Park Residence

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ptasia, oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Zielona Góra, ul. Ptasia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Park Residence

5 zdjęć

Park Residence
Park Residence
Park Residence
Park Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle składające się z pięciu ekskluzywnych  rezydencji o unikalnej architekturze położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Piastowskiego. Całość stanowi zamknięty, ogrodzony  kompleks  z drogami dojazdowymi, podjazdami i indywidualnymi ogrodzeniami. Do budowy przeznaczone są wysokiej klasy materiały, dachówka ceramiczna, drewniane panoramiczne okna i drzwi tarasowe. Dostępna pozostała jedna rezydencja. Powierzchnia całkowita domu: 832m2Powierzchnia użytkowa domu: 540m2 Piwnica (292m2): hala garażowa o powierzchni 200m2, trzy osobne pomieszczenia piwniczne oraz wcParter (293m2): salon połączony z kuchnią, jadalnią i salonikiem, gabinet, spiżarnia, wc oraz dodatkowo obszerny taras.Piętro (246m2): 5 sypialni, 2 garderoby, 3 łazienki oraz holl główny Powierzchnia gruntu: około 2000m2Cena: informacja u dewelopera

Inwestycja Park Residence znajduje się w Zielonej Górze, ul. Ptasia (1.2 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez EBF Development.

Inwestycja Park Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Park Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EBF Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Park Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiśniowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Residence znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 8 w odległości 200 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w odległości 390 m, Brażowa szkoła pierwszego stopnia w Zespole Szkół Specjalnych nr 1 w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Residence w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.02.2012
Data aktualizacji: 04.01.2019

Artykuły powiązane:

Oferty w Zielonej Górze

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: