Sky House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Lublin, ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1675 ofert w najbliższej okolicy!

Sky House

4 zdjęcia

Sky House
Sky House
Sky House
Sky House

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja na Porębie to połączenie oryginalnej formy architektonicznej i nowoczesnych energooszczędnych technologii.

Obecnie realizowany jest czwarty etap inwestycji Sky House, w ramach którego powstaną trzy budynki mieszkalne. Został on zaprojektowany tak, aby w pełni komponował się z architekturą i elegancką stylistyką charakterystyczną dla całego osiedla.

Osiedle Sky House to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Inwestycja usytuowana jest z dala od zgiełku miasta, za to z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Nowoczesne budynki mieszkalne, wyróżniają się na tle innych, nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Inwestycja Sky House znajduje się w Lublinie, ul. Jana Pawła II (5.3 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Sky House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sky House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sky House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sky House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Sky House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Granitowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sky House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sky House znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom w odległości 290 m, Przedszkole Nr 85 w Lublinie w odległości 310 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe "Bursztynek" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sky House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 220 m znajduje się Stokrotka, w odległości 270 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sky House w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.09.2013
Data aktualizacji: 21.01.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: