Wiosenny Zakątek

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRM Proinvest

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle WiosennyZakątek to nowa inwestycja w Zielonej Górze/Starym Kisielinie położona niespełna 6 km od centrum miastaOsiedle Wiosenny Zakątek to zespół 46 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej charakteryzującej się nowoczesną parterową bryłą z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność wykonania i termikę budynków.Pomyśleliśmy o każdym szczególe, nic u nas nie zadziało się bez powodu.Rozmieszczenie domów na działce zostało zaprojektowane z troską o komfort przyszłych mieszkańców, a kaskadowe usytuowanie względem sąsiadów zaprojektowane tak, by zapewnić państwu jak największe poczucie prywatności i niezależności na każdym etapie życia. Nasze domy parterowe zapewnią państwu poczucie komfortu i wygody, a ich układ funkcjonalny i przestrzenny rozkład spełni doskonale swoją rolę zarówno dla rodzin 2+1, jak i 2+2.Nie zapomnieliśmy także o odpowiednim naświetleniu wszystkie nasze domki zostały zorientowane w kierunku północ-południe, co zapewni odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń względem wszystkich kierunków świata.Opracowując koncepcję osiedla Wiosenny Zakątek jako wartość nadrzędną obraliśmy wysoką energooszczędność projektowanych przez nas domów.Końcowym efektem naszych prac są niskoenergetyczne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zapewniające relatywnie niskie koszty utrzymania bliskie tzw. „0” energetycznemu oraz dla mniej wymagających klientów rozwiązania konstrukcyjno-instalacyjne i korzyści płynące z zastosowanej technologii:• energooszczędność - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię do celów ogrzewania i wentylacji (euco) na poziomie do 40 kwh/m2rok (zgodnie z wytycznymi nfośigw)• samowystarczalność - koszty utrzymania bliskie „0 energetycznemu”• ekologia - pobór energii odbywa się przy użyciu odnawialnych źródeł energii w sposób przyjazny środowisku• komfort - wentylacja mechaniczna zapewniająca równomierne rozprowadzenie czystego powietrza po wszystkich pomieszczeniach• spełnienie norm unijnych - wymóg niskoenergetyczności spełniony na długo przed nałożonym przez unię obowiązkiem wynikającym z dyrektywy parlamentu europejskiego i rady europy w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (od 2021r. na terenie ue mają być wznoszone wyłącznie budynki o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię i zasilane choćby częściowo z odnawialnych źródeł energii)• gwarancja jakości - przebadanie domów kamerą termowizyjną i przeprowadzenie badań szczelności budynku.

Inwestycja Wiosenny Zakątek znajduje się w Zielonej Górze, ul. Wiosenna (5.5 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera RM Proinvest.

Inwestycja Wiosenny Zakątek jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wiosenny Zakątek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 116 metrów kwadratowych w cenie od 529 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RM Proinvest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 46 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wiosenny Zakątek

Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom podmiejski spokój i przestrzeń, a zarazem - z uwagi na bliską odległość do drogi ekspresowej s3, stanowi doskonały węzeł komunikacyjny i ułatwia szybki dojazd do nieruchomości z dowolnie wybranego kierunku. położenie osiedla stwarza doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku zarówno dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich wymagających osób bez ograniczeń wiekowych.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Data publikacji: 28.08.2020

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie