Rodzinne Zacisze Bielawy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEkonomiczny Dom Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

DOM, KTÓRY POKOCHASZZbudowany z dbałością o każdy detal, otoczony ogrodem, elegancki, a jednocześnie przytulny i bezpieczny, stanie się azylem dla Ciebie i Twojej rodziny.Prestiżowe rozwiązania stworzone z myślą o Twoich potrzebach.KOMFORT - Przestronność pomieszczeń oraz ich układ gwarantują niebywałą wygodę mieszkania.JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - Osiedle Bielawy powstało z wysokiej jakości materiałów renomowanych marek. Stawiamy na jakość oraz najwyższe standardy wykonania.Wiemy, jak ważny w życiu jest wybór odpowiedniego domu, dlatego budujemy zgodnie z najwyższymi standardami, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Inwestycja Rodzinne Zacisze Bielawy znajduje się w Toruniu, ul. Suwalska (7.7 km od centrum Torunia), jest realizowana przez dewelopera Ekonomiczny Dom Sp. j..

Inwestycja Rodzinne Zacisze Bielawy jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 10 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 144 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ekonomiczny Dom Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy

Inwestycja Bielawy znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, w pobliżu parku. Bliskość szkół, przedszkoli oraz zieleni czynią z niej wyjątkowo atrakcyjne miejsce do życia, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie się naprawdę szczęśliwi. DOSKONAŁA LOKALIZACJA: Centrum handlowe „Lidl” Szkoła Podstawowa oraz Oddział Przedszkolny w SP nr 35 Pobliski park Niedaleko drogi krajowej nr 80 Restauracje Kościół Pobliskie place zabaw i siłownie zewnętrzne Osiedlowy Dom Kultury Bielawy

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w odległości 160 m, Akademia Rozwoju "Zielona Droga" w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej ALFAMED w odległości 160 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Zacisze Bielawy w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne przy SP nr 35, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.08.2020

Data aktualizacji: 17.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie