Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Marigold Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Bohaterów Września, oferowane bezpośrednio przez

Yuva Development

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, al. Bohaterów Września

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Marigold GardenMarigold Garden

6 zdjęć

Marigold Garden
Marigold Garden
Marigold Garden
Marigold Garden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Część podziemna żelbetowa monolityczna. Część nadziemna żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach pełny. Pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej lub membrany wodoszczelnej. Odwodnienie poprzez wewnętrzne rury spustowe. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej lub powlekanej. Instalacja odgromowa. Instalacja podgrzewania wpustów dachowych.

Elewacja

Ściany wykonane w systemie teknoamerblok. Wykończone tynkiem cienkowarstwowym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania, przeszklone szybami zespolonymi, okucia systemowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne, antywłamaniowe atestowane klasy C wraz z wizjerem.

Balkony

Balkony/loggie: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne. Balustrady zewnętrzne stalowe zabezpieczone antykorozyjnie, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnione szkłem bezpiecznym, pełne zbudowane. Przegrody między balkonami pełne. Lampy oświetlające balkon. Gniazdka wtyczkowe 230V- 1 szt. na balkon. Tarasy: Balustrady stalowe, ocynkowane malowane natryskowo lub ze stali nierdzewnej. Posadzka wykończenie deski kompozytowe ryflowane tarasowe WPC. Posadzka wykończenie płytki gresowe, antypoślizgowe , mrozoodporne na 1 piętrze (2 kondygnacja) mieszkania nr C-105 i B-101. Lampy oświetlające taras. Gniazdka wtyczkowe 230V- 1 szt. na taras.

Posadzka

Podłoża pod posadzkowe cementowe, zatarte na gładko.

Ściany

Ściany wykonane w systemie teknoamerblok, porotherm. Tynk gipsowy jednokrotnie malowany, na ścianach w łazienkach i wc tynk cementowo-wapienny wykonany na ostro (pod glazurę).

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany.

Parapety zewnętrzne

Konglomerat kamienny.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat kamienny.

Instalacje

Instalacja wodna. Instalacja kanalizacyjna. Instalacja elektryczna. Instalacja wentylacyjna. Instalacja telewizyjna. Instalacja internetowa (w ramach instalacji telefonicznej lub TV kablowej). Instalacja telefoniczna.

Ogrzewanie

Węzeł cieplny zasilany z sieci zewnętrznej ciepłowniczej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa. Wentylacja mechaniczna wyciągowa – wyciąg wentylatorami ściennymi z łazienek, WC i kuchni, nawiew nawietrzakami okiennymi/ściennymi do pokoi. Możliwość instalacji chłodu w części mieszkań na 6 piętrze. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Bez urządzeń sanitarnych. Instalacja lokalowa wodna – wyprowadzone przyłącze do odbiorników w miejscach wskazanych w projekcie. Piony kanalizacyjne z tworzywa niskoszumowego; podejścia kanalizacyjne zakończone na ścianie szachtu. Odczyt zużycia wody zimnej, zużycia ciepłej wody za pomocą systemu zdalnego odczytu stanu liczników. Bez urządzeń sanitarnych. Instalacja elektryczna -wypusty oświetleniowe (na suficie i ścianie). Wentylator wyciągowy ścienny dwubiegowy.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna – trójfazowa przy kuchniach elektrycznych; (wypust zakończony puszką), Instalacja lokalowa wodne i co - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego). Wprowadzone podejścia do podłączenia urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, kuchnia elektryczne, lodówka, zmywarka). Instalacja wodna – piony z rur z tworzyw sztucznych, odczyt zużycia wody zimnej, zużycia ciepłej wody za pomocą systemu zdalnego odczytu stanu liczników. Instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego. Podejście kanalizacyjne zakończone na ścianie szachtu. Zaślepiony króciec do podłączenia okapu kuchennego. Wentylator wyciągowy ścienny dwubiegowy. Bez urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (120)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 35000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

“Marigold Garden” to nowoczesny, kameralny budynek usytuowany w sercu Ochoty. 117 nowoczesne i komfortowe mieszkania powierzchni od 31 do 92 m2 rozmieszczone są na maksymalnie 7 kondygnacjach. Przestronny elegancki hall wejściowy prowadzi do szybkich, cichobieżnych wind.Marigold Garden to luksusowa ostoja spokoju i szczęścia. Twoje mieszkanie pozwoli Ci odpocząć i nabrać sił do codziennego życia. W zależności od ułożenia w budynku oraz piętra na każdej klatce schodowej znajduje się od dwóch do siedmiu mieszkań.Dwupoziomowy, podziemny garaż minimalizuje ruch kołowy, zapewniając ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Wokół znajduje się rozległy dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, dostępny dla wszystkich mieszkańców oraz prywatne ogródki mieszkańców najniższej kondygnacji Wyślij do nas swoje zapytanie lub zadzwoń do naszego biura sprzedaży już teraz! Pamiętaj powołać się na portal RynekPierwotny.com :)

Inwestycja Marigold Garden znajduje się na Szczęśliwicach, al. Bohaterów Września (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuva Development.

Inwestycja Marigold Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marigold Garden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuva Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Ochota przy Al. Bohaterów Września.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marigold Garden?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marigold Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 64 metrów od inwestycji Marigold Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Na Bateryjce 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marigold Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marigold Garden znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Radosne Dzieciaki w odległości 220 m, Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w odległości 231 m, szkoła w odległości 329 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marigold Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rehabilitacyjna w odległości 64 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 105 m, ORTO w odległości 269 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marigold Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 202 m znajduje się Żabka, w odległości 224 m znajduje się Total Fitness Ochota, w odległości 261 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marigold Garden w odległości 39 m znajduje się Warszawski Klub Tenisowy Mera, w odległości 62 m znajduje się Korty Tenisowe Pro-Play, w odległości 66 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023