Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat sochaczewski

198 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • 7. Dzielnica Olimpijska
  3 kw. 2024
  Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne. Taka jest Inwestycja deweloperska w centrum miasta - 7. Dzielnica, projekt realizowany przez VFM Real Estate. Inwestycja zlokalizowana tuż obok miejskiego ośrodka sportu i rekreacji. W ciągu kilku lat powstanie tu najnowocześniejsze osiedle w Sochaczewie - nowe tętno miasta.O budynkuW pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek zlokalizowany od strony ulicy Olimpijskiej, w którym znajdzie się 128 mieszkań, lokale usługowe w parterze oraz garaż podziemny. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe o metrażach od 32 do 124 m².Budynek będzie wyposażony w komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie sprzętu i dużych gabarytów.Teren7. Dzielnica Olimpijska to teren wyposażony w strefy rekreacyjne dla komfortowego życia jej mieszkańców. Inwestycja zakłada realizację osiedla złożonego z 5 budynków mieszkalnych.Do dyspozycji mieszkańców będą liczne miejsca parkingowe naziemne oraz garaż podziemny, praktyczne stojaki na rowery i bezpieczna wózkarnia. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, paczkomat, parkingi na rowery oraz lokale usługowe. Wyróżnikiem inwestycji są tereny rekreacyjne, plac zabaw i zielone skwery.

  7. Dzielnica Olimpijska

  od 8 450 zł/m2
  ul. Olimpijska , Sochaczew(0.9 km od centrum)
  VFM Real Estate
 • Nowy Teresin
  2 kw. 2024
  Nowy Teresin to pierwsze w okolicy osiedle bloków łączące doskonałą lokalizację, komfort oraz niską cenę.Mieszkania powstają pomiędzy Aleją 20-lecia a ulicą Świętokrzyską, w sąsiedztwie zakładów pracy, sklepów oraz parku rekreacyjnego. Pierwsze lokale będą gotowe do zamieszkania w drugim kwartale 2024r.Nowy Teresin to jedyna inwestycja wielorodzinna w okolicy.Na całość kompleksu składać się będą cztery pięciokondygnacyjne budynki, co sprawi, że osiedle będzie miało kameralną atmosferę. Na najmłodszych będzie czekał plac zabaw. Deweloper zadba też o zieleń w przestrzeniach wspólnych osiedla. Na osiedlu znajdą się lokale 2- i 3-pokojowe, o metrażach od 33 do 53 m2, z możliwością łączenia ich w większe mieszkania. Rozkład pomieszczeń w mieszkaniach został zaprojektowany tak, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu i funkcjonalności. Każdy z budynków jest wyposażony w szybką windę.

  Nowy Teresin

  od 7 100 zł/m2
  ul. Świętokrzyska 7 , Teresin, sochaczewski(7.6 km od Sochaczewa)
  Grupa Deweloperska Inwestor
 • Aura Park Sochaczew
  2 kw. 2023
  Aura Sochaczew to eleganckie osiedle, które powstaje w śródmieściu Sochaczewa przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza. Dla naszych Klientów oprócz prestiżowej i wygodnej lokalizacji, przeznaczone mamy 132 mieszkania od 39,02m2 do 79,42m2, 110 miejsc postojowych w hali garażowej, 49 miejsc postojowych naziemnych oraz 132 komórki lokatorskie, nowoczesne windy. Kompleks będzie miał własny dziedziniec.Aura Sochaczew to pierwsza inwestycja Grupy Scotia w Sochaczewie. Oprócz walorów związanych z lokalizacją swoich klientów chcemy przyciągnąć różnorodnością oferty, jakością stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz na indywidualizm naszych klientów oferując również mieszkania do aranżacji.Aktualnie prowadzona jest sprzedaż 1 etapu inwestycji, w której skład wchodzi 60 mieszkań.

  Aura Park Sochaczew

  ul. Juliana Niemcewicza , Sochaczew(0.7 km od centrum)
  Grupa Scotia Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Teresin
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Teresin to inwestycja obejmująca budowę nowoczesnego budynku wielorodzinnego z pięcioma kondygnacjami. Na parterze zaplanowano garaże. Na piętrze I, II, III i IV znajdą się mieszkania 1-, 2- i 3 pokojowe o powierzchni od ok. 46 m2 do ok. 90 m2.Aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania mieszkańców zadbano o eleganckie, estetycznie zaaranżowane wnętrza wspólne i funkcjonalne rozkłady mieszkań, cichą windę, przestronne, słoneczne balkony.Na ostatniej kondygnacji znajduje się pomieszczenie do wspólnego użytkowania.Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja inwestycji z dogodnym dojazdem do Warszawy. Bliskość stacji PKP czy doskonałe połączenia drogowe (A2 lub DK92) są idealnym rozwiązaniem dla osób dojeżdżających.

  Apartamenty Teresin

  od 6 000 zł/m2
  ul. Długa 26 , Teresin, sochaczewski(9.8 km od Sochaczewa)
  Apartamenty Teresin
 • Osiedle Seroki-Parcela
  Oferta archiwalna
  Firma Bud-Rem s.c. istnieje na rynku developerskim od 1999 roku. Realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego. Budujemy nowoczesne oraz tanie w eksploatacji domy. Używamy najlepszych materiałów oraz najnowszych technologii, dzięki czemu nasze obiekty odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy wysoki standard oraz atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nasi wykonawcy to profesjonalny i rzetelny zespół fachowców, sprawdzonych w toku wielu wspólnie realizowanych inwestycji. Działamy na terenie województwa mazowieckiego koncentrując się głównie na obrzeżach Warszawy. Planując nowe inwestycje szukamy terenów, które łączą w sobie cechy zacisznego miejsca i pozwalają na sprawną komunikację ze stolicą.

  Osiedle Seroki-Parcela

  ul Pałacowa , Seroki-Parcela, sochaczewski(12.5 km od Sochaczewa)
  Bud-REM s.c. Andrzej Więckowski i Adam Więckowski
 • Osiedle Diamentowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle Diamentowa to inwestycja składająca się z wolnostojących domów jednorodzinnych o powierzchni 106,4m2.Domy Posiadają bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń składający się z 3 sypialni, dużego salonu połączonego z Kuchnią (istnieje możliwość zamknięcia kuchni), dwóch łazienek, wiatrołapu, spiżarki oraz kotłowni.Budynki posadowione są na własnych ogrodzonych działkach o powierzchni 750m2 na których można stworzyć piękny ogród.Domy przylegają do asfaltowej ulicy i mają dostęp do wszelkich mediów, są zlokalizowane na nowym osiedlu mieszkaniowym.Wszystkie działki zostaną ogrodzone oraz wybrukowane kostką w standardzie. Dodatkowo do każdego z domów zostanie zainstalowany gotowy do pracy piec gazowy.Istnieje możliwość wykończenia domów pod klucz zgodnie z oferowanymi przez nas pakietami wykończeniowymi.

  Osiedle Diamentowa

  od 4 220 zł/m2
  ul. Diamentowa , Kozłów Biskupi, sochaczewski(1 km od Sochaczewa)
  Dom+ Sp. z o.o.
 • Nowe Okrzei
  Oferta archiwalna

  Nowe Okrzei

  od 4 600 zł/m2
  ul. Okrzei 22 , Sochaczew(1.9 km od centrum)
  VFM Real Estate
 • Osiedle Akacjowe - Etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle Akacjowe.Planowana inwestycja  położona jest  w Sochaczewie, dzielnicy Boryszew, przy ul. 15 sierpnia 93, na jednej działce oznaczonej nr ewidencyjnym 2847 o powierzchni 75251 m2. W/w nieruchomość zgodnie z uchwałą Rady Miasta w Sochaczewie nr LV/490/06 z dnia 21 lutego 2006r. przeznaczona jest w planie przestrzennym zagospodarowania Miasta Sochaczew pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Nieruchomość została podzielona na 40 działek, podział został zatwierdzony decyzją Burmistrza Miasta Sochaczewa. Zostały wydzielone działki nr 2847/1, 2847/2, 2847/25 dla dróg publicznych i działki nr 2847/20, 2847/23, 2847/30, 2847/43 jako prywatne drogi dojazdowe  dla właścicieli działek położonych w bezpośrednim sąsiedztwie.Na części niniejszej nieruchomości realizowana będzie budowa osiedla domów jednorodzinnych pod nazwą „ Osiedle Akacjowe” lub sprzedaż wydzielonych działek pod budownictwo mieszkaniowe.  Budowa osiedla została zaplanowana w II etapach: a) pierwszy etap obejmuje zabudowę 27 działek. – początek budowy II połowa 2009r. – zakończenie budowy  31.12.2010r. z pełnym uzbrojeniem dla pierwszego etapu (energia , woda, kanalizacja, gaz, telefony, oświetlenie dróg) b) drugi etap obejmuje podział działki nr 2847/46 na sześć działek i budowę w latach 2010- 31.12.2011. Aktualnie dla  podzielonej nieruchomości Developer posiada następujące dokumenty w zakresie uzbrojenia terenu: a) umowa przyłączeniowa na dostawę energii elektrycznej b) warunki przyłączenia do sieci wodociągowej c) warunki przyłączenia do sieci kanalizacyjnej d) warunki przyłączeniowe do sieci gazowej e) trwa proces gromadzenia dokumentów i opracowywania projektów na uzbrojenie terenu.Dla podzielonej nieruchomości – „Osiedla Akacjowego” został opracowany układ urbanistyczny dla 33 domów jednorodzinnych. Autorem opracowania jest Biuro Projektów ARCHON+ ul. Słowackiego 42/3B, 32-400 Myślenice tel.(012) 37 21 900, www.archon.pl.  Developer zawarł  z ARCHON+ umowę o współpracy dla Osiedla Akacjowego w zakresie kupna gotowych projektów ich autorstwa.

  Osiedle Akacjowe - Etap I

  ul. 15 sierpnia 93 , Sochaczew(3.5 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budownictwa ENERGOBUDOWA

Informacje o powiecie sochaczewskim

W powiecie sochaczewskim dostępnych jest 198 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie sochaczewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 124 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (12 mieszkań).
 • 2-pokojowe (82 mieszkania).
 • 3-pokojowe (94 mieszkania).
 • 4-pokojowe (9 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie sochaczewskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie sochaczewskim kosztuje 253 875 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie sochaczewskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: