Leśny Park Bema

27 zdjęć

Leśny Park Bema
Leśny Park Bema
Leśny Park Bema
Leśny Park Bema

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Leśny Park Bema dostępnych jest 13 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (13)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w każdym domu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów wolnostojących, 8 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 151 do 155 m².

Powierzchnie działek:

od 268 do 636 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Leśny Park Bema logo

Osiedle domów Leśny Park Bema, to butikowe kameralne osiedle w standardzie premium, zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort zamieszkania oraz dostępną pełną infrastrukturę miejską.

Leśny Park Bema wyróżnia się wyjątkową lokalizacją zapewniającą optymalne warunki codziennego życia blisko natury, jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 15 domów, w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, o powierzchni użytkowej od 95 do 154 m2, usytuowane na działkach wielkości od 270 do 630 m2.

Domy ukryte na leśnej polanie, wśród otaczających ich drzew, są jednocześnie doskonale doświetlone, co daje wyjątkowy komfort życia codziennego

Oferujemy domy wykonane w wysokim standardzie, z najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu energooszczędnych technologii. Ich nowoczesna architektura charakteryzuje się praktycznym rozplanowaniem pomieszczeń i zapewnia ich wygodne i ekonomiczne użytkowanie.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Leśny Park Bema znajduje się w Józefowie, ul. Bema null (2.3 km od Warszawy), jest realizowana przez ADK Construction Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśny Park Bema w sprzedaży jest 13 nowych domów o powierzchni od 151 do 155 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców ADK Construction Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Poznaj charakterystykę położenia osiedla Leśny Park Bema, i zakochaj się w zielonym Józefowie. Infrastruktura miejska znajduje się w odległości spaceru lub parominutowej jazdy samochodem od osiedla Leśny Park Bema. Już krótka przechadzka zapewnia dostęp do szkół, przedszkoli, aptek, przychodni, sklepów i innych obiektów sfery usługowo-handlowej. Usytuowany centralnie Urząd Miasta i jego przyjazna administracja pozwalają na załatwianie praktycznie wszystkich spraw obywatelskich na miejscu szybko i bez najmniejszych kłopotów. Oddalona o 5,5 km od naszego Osiedla, nowo oddana Południowa Obwodnica Warszawy wraz z mostem przez Wisłę czy też linia SKM pozwalają na wygodne i szybkie przemieszczanie się do i ze Stolicy. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, zapewnia dostęp do centrum Warszawy w ciągu około 25-30 minut samochodem, jak również szybki dojazd do lotniska Okęcie czy też do arterii wyjazdowych z Warszawy, gwarantując tym samym wygodę oraz oszczędność czasu na dojazdach. Jest to idealna lokalizacja łącząca uroki podmiejskiego życia z bliskością Warszawy.

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą ofertę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśny Park Bema?

Data publikacji: 16.01.2023
Data aktualizacji: 19.01.2023

Oferty w Józefowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: