Ogrody Reja

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWPBM Mój Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 539 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Graua(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Sopocka 2 (2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 960/m2
  Ogrody Graua
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 70 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Echo Investment S.A.
 • Apartamenty Marcinkowskiego 8(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Plac Grunwaldzki, ul. Marcinkowskiego 8 (2.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty Marcinkowskiego 8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 135 - 156 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Immobillo Group Sp. z.o.o
 • Browary Wrocławskie(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Jedności Narodowej (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 658/m2
  Browary Wrocławskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 306
  Powierzchnia: 34 - 118 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

Współpraca z Pracownią Projektową Lamber & Marciniak po raz kolejny zakończona zastała projektem łączącym wyważoną prostotę i nowoczesność, w efekcie, którego wybudowane zostaną dwa budynki wielorodzinne.Przemyślane rozwiązania w aranżacji nowych mieszkań Ogrodów Reja umożliwiają zrealizowanie wielu niekonwencjonalnych pomysłów przy wykańczaniu wnętrz.yNa szczególną uwagę zasługują te, zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku, z przeszkleniami i ogromnymi podniebnymi tarasami, którym śmiało można przyznać miano prawdziwych europejskich penthausów.Z myślą o wygodzie lokatorów, a szczególnie osób pracujących, opiekujących się dziećmi w domu, część kondygnacji przyziemnej przeznaczono na lokal usługowy.Dla zwiększenia bezpieczeństwa natomiast, zaprojektowano ogrodzenie posesji i pomieszczenie dla ochrony.Od strony południowo-zachodniej Ogrody Reja graniczą ze skwerem parkowym (Skwer Ludzi ze znakiem “P”), od strony północno-wschodniej z ogródkami działkowymi, tworząc w ten sposób kameralną atmosferę, zachęcając do czynnej rekreacji i bezpośredniego kontaktu z otaczającą przyrodą.Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Dzięki temu, że WPBM “MÓJ DOM” S.A. realizowało już inwestycje w Śródmieściu (przy ul. Bolesława Prusa 81-97 i ul. Mikołaja Reja 69-89) łatwo dostrzegło zalety terenu przy ul. Mikołaja Reja 74.Śródmieście ma charakter i indywidualny klimat, zachwyca oryginalną architekturą, ogródkami działkowymi i zielenią parkową.Bliska odległość od centrum sprawia, że mieszkańcy żyją tutaj spokojnie, korzystając z uroków cichej okolicy.Niewątpliwą zaletą Ogrodów Reja jest ich usytuowanie w pobliżu centrum.Podczas kilkunastominutowych spacerów do serca miasta można podziwiać architektoniczne walory stolicy Dolnego Śląska.

Inwestycja Ogrody Reja znajduje się na Ołbinie, Ul. Mikołaja Reja 74 (2.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A..

Inwestycja Ogrody Reja została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Reja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WPBM Mój Dom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 207 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Reja

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 800 metrów od inwestycji Ogrody Reja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Damrota (20723).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Reja znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 3 Wesoła Trójeczka w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 300m, Przedszkole Nr 3 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Remedium, w odległości 300 m znajduje się Smolecka. Apteka. Urbańczyk B., w odległości 500 m znajduje się Główny Ośrodek Badań Lotniczo - Lekarskich Aeroklubu Polskiego Wojewódzkiej Przychodni Sportowo - Lekarskiej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Bar Smaczek, w odległości 300 m znajduje się Polbank EFG, w odległości 350 m znajduje się Kawiarnia Artystyczna Alfa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Shakti. Praktyka jogi i masażu tajskiego, w odległości 200 m znajduje się Parkour Wrocław, w odległości 450 m znajduje się Seba Sport. Potoczny S..

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie