Wiosenny Zakątek

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRM Proinvest

Ceny od: 4 552 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wiosenny Zakątek dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1
4
116,21 m²
545 m2
2
4
116,21 m²
508 m2
3
4
116,21 m²
508 m2
4
4
116,21 m²
526 m2

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle WiosennyZakątek to nowa inwestycja w Zielonej Górze/Starym Kisielinie położona niespełna 6 km od centrum miastaOsiedle Wiosenny Zakątek to zespół 46 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej charakteryzującej się nowoczesną parterową bryłą z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność wykonania i termikę budynków.Pomyśleliśmy o każdym szczególe, nic u nas nie zadziało się bez powodu.Rozmieszczenie domów na działce zostało zaprojektowane z troską o komfort przyszłych mieszkańców, a kaskadowe usytuowanie względem sąsiadów zaprojektowane tak, by zapewnić państwu jak największe poczucie prywatności i niezależności na każdym etapie życia. Nasze domy parterowe zapewnią państwu poczucie komfortu i wygody, a ich układ funkcjonalny i przestrzenny rozkład spełni doskonale swoją rolę zarówno dla rodzin 2+1, jak i 2+2.Nie zapomnieliśmy także o odpowiednim naświetleniu wszystkie nasze domki zostały zorientowane w kierunku północ-południe, co zapewni odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń względem wszystkich kierunków świata.Opracowując koncepcję osiedla Wiosenny Zakątek jako wartość nadrzędną obraliśmy wysoką energooszczędność projektowanych przez nas domów.Końcowym efektem naszych prac są niskoenergetyczne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zapewniające relatywnie niskie koszty utrzymania bliskie tzw. „0” energetycznemu oraz dla mniej wymagających klientów rozwiązania konstrukcyjno-instalacyjne i korzyści płynące z zastosowanej technologii:• energooszczędność - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię do celów ogrzewania i wentylacji (euco) na poziomie do 40 kwh/m2rok (zgodnie z wytycznymi nfośigw)• samowystarczalność - koszty utrzymania bliskie „0 energetycznemu”• ekologia - pobór energii odbywa się przy użyciu odnawialnych źródeł energii w sposób przyjazny środowisku• komfort - wentylacja mechaniczna zapewniająca równomierne rozprowadzenie czystego powietrza po wszystkich pomieszczeniach• spełnienie norm unijnych - wymóg niskoenergetyczności spełniony na długo przed nałożonym przez unię obowiązkiem wynikającym z dyrektywy parlamentu europejskiego i rady europy w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (od 2021r. na terenie ue mają być wznoszone wyłącznie budynki o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię i zasilane choćby częściowo z odnawialnych źródeł energii)• gwarancja jakości - przebadanie domów kamerą termowizyjną i przeprowadzenie badań szczelności budynku.

Inwestycja Wiosenny Zakątek znajduje się w Zielonej Górze, ul. Wiosenna (5.5 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera RM Proinvest.

Inwestycja Wiosenny Zakątek jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wiosenny Zakątek pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 116 metrów kwadratowych w cenie od 529 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 529 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RM Proinvest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 46 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 116 m2.
Powierzchnie działek:od 508 do 545 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 529 000 do 555 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 552 do 4 776 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wiosenny Zakątek

Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom podmiejski spokój i przestrzeń, a zarazem - z uwagi na bliską odległość do drogi ekspresowej s3, stanowi doskonały węzeł komunikacyjny i ułatwia szybki dojazd do nieruchomości z dowolnie wybranego kierunku. położenie osiedla stwarza doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku zarówno dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich wymagających osób bez ograniczeń wiekowych.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Data publikacji: 28.08.2020

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie