Roentgena

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Roentgena dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
24
3
76,13 m²
4

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Roentgena to nowość w ofercie Yuniversal Development.Jej atuty to nowoczesna bryła, kameralna zabudowa i lokalizacja pozwalająca cieszyć się zielenią Imielińskiego Parku Krajobrazowego oraz dogodnym dojazdem do pozostałych dzielnic Warszawy.Przestronne, wygodne mieszkania z balkonami lub tarasami dachowymi o różnorodnych metrażach to doskonała propozycja zarówno dla singli, jak i młodych par oraz rodzin z dziećmi.

Inwestycja Roentgena znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuniversal Development.

Inwestycja Roentgena jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Roentgena pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 76 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuniversal Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne w garażu pow. od 2m2 do 4m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne w garażu pow. od 2m2 do 4m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Roentgena

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Roentgena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Roentgena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Makolągwy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Roentgena znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Centrum Promyk" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik" w odległości 400 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Muzyczne "Drużyna Tygryska" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Roentgena jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum w odległości 450 m, Lekarz w odległości 500 m, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Roentgena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Auchan, w odległości 490 m znajduje się Centrum Handlowe Ursynów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Roentgena w odległości 280 m znajduje się Budojo, w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Warszawa Ursynów.

Data publikacji: 15.10.2018

Data aktualizacji: 24.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie