Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Warszawa, Włochy, Salomea

4 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Miasteczko Jutrzenki etap V
  1 kw. 2024
  Miasteczko Jutrzenki jest nowym miejscem na mapie warszawskiej dzielnicy Włochy.Nowoczesny projekt, wpisujący się w aktualne trendy urbanistyczne, będzie miał wiele nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe lobby, w którym u pracownika ochrony można uzyskać informacji lub kurier będzie mógł zostawić przesyłki. Na zielonym terenie zaprojektowane zostały ławki solarne i platformy wypoczynkowe a na dachach panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii elektrycznej.Znajdują się tu liczne udogodnienia – jeden z lokali usługowych zaadoptowany będzie na siłownię dostępną dla mieszkańców, a na świeżym powietrzu w formie siłowni plenerowej, będą umieszczone dodatkowe sprzęty do ćwiczeń.Mieszkańcy będą mieli możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych. Na patio posadowione bowiem zostaną szklarnie, w których będzie można uprawiać kwiaty, zioła czy warzywa. W przestrzeniach wspólnych wśród bujnej roślinności, bogatej w miododajne kwiaty i krzewy przyjazne owadom, mieszkańcy będą mogli relaksować się przy fontannach i oczku wodnym. Do dyspozycji najmłodszych będą tradycyjne i wodne place zabaw, zaprojektowane w bezpiecznych dla nich miejscach.Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie Aurec Home przygotował dostępne miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Każdy mieszkaniec będzie również mógł posiadać własne stanowisko z ładowaniem elektrycznym. W inwestycji dostępne będą także schowki rowerowe.

  Miasteczko Jutrzenki etap V

  ul. Jutrzenki 114 , Salomea, Włochy, Warszawa(6.9 km od centrum)
  Aurec Home
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Warszawa etap II
  Oferta archiwalna
  Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosą się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieni wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragną zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstającymi w etapie pierwszym. Znajdzie się w nim 86 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne oraz z boksem na rower. Dla komfortu przyszłych mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach zaplanowano również 9 naziemnych miejsc postojowych.

  Osiedle Warszawa etap II

  od 6 700 zł/m2
  al. Jerozolimskie , Salomea, Włochy, Warszawa(7.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Osiedle Warszawa etap III
  Oferta archiwalna

  Osiedle Warszawa etap III

  od 6 700 zł/m2
  al. Jerozolimskie , Salomea, Włochy, Warszawa(7.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Ogrody Jerozolimskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle“Ogrody Jerozolimskie”Realizowane budynki znajdują się w centralnym miejscu osiedla “Ogrody Jerozolimskie”,  tworząc swoistą podkowę. Pozostałe budynki są zrealizowane i zasiedlone.W ofercie znajdują się:- powierzchnie usługowe z witrynami na parterze: 40 m2, 63 m2, 64m2,128 m2, idealne na punkty usługowe np. minidelikatesy, przedstawicielstwo firmy, biuro rachunkowe, gabinet lekarski, gabinet kosmetyczny (docelowa liczba mieszkań na osiedlu – ok. 450).

  Ogrody Jerozolimskie

  od 5 800 zł/m2
  Al. Jerozolimskie 192 , Stare Włochy, Włochy, Warszawa(6.5 km od centrum)
  Sobpol Sp. z o.o.
 • Osiedle Centroom etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Centroom zlokalizowane jest przy Alejach Jerozolimskich 200, w odległości 9 km od Pałacu Kultury i Nauki. Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do licznych szkół, przedszkoli, ośrodków sportowych oraz centrów handlowych. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, liczne linie autobusowe oraz WKD – to szybki dojazd do pracy, kina, na spotkania oraz dogodny powrót z tętniącego życiem Śródmieścia.Centroom to miejsce dla Ciebie… kameralne osiedle o ciekawej architekturze. Bezpieczeństwo i komfort, którego potrzebujesz.• 4 budynki mieszkalne zaprojektowane z największą precyzją, wykonane z materiałów  wysokiej jakości• mieszkania o szerokiej gamie rozkładów i zróżnicowanej powierzchni• część handlowo- usługowa na parterze• miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie• liczne alejki spacerowe, ciekawie zaprojektowana zieleń, urokliwe oczko wodne• przyjazny plac zabaw dla dzieci• możliwość skorzystania z oferty programu “Rodzina Na Swoim”Termin oddania -mieszkania C-  III kwartał 2013

  Osiedle Centroom etap III

  Al. Jerozolimskie 200 , Salomea, Włochy, Warszawa(7.1 km od centrum)
  Radius Projekt
 • Osiedle Centroom
  Oferta archiwalna
  Osiedle Centroom zlokalizowane jest przy Alejach Jerozolimskich 200, w odległości 9 km od Pałacu Kultury i Nauki. Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do licznych szkół, przedszkoli, ośrodków sportowych oraz centrów handlowych. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, liczne linie autobusowe oraz WKD – to szybki dojazd do pracy, kina, na spotkania oraz dogodny powrót z tętniącego życiem Śródmieścia.Centroom to miejsce dla Ciebie… kameralne osiedle o ciekawej architekturze. Bezpieczeństwo i komfort, którego potrzebujesz.• 4 budynki mieszkalne zaprojektowane z największą precyzją, wykonane z materiałów  wysokiej jakości• mieszkania o szerokiej gamie rozkładów i zróżnicowanej powierzchni• część handlowo- usługowa na parterze• miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie• liczne alejki spacerowe, ciekawie zaprojektowana zieleń, urokliwe oczko wodne• przyjazny plac zabaw dla dzieci• możliwość skorzystania z oferty programu “Rodzina Na Swoim”Termin oddania -mieszkania A-  II kwartał 2012Termin oddania <del>mieszkania B</del> IV kwartał 2012

  Osiedle Centroom

  Al. Jerozolimskie 200 , Salomea, Włochy, Warszawa(7 km od centrum)
  Radius Projekt

Informacje o Salomei

Na Salomei dostępnych jest 313 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Salomei mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 103 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (147 mieszkań).
 • 3-pokojowe (119 mieszkań).
 • 4-pokojowe (39 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Salomei nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Salomei kosztuje 384 678 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Salomei

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: