Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ząbki ul. Powstańców

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez

W.W. Investment Sp. z o. o.

Ząbki, ul. Powstańców 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 261 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ząbki ul. PowstańcówZąbki ul. Powstańców

2 zdjęcia

Ząbki ul. Powstańców

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 1230 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Uprzejmie informujemy że rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji zlokalizowanej w Ząbkach przy ul. Powstańców. Zaprojektowane osiedle jest zespołem pięciu budynków mieszkalnych ( terminy zakończenia budowy, budynki: A1, B2, B3- III kwartał 2012; B1, A2- IV kwartał 2012) , wielorodzinnych ze wspólnym garażem podziemnym (częściowo dwukondygnacyjnym). Budynki mają wysokość pięciu kondygnacji, na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania z antresolami.W klatce schodowej każdego budynku znajduje się winda schodząca na poziom garażu. Architekturę budynków urozmaicają loggie, balkony i tarasy.  Projektując budynek zadbaliśmy o to, aby do każdego mieszkania docierało jak najwięcej słońca. Przyjazny plac zabaw pozwoli najmłodszym na bezpieczną zabawę na terenie osiedla.Inwestycja zlokalizowana jest blisko Warszawy,  z dobrą komunikacją z centrum stolicy ( dwie linie autobusów miejskich 145 i 199, przewoźnicy prywatni i lokalne linie miejskie) w sąsiedztwie terenów zielonych.

Cena miesięcznego czynszu: 3 zł/m2.

Inwestycja Ząbki ul. Powstańców znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców 47 (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez W.W. Investment Sp. z o. o.

Inwestycja Ząbki ul. Powstańców została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Ząbki ul. Powstańców nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców W.W. Investment Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ząbki ul. Powstańców?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ząbki ul. Powstańców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1445 metrów od inwestycji Ząbki ul. Powstańców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka Bankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ząbki ul. Powstańców znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbki ul. Powstańców znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Baśniowa Akademia Andersena w odległości 241 m, Publiczne Przedszkole "Zozoland" w odległości 320 m, Filia Szkoły Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 483 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ząbki ul. Powstańców jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 311 m, Alab Laboratoria. Punkt pobrań w odległości 377 m, Luxamed w odległości 489 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ząbki ul. Powstańców składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się Żabka, w odległości 174 m znajduje się Żabka, w odległości 241 m znajduje się Api.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbki ul. Powstańców w odległości 257 m znajduje się Pumtrack, w odległości 546 m znajduje się boisko / kort, w odległości 554 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023