Tychy Dzwonkowa

Oferta archiwalna

Tychy, ul.Dzwonkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Tychy Dzwonkowa

7 zdjęć

Tychy Dzwonkowa
Tychy Dzwonkowa
Tychy Dzwonkowa
Tychy Dzwonkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Każdy z budynków to niezależna konstrukcja oddzielona ścianami dylatacyjnymi – jest to gwarant komfortu termicznego i akustycznego.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Poza garażem do każdego budynku przyporządkowane są minimum 2 miejsca parkingowe, w skrajnych budynkach nawet do 4.Otwarty charakter podjazdów daje dużą przestrzeń i bardzo duży komfort parkowania i manewrowania pojazdami.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej ul. Dzwonkowa.

- Na tej działce zaprojektowaliśmy 4 domy w zabudowie szeregowej, z otwartymi podjazdami i bardzo dużymi ogrodami,

- Budynki mają od 106 do 140 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkalnej + garaż jedno-stanowiskowy. Największy z

budynków (140 m.kw.) posiada garaż na dwa auta.

- Każdy segment posiada własny ogrodzony, bardzo duży ogród za domem oraz trawnik przed budynkiem. Wszystkie ogrody mają

zachodnią ekspozycję. Działki mają od 300 m.kw. aż do 730 m.kw.

- Główne cechy projektu to funkcjonalny układ pomieszczeń, maksymalnie wykorzystujący dostępną powierzchnię mieszkalną, oraz

duże przeszklenia od południa doskonale doświetlające pomieszczenia i dające dodatkowe poczucie przestrzeni.

- Poza urokliwym pokojem nad garażem (z oknami dachowymi) wszystkie pomieszczenia mają pełną wysokość (brak skosów), w cenie

możliwa jest własna aranżacja podziału pomieszczeń (nawet do 5 pokoi). Nad piętrem znajduje się duży strych z możliwością

adaptacji np. na przestrzeń magazynową, czy antresolę,

- Tradycyjna minimalistyczna architektura zapewnia ponadczasową atrakcyjność koncepcji,

- Oferta zawiera kompletny stan deweloperski, oraz pełną infrastrukturę osiedla: podjazdy do garaży, ogrodzenie zewnętrzne

budynków, obudowy koszy na śmieci, oraz media: wodę, prąd, gaz, miejską kanalizację deszczową i sanitarną.

Inwestycja Tychy Dzwonkowa znajduje się w Tychach, ul.Dzwonkowa (1.7 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Stabilio .

Inwestycja Tychy Dzwonkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Tychy Dzwonkowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Stabilio przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

-Dzielnica z miejscowym planem nie dopuszczającym zabudowy wielorodzinnej (bloków), -Wokół tereny zielone. W pobliżu: -Las – 100 m -LIDL – 1600m -BIEDRONKA – 1900 m -Szkoła / Przedszkole 1600 m -Centrum Tychów (Hotel Tychy) 5,1 km -Centrum Katowic (Spodek) 19 km -Przystanek komunikacji miejskiej (ul. Dzwonkowa) 300 m.

Tychy to miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wybudowaniem kilkudziesięciu osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także kilka liceów, zespołów szkół i szkół policealnych. Działają tu również dwa szpitale i liczne przychodnie lekarskie. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, galerie sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko i kilka ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się kilkadziesiąt linii autobusowych oraz kilka linii trolejbusowych. Działa tu także Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tychy Dzwonkowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tychy Dzwonkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Tychy Dzwonkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wartogłowiec Kościół.

Data publikacji: 22.04.2016
Data aktualizacji: 21.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Tychach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: