Domy przy Sosnach

Dom z ogródkiem w Józefowie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezExepto Sp. z o.o. sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Dom z ogródkiem w Józefowie – kameralne osiedle 4 bliźniaków – łącznie 8 domów usytuowanych na ul. ks. W. Malinowskiego, prosto od dewelopera!Co wyróżnia inwestycję Domy przy sosnach?-Bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura. Obok znajdziesz wszystko co potrzeba do wygodnego życia i rozwoju: sklep, apteka, szkoły, plac zabaw, obiekty rekreacyjne.-Wszystkie media miejskie.-Szybki dojazd do centrum Warszawy – osiedle znajduje się obok Wału Miedzeszyńskiego oraz nowego mostu Południowego (3 km), 250 m do najbliższego przystanku autobusowego.-Nowoczesna architektura i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń: idealna na potrzeby rodziny.-Każdy dom z ogródkiem, wyjście z poziomu parteru.-Osiedle zamknięte, bezpieczny teren.-Otoczenie lasów sosnowych to wyjątkowo dobry mikroklimat a tereny nad Świdrem, Mienią i Wisłą (Wyspy Zawadowskie) to możliwość urokliwych spacerów lub aktywnego wypoczynku – liczne ścieżki rowerowe.Domy są zbudowane w 2 szeregach w ekspozycji południowo-północnej. Każdy lokal ma łączną powierzchnię prawie 180 m2, na co składa się 132,5 m2 powierzchni użytkowej oraz 47 m2 poddasza, które można zaadaptować według własnych potrzeb – dociągnięte są wszystkie media na górę.W bryle budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż o metrażu 17 m2, a na zewnątrz – ogródek ok. 50 m2 (środkowe domy) do ok. 150 m2 (skrajne domy) oraz drugie miejsce parkingowe przed każdym z domów.Parter ok 65 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, WC, wiatrołapu i garażu. Piętro ok 67 m2 to 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Poddasze to 47 m2 do własnej aranżacji, można zrobić tam dodatkowe sypialnie, pokój do pracy lub rozrywki. Stropy lane.W łazienkach, kuchni i wiatrołapie jest zaplanowane ogrzewanie podłogowe.Umowa deweloperska. Kupujący nie płaci PCC. Płatność w transzach w zależności od stopnia zaawansowania robót. Możliwość kredytowania zakupu. Przewidywany czas zakończenia inwestycji IV kwartał 2021 r.Więcej szczegółów na naszej stronie www.domyprzysosnach.plCena:segmenty środkowe B2, B3 w cenie promocyjnej – 745.000 złsegmenty środkowe A2, A3 – 775.000 złsegmenty skrajne A1, A4, B1, B4 – 825.000 złKontakt:Faustyna Guzowska, tel. 733 140 271Łukasz Guzowski, tel. 793 648 068[email protected]

Inwestycja Domy przy Sosnach znajduje się w Józefowie, ul. ks. W. Malinowskiego 45 (0.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Exepto Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Domy przy Sosnach jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Sosnach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 180 metrów kwadratowych w cenie od 745 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Exepto Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 285 do 430 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Technologia tradycyjna murowana. Budynki posadowione na żelbetowych ławach fundamentowych. Stropy nad parterem oraz piętrem: monolityczna płyta żelbetowa (stropy lane). Brama garażowa z pilotem.
Dach
Dach stromy, pokrycie blachodachówką w kolorze grafitowym.
Elewacja
biały, antracyt, drewno
Stolarka okienna
Stolarka okienna i drzwiowa z PVC w kolorze antracytu.
Drzwi zewnętrzne
Bezpieczne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.
Balkony
brak
Ściany
Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych grubości 25 cm. Ściany wewnętrzne nośne: pustak ceramiczny grubości 18,8 cm.
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne w kolorze grafitowym.
Ogrzewanie
Piec gazowy.
Wentylacja
grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 garaż w bryle budynku, 2 - przed domem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Domy przy Sosnach

Bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura. Obok znajdziesz wszystko co potrzeba do wygodnego życia i rozwoju: sklep, apteka, szkoły, plac zabaw, obiekty rekreacyjne. Szybki dojazd do centrum Warszawy – osiedle znajduje się obok Wału Miedzeszyńskiego oraz nowego mostu Południowego (3 km), 250 m do najbliższego przystanku autobusowego. Otoczenie lasów sosnowych to wyjątkowo dobry mikroklimat a tereny nad Świdrem, Mienią i Wisłą (Wyspy Zawadowskie) to możliwość urokliwych spacerów lub aktywnego wypoczynku – liczne ścieżki rowerowe.

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą oświatę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej Wyższa im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Sosnach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Domy przy Sosnach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Malinowskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Sosnach znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Mini Przedszkolak S.P.ZO. O. w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy Sosnach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 27.08.2020

Data aktualizacji: 28.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie