Wrzosowe Ogrody

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cichej, oferowane bezpośrednio przez

WPB Rombud Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Cichej 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 482 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wrzosowe OgrodyWrzosowe Ogrody

5 zdjęć

Wrzosowe Ogrody
Wrzosowe Ogrody
Wrzosowe Ogrody
Wrzosowe Ogrody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 274 do 297 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wrzosowe Ogrody to komfortowe osiedle powstające w Olsztynie przy ulicy Cichej. Inwestycja realizowana jest etapami i składać się będzie z 4 budynków liczących łącznie 145 mieszkań. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewni komfort użytkowania przyszłym lokatorom oraz wiele możliwości aranżacji. Wszystkie mieszkania mają przynależną komórkę lokatorską. W każdym budynku znajdzie się nowoczesna, cichobieżna winda zjeżdżająca do garażu podziemnego. Osiedle będzie ogrodzone, co zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Miejsce postojowe w hali podziemnej dodatkowo płatne 20 000zł brutto.

Inwestycja Wrzosowe Ogrody znajduje się w Olsztynie, ul. Cichej 1A (1.8 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez WPB Rombud Sp. z o.o.

Inwestycja Wrzosowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wrzosowe Ogrody nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WPB Rombud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrzosowe Ogrody?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrzosowe Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 511 metrów od inwestycji Wrzosowe Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrzosowe Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowe Ogrody znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 129 m, szkoła w odległości 130 m, Promyczek w odległości 188 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrzosowe Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinety lekarskie w odległości 175 m, Specjalistyczna praktyka stomatologiczna Joanna Cieślukowska w odległości 501 m, Endokrynolog, diabetolog Joanna Rutkowska w odległości 503 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrzosowe Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 158 m znajduje się Odido, w odległości 172 m znajduje się Piekarnia Tyrolska, w odległości 253 m znajduje się Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowe Ogrody w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 355 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.03.2018
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: