Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy przy Sosnach
  Oferta archiwalna
  Dom z ogródkiem w Józefowie – kameralne osiedle 4 bliźniaków – łącznie 8 domów usytuowanych na ul. ks. W. Malinowskiego, prosto od dewelopera! Co wyróżnia inwestycję Domy przy sosnach? -Bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura. Obok znajdziesz wszystko co potrzeba do wygodnego życia i rozwoju: sklep, apteka, szkoły, plac zabaw, obiekty rekreacyjne. -Wszystkie media miejskie. -Szybki

  Domy przy Sosnach

  od 4 300 /m2
  ul. ks. W. Malinowskiego 45, Józefów, otwocki(0.3 km od Warszawy)
  Exepto Sp. z o.o. sp. k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Józefów z coraz większym zainteresowaniem?

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Na północy graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. W ostatnim czasie można było zauważyć szczególne zainteresowanie rynkiem nieruchomości, a coraz więcej osób decyduje się na zakup inwestycji właśnie w tym mieście. Nowe domy w  Józefowie należą do jednych z popularniejszych w ostatnim czasie. Jak przedstawia się rynek mieszkaniowy w tej miejscowości?

Józefów - bogata oferta

Miasto przyciąga zarówno wielu turystów, jak i samych mieszkańców, a to za sprawą  Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz takich rezerwatów przyrody jak: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Domy na sprzedaż w Józefowie znajdują się w okolicy licznych terenów zielonych, co sprawia, że jest to świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą oraz pragnących odpocząć od zgiełku większych aglomeracji. W Józefowie bardzo dobrze rozbudowana jest infrastruktura handlowo-usługowa. Do dyspozycji mieszkańców nowych domów jest wiele sklepów osiedlowych, punktów zdrowotnych oraz lokali usługowych. Na terenie miasta znajdują się również dwa kluby sportowe “Victoria Józefów” oraz “Józefovia”, a także Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji. Ponadto większość inwestycji w Józefowie znajduje się w pobliżu specjalnie wyznaczonych szlaków turystycznych - ten fakt zadowoli wszystkich miłośników rajdów rowerowych oraz długich spacerów. Józefów jest bardzo dobrze skomunikowany z częścią Warszawy i nie tylko. Przebiegają tutaj dwie drogi wojewódzkie: nr 801 i nr 721. Dodatkowo znajduję się tutaj komunikacja publiczna z dwiema liniami (dziennymi i nocnymi). Jeśli chodzi o edukację, w mieście wyróżnia się przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, a dla osób pragnących pogłębić swoje umiejętności jest również uczelnia - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej Wyższa im. Alcide De Gasperi w Józefowie. 

Nowe domy Józefów

Domy na sprzedaż w Józefowie charakteryzują się położeniem w cichej kameralnej okolicy z dostępem do prywatnych ogrodów. Inwestycje powstały w otoczeniu przyrody, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla inwestorów, jak i dla mieszkańców. Nowe domy w Józefowie to przede wszystkim budynki o zabudowie willowej oraz bliźniaczej. Nieruchomości z rynku pierwotnego to nie tylko duże powierzchnie. Elementem wyróżniającym domy w Józefowie są przestronne tarasy i loggie, dzięki którym ogród otaczający apartamenty staje się niemal ich częścią. Dla bezpieczeństwa i wygody, do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest całodobowy monitoring. Jeśli chodzi cenę nowych  domów w Józefowie to utrzymują się one w granicy od 5 tys. zł/mkw wzwyż. Koszt takiej inwestycji zależy od dobrej lokalizacji i dogodnego połączenia z komunikacją.  

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Józefowie?  Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023