Rodzinne Zacisze Bielawy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Suwalska, oferowane bezpośrednio przez Ekonomiczny Dom Sp. j.

Toruń, ul. Suwalska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Rodzinne Zacisze Bielawy

13 zdjęć

Rodzinne Zacisze Bielawy
Rodzinne Zacisze Bielawy
Rodzinne Zacisze Bielawy
Rodzinne Zacisze Bielawy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

DOM, KTÓRY POKOCHASZ

Zbudowany z dbałością o każdy detal, otoczony ogrodem, elegancki, a jednocześnie przytulny i bezpieczny, stanie się azylem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Prestiżowe rozwiązania stworzone z myślą o Twoich potrzebach.

KOMFORT - Przestronność pomieszczeń oraz ich układ gwarantują niebywałą wygodę mieszkania.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - Osiedle Bielawy powstało z wysokiej jakości materiałów renomowanych marek. Stawiamy na jakość oraz najwyższe standardy wykonania.

Wiemy, jak ważny w życiu jest wybór odpowiedniego domu, dlatego budujemy zgodnie z najwyższymi standardami, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Inwestycja Rodzinne Zacisze Bielawy znajduje się w Toruniu, ul. Suwalska (7.7 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Ekonomiczny Dom Sp. j.

Inwestycja Rodzinne Zacisze Bielawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekonomiczny Dom Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Bielawy znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, w pobliżu parku. Bliskość szkół, przedszkoli oraz zieleni czynią z niej wyjątkowo atrakcyjne miejsce do życia, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie się naprawdę szczęśliwi. DOSKONAŁA LOKALIZACJA: Centrum handlowe „Lidl” Szkoła Podstawowa oraz Oddział Przedszkolny w SP nr 35 Pobliski park Niedaleko drogi krajowej nr 80 Restauracje Kościół Pobliskie place zabaw i siłownie zewnętrzne Osiedlowy Dom Kultury Bielawy

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w odległości 160 m, Akademia Rozwoju "Zielona Droga" w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne przy SP nr 35, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.08.2020
Data aktualizacji: 17.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: