Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Leśny Park Bema

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bema, oferowane bezpośrednio przez

ADK Construction Group

otwocki, Józefów, ul. Bema

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśny Park BemaLeśny Park Bema

27 zdjęć

Leśny Park Bema
Leśny Park Bema
Leśny Park Bema
Leśny Park Bema
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w każdym domu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Leśny Park Bema logo

Osiedle domów Leśny Park Bema, to butikowe kameralne osiedle w standardzie premium, zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort zamieszkania oraz dostępną pełną infrastrukturę miejską.

Leśny Park Bema wyróżnia się wyjątkową lokalizacją zapewniającą optymalne warunki codziennego życia blisko natury, jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 15 domów, w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, o powierzchni użytkowej od 95 do 154 m2, usytuowane na działkach wielkości od 270 do 630 m2.

Domy ukryte na leśnej polanie, wśród otaczających ich drzew, są jednocześnie doskonale doświetlone, co daje wyjątkowy komfort życia codziennego

Oferujemy domy wykonane w wysokim standardzie, z najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu energooszczędnych technologii. Ich nowoczesna architektura charakteryzuje się praktycznym rozplanowaniem pomieszczeń i zapewnia ich wygodne i ekonomiczne użytkowanie.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Leśny Park Bema znajduje się w Józefowie, ul. Bema (2.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez ADK Construction Group.

Inwestycja Leśny Park Bema została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśny Park Bema nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ADK Construction Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Poznaj charakterystykę położenia osiedla Leśny Park Bema, i zakochaj się w zielonym Józefowie.

Infrastruktura miejska znajduje się w odległości spaceru lub parominutowej jazdy samochodem od osiedla Leśny Park Bema. Już krótka przechadzka zapewnia dostęp do szkół, przedszkoli, aptek, przychodni, sklepów i innych obiektów sfery usługowo-handlowej. Usytuowany centralnie Urząd Miasta i jego przyjazna administracja pozwalają na załatwianie praktycznie wszystkich spraw obywatelskich na miejscu szybko i bez najmniejszych kłopotów.

Oddalona o 5,5 km od naszego Osiedla, nowo oddana Południowa Obwodnica Warszawy wraz z mostem przez Wisłę czy też linia SKM pozwalają na wygodne i szybkie przemieszczanie się do i ze Stolicy. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, zapewnia dostęp do centrum Warszawy w ciągu około 25-30 minut samochodem, jak również szybki dojazd do lotniska Okęcie czy też do arterii wyjazdowych z Warszawy, gwarantując tym samym wygodę oraz oszczędność czasu na dojazdach.

Jest to idealna lokalizacja łącząca uroki podmiejskiego życia z bliskością Warszawy.

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą ofertę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśny Park Bema?

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśny Park Bema mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1014 metrów od inwestycji Leśny Park Bema znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszyńskiego 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśny Park Bema znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Park Bema znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 766 m, przedszkole w odległości 766 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśny Park Bema w odległości 827 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 16.01.2023
Data aktualizacji: 15.05.2024

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023