Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Mierzyn, powiat policki

5 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Macieja 1
  gotowe
  Osiedle zlokalizowane jest w Mierzynie, skąd zaledwie w 10 minut możemy dojechać do Centrum Szczecina. Inwestycja składa się z budowy 8 apartamentów, do którego przynależeć będzie taras lub ogródek. W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura - przedszkole, basen, sklepy oraz tereny rekreacyjne "mierzynianki". Inwestycja została rozpoczęta w lipcu 2020 roku, i została już ukończona, mieszkania są gotowe do odbioru.

  Macieja 1

  od 7 610 zł/m2
  ul. Macieja 1 , Mierzyn, policki(0.6 km od Szczecina)
  Concordia Home
 • Hermesa Home 2
  4 kw. 2022
  W kolejnym etapie inwestycji przy ul. Hermesa w Mierzynie powstanie 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.Każdy z 12 lokali będzie miał powierzchnię 70m2. Rozpoczęcie budowy planowane jest w III kwartale 2021 roku, a przekazanie lokali planowane jest na IV kwartał 2022.

  Hermesa Home 2

  ul. Hermesa , Mierzyn, policki(1.7 km od Szczecina)
  Home Developer
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Mierzyn ul. Pauliny
  Oferta archiwalna
  Mierzyn ul. Pauliny - Apartamenty z ogrodami lub tarasami - NOWOŚĆ!Nowe apartamenty w centrum Mierzyna przy ul. Pauliny. Oferujemy osiem wyjątkowych apartamentów. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą i potrzebami najbardziej wymagających klientów.Inwestycja składa się z ośmiu apartamentów i do każdego przynależy jedno miejsce parkingowe.Sprzedawane w stanie deweloperskim bez podatku PCC - 2%Rozpoczęcie budowy - I kwartał 2021 rokZakończenie budowy - I kwartał 2022 rok- Inwestycja już ukończona

  Mierzyn ul. Pauliny

  od 7 652 zł/m2
  ul. Pauliny , Mierzyn, policki(0.7 km od Szczecina)
  Madura Deweloper
 • Prosto Z Serca
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy ofertę domów w zabudowie bliźniaczej.Każdy lubi się chwalić, a więc my zaczniemy od tego czym wyróżnia się nasza inwestycja.Zadbaliśmy o to, aby domy były energooszczędne i ciepłe, dlatego do ich budowy wybraliśmy bloczki Ytong Energy+ o grubości 36,5 cm, dzięki czemu zużycie energii do ogrzania znacząco zmaleje.Przy wyborze domu zwracamy uwagę na różne elementy. Najczęściej na jego powierzchnię, wygląd, położenie, cenę oraz ekonomię użytkowania.Dlatego tworząc dla Państwa, domy pomyśleliśmy nie tylko o tym, stawiamy również na bezpieczeństwo – chociażby ze względu na lokalizację, która znajduje się w odpowiedniej odległości od arterii ruchu, co zapewnia również ciche otoczenie.Niezwykle ciekawa architektura budynku i wnętrz sprawia, że każdy – zarówno wymagający i kreatywny, jak i bardziej tradycjonalny mieszkaniec będzie w stanie stworzyć dla siebie miejsce idealne. Wnętrze stworzone i przemyślane, aby zapewnić komfort i wygodę rodzinie, 4 sypialne dają komfort rodzicom i dzieciom.Przestrzeń wspólna w postaci salonu o powierzchni 46m2 daje możliwość spędzania wspólnego czasu.Duża działka o powierzchni 500m2 i świetne położenie względem stron Świata daje możliwość cieszenia się rodziną w przyjemnym zaciszu ogrodu.

  Prosto Z Serca

  od 5 967 zł/m2
  ul. Jerzego , Mierzyn, policki(0.6 km od Szczecina)
  Atelia Nieruchomości i Doradztwo
 • Domy Kaliny
  Oferta archiwalna
  Lokalizacja: Mierzyn ul. Kaliny (dojazd od ulicy Długiej lub Czeremchowej)Inwestycja obejmuje realizację czterech budynków dwulokalowych o powierzchni 111,66 m kw. każdy i została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap budowy obejmujący lokale: A1, A2, A3 i A4 zostanie ukończony w II kwartale 2021 roku, kolejny etap z lokalami B1, B2, B3 i B4 zostanie zrealizowany w III kwartale 2021 roku.CO WYRÓŻNIA INWESTYCJĘ?1. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.2. Duże przeszklenia okien.3. Ogrzewanie podłogowe z podziałem na dwie strefy grzewcze (parter, I piętro).4. Ogródek przydomowy o powierzchni 184 m2.5. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku oraz miejsce parkingowe zewnętrzne.6. Instalacja do montażu osprzętu inteligentnej automatyki domu.7. Duża łazienka.8. Wysokość pomieszczeń 270 cm9. Położenie budynku – druga linia zabudowy od ulicy Długiej.Inwestycja deweloperska. Kupujący nie ponosi kosztów opłaty podatku PCC 2%Powyższe ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty zgodnie z art. 66 ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U. 1964 r. nr 16, poz. 93 z poźn. zmianami).

  Domy Kaliny

  ul. Kaliny , Mierzyn, policki(1.6 km od Szczecina)
  Empirium Deweloper Sp. z o.o.
 • Hermesa Home 1
  Oferta archiwalna
  6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych zostanie wybudowanych przy ulicy Hermesa w Mierzynie.Łącznie powstanie 12 lokali każdy po 70m2. Rozpoczęcie budowy nastąpi na przełomie w grudniu 2020 roku, a przekazanie lokali planowane jest I kwartał 2022.Do czasu rozbudowy gminnej sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacyjnej dla inwestycji zaplanowane są studnie oraz zbiorniki bezodpływowe na nieczystości.

  Hermesa Home 1

  od 6 357 zł/m2
  Mierzyn , Mierzyn, policki(1.7 km od Szczecina)
  Home Developer
 • Mierzyn Home
  Oferta archiwalna

  Mierzyn Home

  od 5 613 zł/m2
  ul. Zeusa , Mierzyn, policki(2.1 km od Szczecina)
  Home Developer
 • Osiedle Mierzyn
  Oferta archiwalna
  Rozpoczęliśmy budowę kameralnego osiedla mieszkaniowego w cichym i spokojnym miejscu, przy ul. Grafitowej w Mierzynie. Niewielki wskaźnik zabudowy gwarantuje przestrzeń, liczne miejsca parkingowe i dużą ilość zieleni.Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska w cenie mieszkania.Budynki wyposażone w windy.Ceny mieszkań od 5500zł/m2 + 8% vatMieszkania na parterze z przynależnym ogródkiem. Cena ogródka to 500zł/m2 brutto powierzchni ogródka.Możliwość zakupienia miejsca postojowego w cenie: 25 000zł brutto

  Osiedle Mierzyn

  od 5 500 zł/m2
  ul. Grafitowa , Mierzyn, policki(0.9 km od Szczecina)
  Handwit Sp.j.
 • Osiedle Nad Stawem
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nad Stawem stanowi zamknięty kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie wolno stojącej oraz bliźniaczej. Osiedle jest ogrodzone, a domofon działający w systemie GSM ogranicza wstęp na teren osiedla osobom niepowołanym. Dojazd do posesji odbywa się poprzez główną bramę, sterowaną zdalnie przez mieszkańców osiedla. Osiedle znajduje się w urokliwym i atrakcyjnym miejscu z rozciągającą się panoramą Szczecina i widokiem na Puszczę Wkrzańską. Mierzyn przylega bezpośrednio do zachodnich dzielnic Szczecina, a do jego centrum jest około 6 km. Znajdują się tutaj: szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, przychodnie, hotele, restauracje, sklepy i wiele firm działających w różnych branżach. Tuż za granicami Mierzyna można zrobić zakupy w Castoramie lub galerii handlowej "Ster", w której mieści się hipermarket Bi1/Auchan (poprzednio Real). Blisko położone są przygraniczne targowiska oraz przejście graniczne w Lubieszynie, skąd łatwo można dojechać do ośrodków rekreacyjnych i parków rozrywki znajdujących się w niemieckich miejscowościach.Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:tel. 500 459 990tel. 606 983 959tel. 735 100 400lub adres mail[email protected]www.ddc.pl

  Osiedle Nad Stawem

  od 5 542 zł/m2
  ul. Osiedle nad Stawem , Mierzyn, policki(0.8 km od Szczecina)
  DDC sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle Tytusa
  Oferta archiwalna
  PołożenieProjektowany zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej jest kolejnym etapem realizacji Osiedla Tytusa zlokalizowanego w graniczącej z miastem, podszczecińskiej miejscowości Mierzyn, rozciągającej się wzdłuż trasy wiodącej do Lubieszyna. Niespełna kilka minut jazdy samochodem (lub rowerem) dzieli ul. Tytusa od C.H. STER (REAL – Castorama) przy ul. Ku Słońcu. Znajdujące się na zachodnim krańcu Mierzyna ulice Tytusa i Kokosowa są jednak oazą ciszy i spokoju. Oddzielone od centrum handlowego całym Mierzynem, od ul. Lubieszyńskiej czterystumetrowym dojazdem, jest miejsce lokalizacji typowej enklawy zabudowy jednorodzinnej. Przyjazny, kameralny klimat istniejących domów jednorodzinnych oraz zespołów mieszkaniowych, jak chociażby usytuowanego przy ul. Tytusa, osiedla Zielone Wzgórze, uzupełnia urozmaicony, pagórkowaty krajobraz i nieodległe sąsiedztwo lasu. Jest to wspaniałe miejsce nie tylko do zamieszkania, lecz również ciekawa okolica zachęcająca do aktywnych form rekreacji.KomunikacjaUlica Tytusa łączy się bezpośrednio z ul. Lubieszyńską, będącą fragmentem drogi krajowej nr 116. Ulica Topolowa łączy Mierzyn z zachodnimi dzielnicami Szczecina. Komunikację publiczną tworzą autobusy PKS-u, oraz kończące trasę w sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego STER dwa autobusy linii miejskich i linia tramwajowa nr 8.

  Osiedle Tytusa

  ul. Tytusa , Mierzyn, policki(0.8 km od Szczecina)
  ZBU Andrzej Wąsowicz
 • Osiedle Mierzyn Grafitowa
  Oferta archiwalna
  Już wkrótce rozpoczniemy realizację kolejnej inwestycji na rynku mieszkaniowym - tym razem będzie to kameralne osiedle mieszkaniowe w cichym i spokojnym miejscu - przy ul. Grafitowej w Mierzynie.Doskonałe nasłonecznienie mieszkań zapewnia wykorzystanie lekkiego nachylenia działki w kierunku południowym - klatki schodowe zlokalizowano w północnej części budynku, zaś przestronne salon i balkon każdego z mieszkań - w części południowej.Niewielki wskaźnik zabudowy - zaledwie 18% - gwarantuje przestrzeń, miejsca parkingowe i dużą ilość zieleni.

  Osiedle Mierzyn Grafitowa

  ul. Grafitowa , Mierzyn, policki(0.9 km od Szczecina)
  Handwit Sp.j.
 • Mierzyn
  Oferta archiwalna
  Jeżeli chcesz zamieszkać w ładnym, dużym, funkcjonalnym domu, w zacisznej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie.ZESTAWIENIE POWIERZCHNIPARTER:SALON - 35,0 m2KUCHNIA - 10,0 m2ŁAZIENKA - 2,9 m2HOL - 8,8 m2SKRYTKA - 3,0 m2PRZEDSIONEK - 2,9 m2GARAŻ - 17,7 m2PIĘTRO:3 POKOJE - 20,7 m2; 12,2 m2; 11,9 m2ŁAZIENKA - 7,2 m2KOMUNIKACJA - 12,7 m2LOKALIZACJAZaciszna , kameralna okolica. Bardzo dobra komunikacja z centrum Szczecina.Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z opłaty PCC 2%

  Mierzyn

  od 3 234 zł/m2
  ul. Malownicza , Mierzyn, policki(0.5 km od Szczecina)
  Capital Home Nieruchomości
 • Łukasińskiego Ogrody
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja Totus Developer-Kameralne, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.-Indywidualne miejsca postojowe przy budynkach z opcją przekrycia wiatą garażową.-Kompleksowe zagospodarowanie terenu wraz z pełną infrastrukturą techniczną, ogrodzeniem i oświetleniem terenu.-Lokalizacja u zbiegu ulic Łukasińskiego i Nasiennej, głównych dróg łączących Pogodno, Mierzyn oraz Bezrzecze.-Wygodny i szybki dostęp do centrum miasta, w tym komunikacją miejską. Linia autobusowa nr: 74 z przystankiem tuż przy osiedlu.

  Łukasińskiego Ogrody

  Łukasińskiego 49A , Krzekowo-Bezrzecze, Zachód, Szczecin(6 km od centrum)
  Totus Developer
 • Inwestycja przy ul. Zacisznej
  Oferta archiwalna
  Spółka realizuje budowę mieszkań w kameralnych budynkach, usytuowanych w urokliwym miejscu. Zostały one zaprojektowane w sposób umożliwiający nowoczesną i funkcjonalną aranżację wnętrz.Mieszkania na piętrze wyposażone są w balkony, nadające budynkowi estetyczny wygląd. Do mieszkań znajdujących się na parterze należą ogródki, które zwiększają przestrzeń do wypoczynku.W bezpośredniej bliskości budynku mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe.Kameralny charakter budynku gwarantuje jego mieszkańcom ciszę i spokój. Jednocześnie inwestycja jest zlokalizowana w miejscu, w którym mieszkańcy mają łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej i sklepów (w odległości ok. 200 m, przy ul. Łukasińskiego, znajduje się m.in. sklep Piotr i Paweł), a miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą zadbać o swoją kondycję i formę w pobliskim klubie fitness Silver Gym.Stan deweloperski – w standardzie m.in.:Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły PorothermElewacja zewnętrzna tynk akrylowyOcieplenie budynku styropian 12 cmStrop na parterze terriva, na piętrze konstrukcja drewnianaDach pokryty blacho dachówkąStolarka okienna PCVDrzwi zewnętrzne stalowe antywłamaniowe GerdaPodłączone instalacje: wodna, gazowa, kanalizacyjna i elektryczna wraz z osprzętemPiecyk gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalaniaKaloryferyOgrzewanie podłogowe w łazience, korytarzu i aneksie kuchennymParapety z konglomeratuTynk gipsowyPosadzki cementoweOkablowanie do TV, alarmu i domofonu

  Inwestycja przy ul. Zacisznej

  ul. Zaciszna , Zachód, Szczecin(5.5 km od centrum)
  Caro Development Polska Sp. J.
 • Inwestycja przy ul. Genewskiej
  Oferta archiwalna
  Spółka realizuje budowę domów w zabudowie szeregowej. Kameralny charakter ulicy, przy której realizowana jest inwestycja, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom.Jednocześnie domy zlokalizowane są w miejscu, w którym ich właściciele mają stosunkowo łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej i licznych sklepów, w tym centrum handlowego Ster.Niedaleko realizowanej inwestycji znajduje się nowo wybudowana szkoła.Do dyspozycji mieszkańców pozostaje plac zabaw dla dzieci.

  Inwestycja przy ul. Genewskiej

  ul. Genewska , Mierzyn, policki(0.4 km od Szczecina)
  Caro Development Polska Sp. J.
 • Domy w Mierzynie
  Oferta archiwalna
  Jeżeli chcesz zamieszkać w pięknym, komfortowym, funkcjonalnym domu, ta oferta jest dla Ciebie.Dom posiada dostęp do kanalizacji, co jest ewenementem na Mierzynie.ZESTAWIENIE POWIERZCHNIPartersalon - 31,7 m2korytarz - 7,2 m2pom. gosp - 2,7 m2wc - 1,1 m2garaż - -15,3 m2Poddaszepokój - 15,0 m2pokój - 14,5 m2pokój - 10,6 m2łazienka - 9,8 m2korytarz - 6,2 m2

  Domy w Mierzynie

  ul. Długa , Mierzyn, policki(0.8 km od Szczecina)
  Capital Home Nieruchomości

Informacje o Mierzynie

W Mierzynie dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mierzynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 106 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Mierzynie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 70 m².

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mierzynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: