Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista

347 ofert w 5 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Miasto Polesie etap IIIa
  3 kw. 2023
  Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

  Nowe Miasto Polesie etap IIIa

  od 6 700 zł/m2
  ul. Pienista 42-56 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.3 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Enklawa Pienista
  4 kw. 2023
  ENKLAWA PIENISTA – ZIELONA PRZYSTAŃ NA MAPIE ŁODZIInwestycja Enklawa Pienista powstaje z myślą o osobach stawiających na komfort, jakość życia oraz spokój, jaki daje obcowanie z przyrodą.Tylko u nas znajdziesz wyjątkowe atrakcje w postaci klubu mieszkańca z play-roomem, bawialnią, „kawiarnią” i letnim ogródkiem, czy plenerowej strefy relaksu zlokalizowanej w otoczeniu drzew.Enklawa Pienista, to dwa kameralne, 4-piętrowe budynki wielorodzinne, które powstają przy ul. Pienistej 80, na osiedlu Lublinek-Pienista.Inwestycja powstaje w otoczeniu nowej zabudowy, na dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które zapewnia dostęp do licznych terenów zielonych, takich jak lasy oraz Uroczysko Lublinek, jednocześnie dając możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.Każdy z budynków składa się z 37 mieszkań, o powierzchniach od 53 do 90 m2, gdzie w części parterowej mieszkania są wyposażone w duże ogródki, a na wyższych kondygnacjach przestronne, elegancko wykończone balkony.Oto Twoje korzyści:- dopracowane i dopasowane układy mieszkań (możliwość przestawiania ścianek, łączenia mieszkań)- podwyższony standard deweloperski – parapety z konglomeratu marmurowego, łazienki przygotowane pod montaż odpływu liniowego, markowy osprzęt elektryczny i grzewczy, eleganckie wykończenie balkonów, 3-szybowe okna, szklane balustrady- wyjątkowe klatki schodowe – designerskie tapety i grafiki, bookcrossing, stylowe oświetlenie- obcowanie z przyrodą – duża ilość nasadzeń i kwiatów wewnątrz osiedla, efektowne drzewa, a także widok na pobliski las- bezpieczeństwo i wygoda - zamknięty teren osiedla, pomieszczenia gospodarcze na każdej kondygnacji, cichobieżne windy, siłownia zewnętrzna w sąsiedztwie inwestycji- tereny rekreacyjne w pobliżu – m.in. piękne Uroczysko Lublinek, czy dostępny spacerem Las Lublinek, szybki dojazd do Parku Zdrowie- świetna lokalizacja – pełna infrastruktura miejska wokół, autobus, szkoły i przedszkola, szybki dojazd do Centrum, połączenie kolejowe z przystanku Łódź Retkinia, połączenia lotnicze z lotniska Lublinek, a w niedalekiej przyszłości łatwy wyjazd na obwodnicę Łodzi S14 poprzez węzeł RetkiniaCo jeszcze znajdziesz w Enklawie?- Klub Mieszkańca - klub do wyłącznego użytku mieszkańców, a w nim bawialnia dla najmłodszych, game room wyposażony w TV i konsolę do gier, aneks kawiarniany z ekspresem do kawy oraz letni ogródek z leżakami i stolikami- Plenerowa Strefa Relaksu – wśród drzew wydzielona strefa wyposażona w leżaki, hamaki, ławeczki, badminton itp.- Rowerownia + Stacja Naprawy i Konserwacji Rowerów- Paczkomat- Osiedlowy Plac Zabaw- Book-crossing – miejsce do wymiany książek między mieszkańcami- Osiedlowy wózek do transportu zakupów + torby bumerangi- Rowery społecznościowe- Indywidualne miejsca parkingowe z ładowarkami do aut elektrycznychPo więcej szczegółów na temat inwestycji, aktualnych mieszkań i promocji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

  Enklawa Pienista

  od 6 850 zł/m2
  ul. Pienista 80 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.6 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Stacja Łódź - etap IV
  4 kw. 2023
  STACJA ŁÓDŹ to nowe osiedle w Łodzi położone przy ulicy Wieniawskiego 5.Uruchomiliśmy sprzedaż kolejnego IV etapu inwestycji w której skład wchodzą 2 bloki B1 oraz B4.W kilku słowach o Inwestycji:- dla Państwa zaprojektowaliśmy przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkania o różnej powierzchni od 36 m2 do 63 m2,- docelowo na Osiedlu powstanie 14 budynków wielorodzinnych ,– na teren ogrodzony Osiedla wjedziecie Państwo 3 bramami wjazdowymi,– do dyspozycji naszych najmłodszych Mieszkańców udostępnimy plac zabaw , który oddany już w 2021 r ( I etapie)– w późniejszych etapach powstanie również teren rekreacyjny,– dla każdego mieszkania udostępniamy 1 miejsce postojowe zewnętrzne usytuowane przy bloku w cenie 19 tys.,– istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej na poziomie mieszkania w cenie 4000 zł/m2.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w IV etapie projektu!I Etap – termin oddania do użytkowania 01.2022r.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2022 r.III Etap- w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2023 r.IV Etap : budynek B1 - w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania IV kwartał 2023 r.IV Etap : budynek B4 - w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania IV kwartał 2023 r.

  Stacja Łódź - etap IV

  od 6 600 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Stacja Łódź - etap III
  3 kw. 2023
  STACJA ŁÓDŹ to nowe osiedle w Łodzi położone przy ulicy Wieniawskiego 5.W kilku słowach o Inwestycji:- dla Państwa zaprojektowaliśmy 43 przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkania o różnej powierzchni od 36 m2 do 63 m2,- docelowo na Osiedlu powstanie 14 budynków wielorodzinnych ,- na teren ogrodzony Osiedla wjedziecie Państwo 3 bramami wjazdowymi,- do dyspozycji naszych najmłodszych Mieszkańców udostępnimy plac zabaw, który oddany już w 2021 r. ( I etapie)- w późniejszych etapach powstanie również teren rekreacyjny,- dla każdego mieszkania udostępniamy 1 miejsce postojowe zewnętrzne usytuowane przy bloku w cenie 18 tys.,- istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej na poziomie mieszkania w cenie 4000 zł/m2.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w III etapie projektu!I Etap – termin oddania do użytkowania III kwartał 2021.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2022.

  Stacja Łódź - etap III

  od 6 400 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Nowe Miasto Polesie etap IIIb
  2 kw. 2024
  Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

  Nowe Miasto Polesie etap IIIb

  od 7 000 zł/m2
  ul. Pienista , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.3 km od centrum)
  ATAL S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Miasto Polesie II
  Oferta archiwalna
  Nowe Miasto Polesie, ŁódźNowoczesne wzornictwo, imponująca funkcjonalność i interesujące detale - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejna inwestycja ATAL realizowana w Łodzi. To zwracające uwagę, niebanalne osiedle, doskonałe połączy najważniejsze cechy dzisiejszego budownictwa wielorodzinnego.Dzielnica Polesie, urokliwa enklawa zlokalizowana w południowo-zachodniej Łodzi, znana jest już z pierwszej inwestycji ATAL. Osiedle, utrzymane będzie w równie ciekawym i nowoczesnym stylu. Podobnie jak osiedle Nowe Polesie Apartamenty, Nowe Miasto Polesie będzie wyróżniać się wysokim standardem mieszkań.Dbałość o detale, estetyka wykończenia wnętrz, atrakcyjne położenie - wszystko to sprawi, że Nowe Miasto Polesie stanie się idealnym miejscem do życia w Łodzi. Inwestycja połączy w sobie to, czego oczekuje się dziś od nowoczesnego osiedla: dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, wygodny dojazd do centrum oraz udogodnienia dla mieszkańców.Nowe Miasto PolesiePolesie należy do szczególnie ciekawych lokalizacji w Łodzi. Dzielnica uznawana jest za symbol nowej miejskiej jakości. Miasto zadbało nie tylko o ciekawe rozwiązania w organizacji ruchu - szczególnie chroniące pieszych oraz o infrastrukturę: nowe oświetlenie, ławki, skwery czy tereny rekreacyjne. Urzekające są tzw. parki kieszonkowe - skromne przestrzenie między ulicami, które z pustych nieużytków zmieniły się w miejsca pełne drzew, krzewów i placów zabaw.W ten krajobraz wpisze się osiedle, które w zamyśle projektantów będzie podkreślało i wydobywało na pierwszy plan okoliczną zieleń. Pierwsza faza inwestycji ATAL obejmie budowę 8 budynków. Każdy z nich to efektowna, modernistyczna bryła. Cztery piętra utrzymane są w stylu nowoczesnej, prostej i eleganckiej architektury. Pomieszczą wszystkie typy mieszkań: zarówno jednopokojowe jak i przestronne apartamenty. W największych z nich przewidziano nawet pięć pokoi. To, wraz ze wszechobecną zielenią i urzekającą ciszą powoduje, że Nowe Miasto Polesie staje się ciekawą alternatywą dla budynków jednorodzinnych.W skład drugiego etapu inwestycji wejdą 4 spójne architektonicznie, czteropiętrowe budynki. W ofercie znajdą się 152 mieszkania o funkcjonalnych układach od 1 do 5 pokoi oraz metrażach od 33,76 mkw. do 109,73 mkw. Każdy apartament posiadać będzie w balkon, taras lub ogródek. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać ze 130 miejsc parkingowych w garażach podziemnych, 50 stanowisk na parkingu naziemnym, w tym 2 przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Dla przyszłych mieszkańców przygotowanych zostanie także 138 komórek lokatorskich, dających możliwość przechowywania dodatkowych przedmiotów.Drugi etap inwestycji Nowe Miasto Polesie będzie miejscem szczególnie przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Budynki usytuowane będą z dala od głównych ulic. Ponadto dla najmłodszych zaprojektowano ogrodzony plac zabaw, który zapewni wielogodzinną rozrywkę.Wygląd i funkcjonalnośćLekkość i prostota – takie będą najważniejsze cechy osiedla Nowe Miasto Polesie. Taka forma, powszechnie doceniana przez osoby młode i dynamiczne, idealnie skomponuje się z otoczeniem.Inwestycja z zaprojektowanym wewnętrznym skwerem połączy nowoczesny wygląd i tradycję łódzkiego budownictwa, w którym przestrzeń mieszkaniowa przeplata się z rekreacyjną. W efekcie, osiedle idealnie wpisze się w potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców kompleksu.

  Nowe Miasto Polesie II

  od 6 000 zł/m2
  ul. Pienista , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Miasto Polesie I
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne wzornictwo, imponująca funkcjonalność i interesujące detale - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejna inwestycja ATAL realizowana w Łodzi. To zwracające uwagę, niebanalne osiedle, doskonałe połączy najważniejsze cechy dzisiejszego budownictwa wielorodzinnego. Dzielnica Polesie, urokliwa enklawa zlokalizowana w południowo-zachodniej Łodzi, znana jest już z pierwszej inwestycji ATAL. Kolejne, składające się z 8 budynków osiedle, utrzymane będzie w równie ciekawym i nowoczesnym stylu. Podobnie jak osiedle Nowe Polesie Apartamenty, Nowe Miasto Polesie będzie wyróżniać się wysokim standardem mieszkań. Dbałość o detale, estetyka wykończenia wnętrz, atrakcyjne położenie - wszystko to sprawi,że Nowe Miasto Polesie stanie się idealnym miejscem do życia w Łodzi. Inwestycja połączy w sobie to, czego oczekuje się dziś od nowoczesnego osiedla: dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, wygodny dojazd do centrum oraz udogodnienia dla mieszkańców.Nowe Miasto PolesiePolesie należy do szczególnie ciekawych lokalizacji w Łodzi. Dzielnica uznawana jest za symbol nowej miejskiej jakości. Miasto zadbało nie tylko o ciekawe rozwiązania w organizacji ruchu - szczególnie chroniące pieszych oraz o infrastrukturę: nowe oświetlenie, ławki, skwery czy tereny rekreacyjne. Urzekające są tzw. parki kieszonkowe - skromne przestrzenie między ulicami, które z pustych nieużytków zmieniły się w miejsca pełne drzew, krzewów i placów zabaw. W ten krajobraz wpisze się osiedle,które w zamyśle projektantów będzie podkreślało i wydobywało na pierwszy plan okoliczną zieleń. Pierwsza faza inwestycji ATAL obejmie budowę 8 budynków. Każdy z nich to efektowna, modernistyczna bryła.Cztery piętra utrzymane są w stylu nowoczesnej, prostej i eleganckiej architektury. Pomieszczą wszystkie typy mieszkań: zarówno jednopokojowe jak i przestronne apartamenty. W największych z nich przewidziano nawet pięć pokoi. To, wraz ze wszechobecną zielenią i urzekającą ciszą powoduje, że Nowe Miasto Polesie staje się ciekawą alternatywą dla budynków jednorodzinnych. Osiedle w pierwszym etapie inwestycji obejmie łącznie 142 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 mkw. do 105,63 mkw. Wyposażone zostaną w komórki lokatorskie - do dyspozycji będzie 98 pomieszczeń. Na wygodę mieszkańców wpłyną także miejsca postojowe usytuowane w parkingu podziemnym. Ponadto, przewidziano powstanie dodatkowych 79 miejsc naziemnych.

  Nowe Miasto Polesie I

  od 5 800 zł/m2
  ul. Pienista , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Stacja Łódź - etap II
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością informujemy, iż zbliżamy się do oddania pierwszego etapu budowy (II kwartał 2021) inwestycji STACJA ŁÓDŹ, w którym dostępne są ostatnie mieszkania.STACJA ŁÓDŹ to nowe miejsce na mapie Łodzi, które zachwyci nowoczesną architekturą w loftowym stylu oraz komfortową przestrzenią dla swoich Mieszkańców.Inwestycja położona jest na ulicy Wieniawskiego 5 w niedalekiej odległości od Centrum (około 2 km) oraz na pograniczu dzielnic Górna-Retkinia .Dla naszych Mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 przestronnych, jasnych i funkcjonalnych mieszkań o różnej powierzchni od 36 m2 do 71 m2, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.Na piętrach udostępniliśmy również praktyczne komórki lokatorskie w cenie od 8 tys. do 12 tys. złNa osiedlu dostępne są miejsca parkingowe ( w cenie 16 tys.), plac zabaw dla oraz teren rekreacyjny dla Mieszkańców.Komfort i łatwość komunikacji w naszych budynkach zapewni nowoczesna i cichobieżna winda.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w 2 etapie projektu !I Etap – termin oddania do użytkowania II kwartał 2021.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania II kwartał 2022.Dla naszych Klientów zapewniamy obsługę kredytową Ekspertów Expander.Wirtualny spacer dostępny pod linkiem :http://3d-widok.pl/wirtualny_spacer/Wieniawskiego5/Spacer dostępny również na stronie dewelopera.

  Stacja Łódź - etap II

  od 5 650 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Ewelin II
  Oferta archiwalna
  Spokojniejsza część Łodzi, jednak w dość bliskiej odległości od centrum i jednocześnie w sąsiedztwie kilku ważnych ciągów komunikacyjnych, to położenie wyjątkowej inwestycji, jaką jest EWELIN II przy ulicy Obywatelskiej 110B w Łodzi.W inwestycji EWELIN II powstaje 49 wyjątkowych mieszkań od 39 do 64 mkw, które pozwolą dopasować przestrzeń do potrzeb nawet najbardziej wymagających aranżacji. Projekt doskonale wpisuje się w oczekiwania mieszkańców, podążających za nowymi trendami na rynku.EWELIN II, to inwestycja w zabudowie wielorodzinnej, zaprojektowana na 5ciu kondygnacjach, pozwalająca na wybór pomiędzy mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowymi. Dodatkowo, charakter inwestycji kształtują wygodne i przestronne tarasy, umożliwiające stworzenie własnej, nowoczesnej przestrzeni, która pozwoli na pełny relaks w gronie przyjaciół i rodziny.Komfort mieszkania zapewnią w inwestycji nie tylko wygodne, wspomniane wcześniej tarasy i balkony, ale również możliwość parkowania aut w wygodnej i bezpiecznej hali garażowej. Dodatkowo warto zauważyć, że inwestycja znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym terenie, co w tej okolicy zdaje się być już rzadko spotykane.

  Ewelin II

  od 5 900 zł/m2
  ul. Obywatelska 110B , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  Real Development Group
 • Ogrody nad Jasieniem
  Oferta archiwalna
  OGRODY NAD JASIENIEM to inwestycja usytuowana w otoczeniu lasu nad Jasieniem, na lubianym przez łodzian Rokiciu. Składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w każdym zaprojektowano tylko siedemnaście mieszkań o powierzchniach od 51m do 81m2. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże ogródki przydomowe oraz przestrzenne balkony z widokiem na zieleń.Rozległy, wspólny ogród z terenem rekreacyjnym zaprojektowany jest jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ogrodzony teren inwestycji daje poczucie bezpieczeństwa.Sąsiedztwo niskiej zabudowy, uliczki o małym natężeniu ruchu sprzyjają biegaczom, miłośnikom spacerów i amatorom wycieczek rowerowych. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, edukacyjne, gastronomiczne oraz zdrowotne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Łodzi i dogodnym wyjazdem poza miasto.ATUTY INWESTYCJIwidok na lasduże ogródki i przestronne balkonystrefa relaksu dla mieszkańcówstrefa dla dziecifunkcjonalne, wysokie, dobrze doświetlone mieszkaniamieszkania dostępne w opcji SMARTreprezentacyjne, oryginalnie wykończone klatki schodowe

  Ogrody nad Jasieniem

  ul. Św. Franciszka z Asyżu , Rokicie, Górna, Łódź(4.3 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Falista 168
  Oferta archiwalna
  Osiedle Falista 168 to zespół budynków mieszkalnych A i B dostawionych do siebie w dylatacji, tworzących jedną bryłę przestrzenną.Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, przekładającymi się na funkcjonalność i wygodę.Budynki charakteryzują się prostą zabudową i nowoczesną architekturą. Każdy z budynków jest 1 klatkowy i 5 kondygnacyjny, wyposażony w windy. Budujemy metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego przy użyciu najwyższej jakości materiałów.W budynkach wydzielono łącznie 50 lokali mieszkalnych oraz garaż czterostanowiskowy.Do każdego lokalu dostępna jest komórka lokatorska w piwnicy budynku o powierzchni od 3m² do 12m². Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, zaprojektowano lokale mieszkalne 2, 3, 4 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni od 36,90m² do 82,10m².Teren osiedla jest ogrodzony. W południowej części działki znajduje się plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji. Na terenie osiedla zostały wydzielone miejsca postojowe przynależne do lokali mieszkalnych. Pozostała część zagospodarowana zostanie zielenią.W niedalekiej odległości od naszej inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, szpital oraz punkty handlowo-usługowe.

  Falista 168

  ul. Falista 168 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.1 km od centrum)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Novo Park
  Oferta archiwalna
  Novo Park Apartamenty Retkinia, to wyjątkowa i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem lokalizacja na mapie Łodzi. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu tu na stałe. W otoczeniu zieleni, Uroczyska Lublinek z dala od zgiełku miasta, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie dobrze skomunikowana i wygodna.Novo Park Apartamenty Retkinia, to przestronne, wygodnie urządzone mieszkania, wyjątkowo duże balkony i tarasy, jak również świetnie zagospodarowany teren inwestycji. Powstaną tu pergole, ławeczki, trawniki, ścieżki czy plac zabaw dla dzieci. Cały teren będzie oświetlony i ogrodzony. To miejsce dla Ciebie, zamieszkaj u nas wygodnie, zamieszkaj bezpiecznie.

  Novo Park

  ul. Falista 174 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.1 km od centrum)
  Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k.
 • Stacja Łódź
  Oferta archiwalna
  STACJA ŁÓDŹ to nowe miejsce na mapie miasta, które zachwyci mieszkańców wyjątkowa industrialną architekturą stwarzając imkomfortową przestrzeń do życia.Obecnie realizowany czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny stanowi początek, a zarazem pierwszy etap tej wyjątkowej inwestycji.Dla nowych Mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 przestronnych i jasnych mieszkań które łączą w sobie dbałość o estetykę pomieszczeń, funkcjonalność a jednocześnie zapewniają możliwość indywidualnej aranżacji.Łatwość komunikacji w budynku zapewni nowoczesna i cichobieżna winda. Na osiedlu zaplanowano indywidualne miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz teren rekreacyjny.Inwestycja zostanie ogrodzona a bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring wizyjny.Zapraszamy na spacer wirtualny dostępny pod linkiem:http://3d-widok.pl/wirtualny_spacer/Wieniawskiego5/Spacer dostępny również na stronie dewelopera.

  Stacja Łódź

  od 5 478 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Novo Park II
  Oferta archiwalna
  Novo Park Apartamenty Retkinia, to wyjątkowa i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem lokalizacja na mapie Łodzi. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu tu na stałe. W otoczeniu zieleni, Uroczyska Lublinek z dala od zgiełku miasta, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie dobrze skomunikowana i wygodna.Novo Park Apartamenty Retkinia, to przestronne, wygodnie urządzone mieszkania, wyjątkowo duże balkony i tarasy, jak również świetnie zagospodarowany teren inwestycji. Powstaną tu pergole, ławeczki, trawniki, ścieżki czy plac zabaw dla dzieci. Cały teren będzie oświetlony i ogrodzony. To miejsce dla Ciebie, zamieszkaj u nas wygodnie, zamieszkaj bezpiecznie.

  Novo Park II

  ul. Falista , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.1 km od centrum)
  Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k.
 • Oaza nad Jasieniem
  Oferta archiwalna
  Oaza nad Jasieniem to kompleks mieszkalny położony przy ul. Obywatelskiej 106,106A i 106B, składający się z 3 budynków 5-cio kondygnacyjnych, obejmujący lokale mieszkalne o powierzchni 44 - 87 m². Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, w pobliżu głównej arterii miasta - ul. J. Pawła II - która zapewnia szybkie i komfortowe połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz drogą krajową nr 1.Jako firma z długoletnim stażem wykorzystaliśmy swoje doświadczenia właśnie po to, aby uczynić z naszej inwestycji doskonałe miejsce do zamieszkania. W Oazie nad Jasieniem zlokalizowaliśmy duży plac zabaw dla dzieci, z bezpiecznymi i ciekawymi zabawkami dla najmłodszych mieszkańców. Na osiedlu znajduje się również miejsce do wypoczynku - altany oraz grille - wszystko w otoczeniu zadbanej i pięknej zieleni. Każdy z budynków posiada nowocześnie zaaranżowane patio z terenami zielonymi. Całość terenu została ogrodzona, z kontrolą wjazdu przy bramie wjazdowej.Wykończenie - stan developerski: gładź na suficie, tynki maszynowe na ścianach oraz wylewki betonowe na podłodze. Standard wykończenia obejmuje również: wentylację grawitacyjną, odprowadzenia wodno-kanalizacyjne (sanitarne), instalację elektryczną.W lokalach zainstalowano łącze internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne, grzejniki z termoregulatorami, drzwi wejściowe wzmacniane oraz okna białe PCV.Istnieje możliwość wykończenia lokalu "pod klucz".

  Oaza nad Jasieniem

  ul. Obywatelska 106 , Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  TOM-BUD Developer
 • Nowe Sady etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja „Nowe Sady etap II” jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Obywatelskiej 100 (wjazd od ul. Nowe Sady). Lokalizacja ta zapewnia szybki i dogodny dojazd do głównych arterii miasta, co jest niewątpliwym atutem naszej inwestycji.Budynek mieszkalny wielorodzinny o VI kondygnacjach nadziemnych z kondygnacją podziemną, w której zlokalizowano garaż wielostanowiskowy i pomieszczenia techniczne (węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.Budynek zaprojektowano jako jednoklatkowy. Wejścia główne do obiektu usytuowano prawie na jego osi, dostępne poprzez taras wejściowy ze schodami i platformą pionową dla niepełnosprawnych.Wewnętrzną komunikację pionową zapewnia oprócz schodów winda. W budynku znajduje się 71 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej strukturze i powierzchni, dostępne są mieszkania dwu, trzy i cztero-pokojowe. Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.Do każdego mieszkania przyporządkowana jest dodatkową powierzchnię składowania – komórkę (około 9,5m2), zlokalizowana na tej samej kondygnacji. Wszystkie mieszkania są lokalami samodzielnymi. Budynek będzie ogrodzony i monitorowany.Termin oddania inwestycji to I kwartał 2017 r.

  Nowe Sady etap II

  od 4 600 zł/m2
  u. Obywatelska 100 , Polesie, Łódź(3 km od centrum)
  Getmar
 • Nowe Polesie III B
  Oferta archiwalna
  Nowe Polesie III bObecnie realizowany jest czwarty etap kompleksu mieszkaniowego zlokalizowanego przy ulicy Pienistej – Nowe Polesie III b. Jego architektura jest spójna z poprzednimi, już zrealizowanymi z powodzeniem projektami. Tu również królować będą najwyższej klasy materiały wykończeniowe – tynk akrylowy, szkło, naturalne drewno i grafitowa blacha. W tej części inwestycji znajdzie się sześć czteropiętrowych budynków oferujących 225 nowoczesnych lokali o powierzchniach od 38 do 92 mkw. Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą funkcjonalność i jak najlepsze doświetlenie wnętrz. Pod ziemią zlokalizowano garaż na 131 samochodów. Ponadto, w obrębie osiedla ulokowano 96 dodatkowych miejsc postojowych.Dopłaty za wykończenie mieszkania:opcja standard - +350 złopcja standard plus - +450złopcja vip - +550złKomórka lokatorska 1620 zł/m2 bruttoMiejsce postojowe w garażu podziemnym 26 000, 00zł bruttoMiejsce postojowe na zewnątrz 10 000, 00zł bruttotaras/balkon 500 zł/m2 bruttoInwestycja zakończona, z pozwoleniem na użytkowanie.

  Nowe Polesie III B

  ul. Pienista 51, 51A-C , Polesie, Łódź(4.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Polesie III
  Oferta archiwalna
  Nowe Polesie III aW skład etapu trzeciego wchodzą kolejne 4 pięciokondygnacyjne budynki. Podobnie jak wszystkie obiekty wzniesione w ramach wcześniejszych etapów, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wyjątkowymi walorami estetycznymi. W tej części inwestycji powstało 149 lokali o powierzchniach od 35 do 101 mkw., garaż podziemny na 90 samochodów i 62 miejsca postojowe na terenie posesji. Dzięki lustrzanemu usytuowaniu dwóch budynków w kształcie litery „L”, udało się uzyskać pomiędzy nimi kameralną przestrzeń rekreacyjną, gdzie zlokalizowano plac zabaw i elementy małej architektury.Ceny mieszkań- 100% stan deweloperski 4750 zł/m2 brutto- wykończenie standard +300zł/m2- wykończenie standard +400zł/m2- wykończenie VIP +500zł/m2kuchnia w mieszkaniach już wykończonych: 15 000, 00 złMiejsce postojowe w garażu podziemnym 26 000, 00zł bruttotaras/balkon 500 zł/m2 brutto

  Nowe Polesie III

  ul. Pienista 51, 51A-C , Polesie, Łódź(4.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Polesie II
  Oferta archiwalna
  Nowe Polesie IINowe Polesie II to 4 pięciokondygnacyjne budynki, spośród których dwa oferują nie tylko wysokiej klasy powierzchnię mieszkalną, ale również atrakcyjne lokale usługowe. W ramach projektu powstało 136 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw. Oprócz parkingu podziemnego na 98 samochodów, dla wygody mieszkańców i ich gości, na powierzchni wydzielono dodatkowe miejsca postojowe.Stan deweloperski 4 750 zł/m2Wykończenie Standard - + 300 zł/m2Wykończenie Standard Plus + 400 zł/m2 bruttoWykończenie VIP + 500 zł/m2 bruttokuchnia w mieszkaniach już wykończonych: 15 000, 00 złMiejsce postojowe w garażu podziemnym 26 000, 00zł bruttotaras/balkon 500 zł/m2 brutto

  Nowe Polesie II

  ul. Pienista 49, 49A, 47, 47A , Polesie, Łódź(4.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Polesie
  Oferta archiwalna
  Nowe Polesie to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie – pomiędzy ulicami Pienistą i Falistą. Mieszkanie tu to idealna propozycja zarówno dla osób, które cenią spokój i bliskość natury, jak i tych lubiących mieć w zasięgu ręki wszystko, co oferuje centrum Łodzi.Wszystko bliskoPołożenie kompleksu zapewnia doskonały dojazd do śródmieścia, jak również na lotnisko im. Władysława Reymonta. Bliskość ważnych arterii komunikacyjnych (m.in. drogi krajowej nr 1) pozwala na sprawny wyjazd z Łodzi. Sąsiedztwo jedynego w Europie, położonego niemalże w centrum miasta, rezerwatu leśnego – Polesie Konstantynowskie, umożliwia mieszkańcom osiedla aktywny wypoczynek i rekreację na łonie natury. Dodatkowo bliskość osiedla „Retkina” stwarza doskonałe warunki do codziennego funkcjonowania, dając dostęp do licznych obiektów użyteczności publicznej, przedszkoli, szkół czy placówek medycznych oraz infrastruktury usługowo-handlowej.Dbałość o każdy detalKompleks powstaje wieloetapowo i składa się z czterech, spójnych pod względem architektonicznym, zespołów budynków. Prosta i elegancka bryła czteropiętrowych obiektów łączy w sobie nowoczesną architekturę z elementami bliskimi przyrodzie. Stonowana kolorystyka elewacji uzupełniona ciepłem naturalnego drewna, przeszklonymi klatkami schodowymi oraz szlachetnymi i trwałymi materiałami tworzy przyjemny klimat osiedla. Najwyższa jakość wykonania i wykorzystanych materiałów, a także dbałość o każdy detal zapewniają wysoki standard inwestycji.Inspirujące wnętrzaNowe Polesie tworzą 24 nowoczesne budynki, oferujące 855 mieszkań o pełnej gamie metraży i pomysłowo opracowanych rozkładach, pozwalających na funkcjonalną aranżację wnętrz. Budynki zaprojektowano z uwzględnieniem walorów naturalnej ekspozycji słonecznej, co zapewnia optymalne doświetlenie mieszkań. Każde z nich posiada balkon lub taras o powierzchni nawet do 25 m kw., a te ulokowane na parterze przydomowe ogródki.Komfort i bezpieczeństwoMiędzy obiektami stworzono wygodną przestrzeń rekreacyjną z elementami małej architektury i zieleni, połączonych siecią alejek spacerowych. Dla mieszkańców przygotowano także place zabaw oraz boisko ulokowane wewnątrz kompleksu. Komfort zapewniają także parkingi podziemne na blisko 700 samochodów oraz wydzielone dodatkowo na terenie posesji miejsca postojowe. Każdy z budynków został wyposażony w cichobieżną windę, która zapewnia wygodną komunikację już od poziomu podziemnych garaży i piwnic. Nowe Polesie to miejsce bezpieczne. Osiedle jest strzeżone i dyskretnie monitorowane przez całą dobę.Nowe Polesie IW pierwszym etapie inwestycji Nowe Polesie powstało 10 budynków, w których ulokowano 345 funkcjonalnie rozplanowanych mieszkań o powierzchniach od 29 do 120 mkw. Elewacje obiektów wykończono z zastosowaniem m.in. naturalnego drewna, szkła i aluminium. Duże okna na klatkach schodowych zapewniają doskonałe ich doświetlenie, a cichobieżne windy umożliwiają wygodną komunikację pomiędzy kondygnacjami. Na terenie osiedla znajduje się przestrzeń rekreacyjna, a pod ziemią ulokowano garaże, oferujące mieszkańcom 370 miejsc parkingowych.Wszystkie mieszkania wykończone: 4 700, 00 zł/m2 bruttokuchnia w mieszkaniach już wykończonych: 15 000, 00 złKomórka lokatorska: 1620 zł/m2 bruttoMiejsce postojowe w garażu podziemnym: 26 000, 00zł bruttotaras/balkon: 500 zł/m2 brutto

  Nowe Polesie

  ul. Pienista 41A-H /Falista 170A,B , Polesie, Łódź(4.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Mieszkania przy ul. Nowe Sady
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Nowe Sady 86 jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny o III-V kondygnacjach w układzie schodkowym, wznoszącym się w kierunku północnym. Projektowany budynek posiada podpiwniczenie, w którym zlokalizowano garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne ( trafostację, węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.Zaprojektowano budynek dwu klatkowy – z klatkami połączonymi komunikacją wewnętrzną na poziomach mieszkalnych.Wejścia główne do obiektu poprzez tarasy wejściowe. Zewnętrzny dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewni platforma pionowa. Wewnętrzną komunikację pionową zapewniają oprócz schodów dwie windy.W inwestycji zaprojektowano 93 lokale mieszkalne o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Większość mieszkań daje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób aby uzyskać dodatkowy pokój lub aneks mieszkalny.Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.Każde mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię składowania – komórkę, w większości zlokalizowaną na tej samej kondygnacji.Wszystkie zaprojektowane mieszkania są lokalami samodzielnymiBudynek jest strzeżony i monitorowany.Budynek jest już oddany do użytku.

  Mieszkania przy ul. Nowe Sady

  od 4 800 zł/m2
  ul. Nowe Sady 86 , Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  Getmar
 • Kolarska 32
  Oferta archiwalna
  Więcej informacji w biurze sprzedaży: +48 22 430 63 30

  Kolarska 32

  ul. Kolarska 32 , Polesie, Łódź(6.1 km od centrum)
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.
 • Ewelin
  Oferta archiwalna
  Ewelin to idealne miejsce do zamieszkania. Łódź - Polesie, ul.Obywatelska nr 110C - to bliskość centrum - wyjazd na Al. Jana Pawła zajmuje około minuty. Z drugiej strony znajduje się największe osiedle mieszkaniowe Łodzi - Retkinia.Nasz budynek odsunięty jest 100 m od ul. Obywatelskiej.Schowany jest za szpalerem wysokich drzew, sąsiaduje z rzeczką Jasień.Ewelin to w pełni zagospodarowane osiedle z uliczkami dojazdowymi, chodnikami, terenem zielonym oraz ogrodzeniem. Samochód zaparkujesz na wyznaczonym miejscu postojowym na terenie lub w hali garażowej, w zależności jak duże mieszkanie kupujesz. Dla wybranych mieszkań 4-pokojowych dostępne są indywidualne garaże.Ewelin to osiedle dla każdego. Dzieci pobiegną na ogrodzony plac zabaw. Nastolatkowie spędzą czas na placu z ruchomymi urządzeniami i na mini boisku. Dorośli poćwiczą na outdoorowej siłowni. Wszyscy mogą odpocząć na wewnętrznym patio - przysiadając na ławeczce pośród urządzonej zieleni.Ewelin to mieszkania zaprojektowane tak, żeby spełnić różnorodne oczekiwania klientów.W budynku znajduje się 131 mieszkań od przytulnych kawalerek o pow. 32m2 do luksusowych, komfortowych 4-pokojowych apartamentów o pow. 97 m2. Do mieszkań przynależą duże tarasy, balkony i loggie. Mieszkania mają bardzo duże powierzchnie przeszkleń, dzięki którym są doskonale doświetlone, a jednocześnie dają możliwość ciekawej aranżacji wnętrz. Każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe, białe okna PCV, instalację telewizyjną w każdym pokoju, instalacje internetową i telefoniczną.Ewelin to inwestycja wybudowana. Wpłaty dokonujesz na podstawie umowy przedwstępnej w formie zwykłej bez dodatkowych kosztów lub w formie notarialnej za zapłata wynagrodzenia notariuszowi. Po zapłacie ceny dostajesz klucze i podpisujesz umowę ostateczną. Możesz stać się właścicielem mieszkania zaledwie w 10 dni.

  Ewelin

  ul. Obywatelska 110 , Polesie, Łódź(3 km od centrum)
  Real Development Group

Informacje o Lublinku-Pienistej

Na Lublinku-Pienistej dostępnych jest 347 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Lublinku-Pienistej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 113 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (9 mieszkań).
 • 2-pokojowe (94 mieszkania).
 • 3-pokojowe (151 mieszkań).
 • 4-pokojowe (63 mieszkania).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Lublinku-Pienistej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Lublinku-Pienistej kosztuje 208 863 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Lublinku-Pienistej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: