Planty Zawidawie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWPBM Mój Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nowa Zatorska(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zakrzów, ul. Zatorska (9.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 300/m2
  Osiedle Nowa Zatorska
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 95
  Powierzchnia: 34 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Triada Dom Sp.j.
 • Żmudzka(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Żmudzka (8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 800 brutto/m2
  Żmudzka
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 47 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Milart Sp. z o.o. Sp. k.
 • Gorlicka(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Gorlicka 61 (6.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 100 brutto/m2
  Gorlicka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 38 - 95 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Głównym celem jaki postawiliśmy przy projektowaniu tej inwestycji było zaproponowanie Klientom naprawdę tanich a przy tym funkcjonalnych mieszkań.Uproszczenie elewacji oraz dobra cena gruntu pozwoliły na osiągnięcie tego celu przy zachowaniu standardu do jakiego zostali przyzwyczajeni Klienci WPBM “MÓJ DOM” S.A. Planty Zawidawie zlokalizowane są przy ul. Zatorskiej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja stanowi idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, ale też nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju.Bliskość Centrum Handlowego Korona, szkół, przedszkoli i innych obiektów użyteczności publicznej, to dodatkowe atuty przemawiające za tą lokalizacją.Oryginalna koncepcja zagospodarowania terenu doskonale wykorzystuje kształt działki i układ stron świata.W nowoczesnych budynkach wchodzących w skład kompleksu zaprojektowano przestronne, doskonale doświetlone mieszkania .Wszystkie cechują się funkcjonalnością i szerokimi możliwościami dostosowania aranżacji do indywidualnych upodobań przyszłych Klientów.W części podziemnej zaplanowano miejsca postojowe.Mimo iż jest to niska zabudowa, wybrane klatki posiadać będą cichobieżne windy.Dodatkowo, dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców projekt przewidział ogrodzenie całej posesji.

Inwestycja Planty Zawidawie znajduje się na Zakrzowie, Ul. Zatorska (8.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A..

Inwestycja Planty Zawidawie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Planty Zawidawie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WPBM Mój Dom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Planty Zawidawie

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Planty Zawidawie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Białych Goździków (29518).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Planty Zawidawie znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa Zakrzowskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego " Rodzina " w odległości 200m, ŻŁOBEK NIEBIESKI SŁOŃ w odległości 200m, Społeczna Szkoła Podstawowa ZSE "Rodzina" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Leśna. Apteka, w odległości 750 m znajduje się Rumianek s.c. Apteka. Pisarczuk K., Suszek K., w odległości 950 m znajduje się Mniszek 3. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się eCard, w odległości 650 m znajduje się Księżycowa 4, w odległości 650 m znajduje się URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 23.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Polar. Młodzieżowy klub sportowy, w odległości 1000 m znajduje się OKS Orzeł, w odległości 1150 m znajduje się Wrocławski Klub Aikido.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie