Osiedle Panorama V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Widokowa, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Rzeszów, ul. Widokowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1073 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Panorama V

4 zdjęcia

Osiedle Panorama V
Osiedle Panorama V
Osiedle Panorama V
Osiedle Panorama V

Najbliższe inwestycje

 • Słoneczne Tarasy
  od: 7 400 zł/m2

  Słoneczne Tarasy

  Hegra Deweloper

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Strzelnicza
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 73 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • KrakoVska
  od: 7 500 zł/m2

  KrakoVska

  Bryksy

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Krakowska
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 40-97 m2
  • Mieszkań: 66
  • Pokoje: 2-4
 • Wikana Square

  Wikana Square

  Wikana S.A.

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Lenartowicza
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 47-134 m2
  • Mieszkań: 60
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Grupa Kapitałowa WIKANA S.A. zaprasza do zakupu mieszkań w inwestycji Osiedle Panorama w Rzeszowie.

Doskonałe położenie to ważny atut Osiedla Panorama, które usytuowane w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Staroniwa, przy ul. Widokowej/Panoramicznej w Rzeszowie. Projekt przygotowany został z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym zarówno spokój otoczenia jak i dobrą komunikację z centrum miasta oraz łatwy dostęp do obiektów handlowych, rozrywkowych oraz szkół. W pobliżu inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, placówki medyczne oraz rozwinięta sieć punktów usługowych. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek atutem będzie bliskość obiektów rekreacyjnych, takich jak: basen, lodowisko czy stadion sportowy. Usytuowanie na wzgórzu z widokiem na panoramę miasta to niewątpliwa zaleta Osiedla Panorama.

Obecnie realizowany jest ostatni etap Osiedla Panorama, który obejmuje budowę budynku mieszkalnego nr 4. Do dyspozycji zostanie oddanych 35 lokali mieszkalnych wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi oraz podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi.

Nowoczesny 4-piętrowy budynek z przeszklonymi frontami klatek schodowych oraz jasna elewacja z akcentami energetycznej pomarańczy doskonale wpisuje się w stylistykę miejsc.

Dwie windy pasażerskie zapewnią dogodny dojazd na wybrane piętro.

Dostępne lokale mieszkalne 2-,3- i 4 pokojowe w metrażach od 29 m2 do 69 m2.

Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka lokatorska.

Wszystkie kuchnie usytuowane są w pobliżu pokoi dziennych i dają mieszkańcom możliwość swobodnego łączenia lub dzielenia funkcji jadalno – gościnnych.

Parkingi dla samochodów osobowych zaprojektowane zostały zarówno w podpiwniczeniu budynku tworząc miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym, jak również na zewnątrz, na specjalnie wydzielonych powierzchniach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej inwestycji www.panoramaosiedle.pl

Inwestycja Osiedle Panorama V znajduje się w Rzeszowie, ul. Widokowa 4 (2.3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Osiedle Panorama V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajduje się 35 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, pustaki ceramiczne i silikatowe

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV, profil pięciokomorowy, okleinowany od strony zewnętrznej w kolorze grafitowym

Ogrzewanie

kocioł dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (35)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc): Cena: 20000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie, przy ul. Panoramicznej i Widokowej. Niewielka odległość do centrum, zapewnia szybki i komfortowy dostęp do najważniejszych punktów usługowych, handlowych i rekreacyjnych na terenie miasta. Położenie Osiedla zapewnia możliwość korzystania z dobrych połączeń komunikacyjnych (w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla kursuje autobus MPK linia nr 44, przy Al. Witosa linia nr 24 i nr 32). Dla osób ceniących aktywny wypoczynek atutem będzie bliskość obiektów rekreacyjnych, takich jak: basen, lodowisko, stadion sportowy.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Panorama V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Panorama V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Panoramiczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Panorama V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama V znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole"Bajkowy Zakątek" Rzeszów w odległości 40 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Rzeszowie w odległości 340 m, Przedszkole Publiczne Nr 24 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Panorama V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orisdent w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 440 m znajduje się Społem, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama V w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: