Domy przy Sosnach

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. ks. W. Malinowskiego, oferowane bezpośrednio przez Exepto Sp. z o.o. sp. k.

otwocki, Józefów, ul. ks. W. Malinowskiego 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Domy przy Sosnach

8 zdjęć

Domy przy Sosnach
Domy przy Sosnach
Domy przy Sosnach
Domy przy Sosnach

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dom z ogródkiem w Józefowie – kameralne osiedle 4 bliźniaków – łącznie 8 domów usytuowanych na ul. ks. W. Malinowskiego, prosto od dewelopera!

Co wyróżnia inwestycję Domy przy sosnach?

-Bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura. Obok znajdziesz wszystko co potrzeba do wygodnego życia i rozwoju: sklep, apteka, szkoły, plac zabaw, obiekty rekreacyjne.

-Wszystkie media miejskie.

-Szybki dojazd do centrum Warszawy – osiedle znajduje się obok Wału Miedzeszyńskiego oraz nowego mostu Południowego (3 km), 250 m do najbliższego przystanku autobusowego.

-Nowoczesna architektura i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń: idealna na potrzeby rodziny.

-Każdy dom z ogródkiem, wyjście z poziomu parteru.

-Osiedle zamknięte, bezpieczny teren.

-Otoczenie lasów sosnowych to wyjątkowo dobry mikroklimat a tereny nad Świdrem, Mienią i Wisłą (Wyspy Zawadowskie) to możliwość urokliwych spacerów lub aktywnego wypoczynku – liczne ścieżki rowerowe.

Domy są zbudowane w 2 szeregach w ekspozycji południowo-północnej. Każdy lokal ma łączną powierzchnię prawie 180 m2, na co składa się 132,5 m2 powierzchni użytkowej oraz 47 m2 poddasza, które można zaadaptować według własnych potrzeb – dociągnięte są wszystkie media na górę.

W bryle budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż o metrażu 17 m2, a na zewnątrz – ogródek ok. 50 m2 (środkowe domy) do ok. 150 m2 (skrajne domy) oraz drugie miejsce parkingowe przed każdym z domów.

Parter ok 65 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, WC, wiatrołapu i garażu. Piętro ok 67 m2 to 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Poddasze to 47 m2 do własnej aranżacji, można zrobić tam dodatkowe sypialnie, pokój do pracy lub rozrywki. Stropy lane.

W łazienkach, kuchni i wiatrołapie jest zaplanowane ogrzewanie podłogowe.

Umowa deweloperska. Kupujący nie płaci PCC. Płatność w transzach w zależności od stopnia zaawansowania robót. Możliwość kredytowania zakupu. Przewidywany czas zakończenia inwestycji III kwartał 2021 r.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.domyprzysosnach.pl

Inwestycja Domy przy Sosnach znajduje się w Józefowie, ul. ks. W. Malinowskiego 45 (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Exepto Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Domy przy Sosnach została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Sosnach nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Exepto Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 275 do 415 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia tradycyjna murowana. Budynki posadowione na żelbetowych ławach fundamentowych. Stropy nad parterem oraz piętrem: monolityczna płyta żelbetowa (stropy lane). Brama garażowa z pilotem.

Dach

Dach stromy, pokrycie blachodachówką w kolorze grafitowym.

Elewacja

biały, antracyt, drewno

Stolarka okienna

Stolarka okienna i drzwiowa z PVC w kolorze antracytu.

Drzwi zewnętrzne

Bezpieczne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Balkony

brak

Ściany

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych grubości 25 cm. Ściany wewnętrzne nośne: pustak ceramiczny grubości 18,8 cm.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne w kolorze grafitowym.

Ogrzewanie

Piec gazowy.

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 garaż w bryle budynku, 2 - przed domem.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura. Obok znajdziesz wszystko co potrzeba do wygodnego życia i rozwoju: sklep, apteka, szkoły, plac zabaw, obiekty rekreacyjne. Szybki dojazd do centrum Warszawy – osiedle znajduje się obok Wału Miedzeszyńskiego oraz nowego mostu Południowego (3 km), 250 m do najbliższego przystanku autobusowego. Otoczenie lasów sosnowych to wyjątkowo dobry mikroklimat a tereny nad Świdrem, Mienią i Wisłą (Wyspy Zawadowskie) to możliwość urokliwych spacerów lub aktywnego wypoczynku – liczne ścieżki rowerowe.

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą oświatę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej Wyższa im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy przy Sosnach?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Sosnach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Domy przy Sosnach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Malinowskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy przy Sosnach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Sosnach znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Mini Przedszkolak S.P.ZO. O. w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy Sosnach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 27.08.2020
Data aktualizacji: 28.04.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: