28. balkon 12,5m2

  CZARNOCHOWICE " LEŚNY ZAKĄTEK"

  od 6 000 zł/m2
  Czarnochowice 207 , Czarnochowice, wielicki(0.4 km od Krakowa)
  Centrum Krakowskich Nieruchomości
 • Wierzbowa Aleja
  Oferta archiwalna
  1. BEZPIECZEŃSTWO - teren ogrodzony z instalacjami bramą na pilota i furtką.2. CISZA I SPOKÓJ – teren typowej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu nowej zabudowy domów jednorodzinnych.3. DESIGN, STYL – ciekawe nowatorskie projekty mieszkań utrzymane w nowoczesnym stylu z możliwością własnej aranżacji wnętrz dla osób które zarezerwują mieszkanie przed zakończeniem budowy.4. JAKOSC WYKONANIA – najlepszy stosunek jakości do ceny mieszkania.5. NASŁONECZNIENIE – mieszkania mają salony od strony południowo-zachodniej co gwarantuje dobre nasłonecznienie pomieszczeń i niskie koszty ogrzewania.6. OSZCZĘDNE MIESZKANIA i CICHE SĄSIEDZTWO Poprzez zastosowanie podwójnych ścian o grubości 40 cm! oddzielających domy od siebie.7. BLISKOŚĆ PRZYRODY I TERENÓW ZIELONYC, BLISKOŚĆ SZKÓŁ, SKLEPÓW I INFRASTRUKTURY DROGOWEJ8. Osiedlowy PLAC ZABAW.9. Do każdego domu PO 2 MIEJSCA POSTOJOWE W CENIE DOMU.10. Instalacja KOMINKOWA W KAŻDYM DOMU.11. WYSOKI STANDARD WYKONANIA – kamień elewacyjny, drewno egzotyczne itd.12. BUDOWA FINANSOWANA Z WŁASNYCH ŚRODKÓW BEZ KREDYTÓW.13. ZNANY I SPRAWDZONY DEWELOPER WIELICKI.

  Wierzbowa Aleja

  ul. Wierzbowa , Niepołomice(1.3 km od Krakowa)
  Techniq
 • Słoneczne Czarnochowice
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów “Słoneczne Czarnochowice” to kompleks 8 domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czarnochowice w odległości 1 km od Wieliczki i 1 km od Krakowa! Także 1 km dzieli inwestycje od trasy A4 i 2 km od autostrady.Domki znajadują się na lekkim wzniesieniu z którego ładnie widać całą okolice. Fajne ustawne działki dobrze nasłonecznione powodują, iż warto przyjechać i zobaczyć to osiedle! Zapraszamy !

  Słoneczne Czarnochowice

  ul. Czarnochowice , Czarnochowice, wielicki(0.3 km od Krakowa)
  Techniq
 • Osiedle Klonowe 4
  Oferta archiwalna
  Dla Inwestycji prowadzony jest rachunek powierniczy zgodnie z ustawą z 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnegoInwestycja jest objęta jest programem Mieszkanie dla MłodychOsiedle Klonowe to kompleks 27 domów w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie wykończenia, każdy o powierzchni 116,44 m2.Osiedle położone jest na obszarze ok. 70 arów w Wieliczce przy ul. Zbożowej, 150 m od granic Krakowa i ok. 12 kilometrów na południe od jego centrumDomy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów w stanie deweloperskim podwyższonym. Każdy dom posiada własną odrębną ewidencyjnie i prawnie działkę o powierzchni od 2,39 do 3,79 ara. Budynki wyposażone są w systemy grzewcze, kominkowe, alarmowe oraz systemy inteligentnego domu.Osiedle Klonowe stanowi urbanistyczną całość wraz systemem dróg wewnętrznych i oświetleniem.Poddasze- ocieplenie – wełna mineralna 30 cm- wykończenie – płyty gipsowo-kartonoweKominy- wentylacyjne- spalinowy z wkładem ze stali kwasoodpornej- dymowyPrzyłącza- wodne- energetyczne- gazowe- zbiornik na nieczystości ciekłeZagospodarowanie nieruchomości- podjazdy na dwa samochody i taras z kostki brukowej- ogrodzenie tylne działki – panele siatkowe- trawnik- wiata śmietnikowa wraz z numerem budynku i skrzynką na listyZagospodarowanie Osiedla- drogi dojazdowe z kostki brukowej i asfaltu- oświetlenie Osiedla

  Osiedle Klonowe 4

  ul. Zbożowa , Wieliczka(0.3 km od Krakowa)
  Savan Investments
 • Osiedle Klonowe 2
  Oferta archiwalna
  Cena brutto domu 373.000 zł w zimowej ofercie do 28 lutego 2013 r.Domy z pozwoleniem na użytkowanie.Inwestycja objęta jest rachunkiem powierniczym zgodnie z ustawą z 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.Osiedle Klonowe 2 to kompleks dwunastu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie wykończenia. Osiedle położone jest na obszarze 50 arów w Wieliczce przy u. Zbożowej, 150 m od granic Krakowa i ok. 12 kilometrów na południe od jego centrum. Dojazd do Osiedla zapewnia droga krajowa E4 oraz połączenie autostradowe A4 wraz z dwoma węzłami, z których jeden znajduje się ok. 1,5 km, a drugi 2,7 km od Osiedla.Domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów w stanie deweloperskim podwyższonym. Każdy dom posiada własną odrębną ewidencyjnie i prawnie działkę o powierzchni od 1,5 do 5 arów. Osiedle Klonowe stanowi urbanistyczną całość wraz systemem dróg wewnętrznych i oświetleniem.

  Osiedle Klonowe 2

  ul. Zbożowa , Wieliczka(0.3 km od Krakowa)
  Savan Investments
 • Osiedle Klonowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Klonowe to kompleks ośmiu wolno stojących domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia z osobnym garażem dwustanowiskowym.Osiedle położone jest na obszarze 50 arów w Wieliczce przy u. Zbożowej, 150 m od granic Krakowa i ok. 12 kilometrów na południe od jego centrum. Dojazd do Osiedla zapewnia droga krajowa E4, a przede wszystkim połączenie autostradowe A4 wraz z dwoma węzłami, z których jeden znajduje się ok. 1,5 km, a drugi 2,7 km od Osiedla.Domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów w stanie deweloperskim podwyższonym. Każdy dom posiada własną odrębną ewidencyjnie i prawnie działkę o powierzchni od 6 do 9 arów.Osiedle Klonowe stanowi urbanistyczną całość na którą składają się: domy, system dróg wewnętrznych oraz oświetlenie.

  Osiedle Klonowe

  Ul. Zbożowa , Wieliczka(0.3 km od Krakowa)
  Savan Investments
 • Dębowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Ogromne zainteresowanie naszymi dotychczas zrealizowanymi inwestycjami zachęca nas do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom kolejnych Klientów. Dlatego też gwarantujemy, że nasza najnowsza inwestycja którą pragniemy Państwu przedstawić zaspokoi nawet największe wymagania dotyczące Państwa wymarzonego “miejsca na ziemi”.Osiedle “Dębowe Wzgórze” położone w obrębie dynamicznie rozwijającej się Wieliczki jest piękne nie tylko z nazwy. To doskonałe połączenie dla wszystkich tych, którym zależy na bliskości dużego miasta z jednoczesnym zachowaniem spokoju i klimatu małomiasteczkowości.“Dębowe Wzgórze” to 18 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 106,24 m2 każdy.  Do każdego segmentu przynależeć będzie działka o powierzchni od 1,7 ara do 3,4 ara.Dzięki znajdującej się nieopodal drodze ekspresowej dojazd do centrum Krakowa to zaledwie 10 km płynnej i bezstresowej jazdy samochodem. Jednocześnie w pobliżu znajduje się kluczowa autostrada A4 która zapewnia  doskonały dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice oraz do granicy z Niemcami.Nikt z nas nie żyje jednak samą pracą. Dlatego też oprócz dbałości o dogodny dojazd do Krakowa postanowiliśmy tak ulokować osiedle “Dębowe Wzgórze” by każdy mógł po ciężkim tygodniu cieszyć się możliwością aktywnego wypoczynku. Już sama okolica osiedla, pełna pięknej przyrody i zapierającego dech w piersiach krajobrazu pozwala nam autentycznie wypoczywać. W pobliżu znajdziemy również uroczą Puszczę Niepołomicką (7 km) gdzie w okresie letnim możemy udać się na relaksujące spacery, jogging bądź wycieczki rowerowe a w zimie na mroźnym powietrzu cieszyć się z blisko siedmiokilometrowej trasy narciarstwa biegowego. W pobliży znajdziemy również doskonale utrzymane kryte pływalnie, pola golfowe oraz korty tenisowe – kto wie, być może to na osiedlu “Dębowe Wzgórze” wyrośnie nam nowa Agnieszka Radwańska?Bogata oferta kulturalna okolicy – Wieliczki, Niepołomic i samego Krakowa na pewno nie pozwoli nudzić się tym, którzy uwielbiają w wolnym czasie obcować z kulturą.“Dębowe Wzgórze” to także okolica, gdzie wszechstrony rozwój widać gołym okiem. I co ważne, to rozwój zrównoważony, czyli przemyślany, zapewniający prawdziwą satysfakcję z codziennego życia a także dający tak ważną  “pewność jutra”. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty PM-Development – jednej z najbardziej doświadczonych, zaufanych i sprawdzonych firm na rynku deweloperskim w Krakowie. Gwarantujemy że w osiedlu “Dębowe Wzgórze” zakochacie się Państwo od pierwszego wejrzenia!

  Dębowe Wzgórze

  ul. Dębowa , Wieliczka(1 km od Krakowa)
  Paweł Mleko PM-Development
 • Apartamenty Wielickie
  Oferta archiwalna
  Osiedle mieszkaniowe ”Apartamenty Wielickie” przy ulicy Długiej w Wieliczce to przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO- teren osiedla będzie ogrodzony z bramą na pilota i furtką z systemem domofonowym.Inwestycja znajduje się w terenach typowej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych.Najważniejszą cechą osiedla jest wysoka jakość oraz DESIGN, STYL którym odznacza się osiedle Wrażenia wizualne sprawią, że każdy kto przyjedzie do Ciebie w odwiedziny zachwyci się architekturą i miejscem w którym zamieszkałeś, a poprzez ciekawe nowatorskie projekty mieszkań utrzymane w nowoczesnym stylu z możliwością własnej aranżacji wnętrz dla osób które zarezerwują mieszkanie przed zakończeniem budowy.Ważną cechą osiedla są także spore ogrody dla mieszkań na parterze oraz duże strychy dla mieszkań na piętrze.JAKOSC WYKONANIA najlepszy stosunek jakości do ceny mieszkania.Mieszkania są OSZCZĘDNE poprzez bardzo niskie koszty utrzymania i poprzez zastosowanie podwójnych ścian o grubości 40 cm! oddzielających domy od siebie ograniczyliśmy do zera przenikanie hałasu pomiędzy budynkami.Spora ilość miejsc postojowych gwarantuje, że nie będzie problemu z ich brakiemWYSOKI STANDARD WYKONANIA – kamień elewacyjny, drewno egzotyczne itd.Osiedle jest budowane Z WŁASNYCH ŚRODKÓW BEZ KREDYTÓW.

  Apartamenty Wielickie

  ul. Długa , Wieliczka(0.5 km od Krakowa)
  Techniq

Informacje o Czarnochowicach

W Czarnochowicach dostępnych jest 87 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Czarnochowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 29 do 67 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (19 mieszkań).
 • 3-pokojowe (42 mieszkania).
 • 4-pokojowe (26 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Czarnochowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Czarnochowicach kosztuje 257 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Czarnochowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: