Misjonarska 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Misjonarska, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Lublin, ul. Misjonarska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1615 ofert w najbliższej okolicy!

Misjonarska 12

9 zdjęć

Misjonarska 12
Misjonarska 12
Misjonarska 12
Misjonarska 12

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Vettera

  Apartamenty Vettera

  Capitalia Real Estate Gęsia

  Mieszkanie Lublin
  ul. Misjonarska 20
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52-106 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-5
 • Nowe Bronowice

  Nowe Bronowice

  Wikana S.A.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Wrońska
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-72 m2
  • Mieszkań: 112
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Północna

  Apartamenty Północna

  Apartus Properties Sp. z o.o.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Północna 22/24
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 45-130 m2
  • Mieszkań: 46
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Misjonarska 12 to zespół trzech stylowych, kameralnych budynków mieszkalnych, położonych w samym sercu Lublina. To propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość architektury i doskonałą lokalizację.

Budynki powstały przy ul. Misjonarskiej, w ustronnym zakątku lubelskiego Starego Miasta. W ich najbliższym sąsiedztwie znajduje się Seminarium Duchowne, Archikatedra Lubelska i Pałac Arcybiskupi. Wraz z Kamienicą Misjonarską, odrestaurowaną przez nas w 2012 r., nowe budynki tworzą spójny zespół architektoniczny, harmonijnie wpisujący się w charakter okolicy.

Kameralna architektura.

Kompleks składa się z niewysokich, dwupiętrowych budynków mieszkalnych. Elewacja w jasnej kolorystyce nadaje im przytulnego charakteru, a dwuspadowy dach i klasyczna, ale zarazem stylowa bryła, podkreśla ich związek z architekturą Starego Miasta.

W każdym budynku powstało siedem mieszkań o powierzchni od ok. 37 do blisko 64 mkw. Wśród nich będą lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Każde mieszkanie będzie miało również balkon lub stylową loggię.

Dopełnieniem Misjonarskiej 12 jest starannie zagospodarowane najbliższe otoczenie. Przy budynkach powstały alejki dla pieszych uzupełnione ławeczkami, zielone trawniki z nasadzeniami oraz plac zabaw dla dzieci.

Część terenu zostały przeznaczona również na parkingi oraz miejsca dla rowerów.

Inwestycja Misjonarska 12 znajduje się w Lublinie, ul. Misjonarska 12 (0.3 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Misjonarska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Misjonarska 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsce postojowe zewnętrzne przynależne do każdego lokalu..
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwą zaletą kompleksu jest także jego położenie. Ulica Misjonarska to ustronne, zaciszne miejsce oddzielone innymi budynkami od najbardziej uczęszczanych dróg w śródmieściu Przyszłym mieszkańcom zapewni to poczucie komfortu i spokój. Jednocześnie, budynki są zlokalizowane w odległości zaledwie kilkuset metrów od Krakowskiego Przedmieścia, a więc w okolicy doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami Lublina. Docenią to nie tylko kierowcy, ale także osoby korzystające z miejskich autobusów i trolejbusów. W pobliżu Misjonarskiej 12 znajdują się liczne restauracje, sklepy, obiekty usługowe i placówki medyczne. W okolicy mieszczą się również jedne z najbardziej renomowanych lubelskich szkół.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Misjonarska 12?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Misjonarska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Misjonarska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2211 - Targ Pod Zamkiem 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Misjonarska 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Misjonarska 12 znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Farmaceutyczne "Omega" w odległości 290 m, Zespół Szkół nr 11 w odległości 290 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Misjonarska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Luxmed w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Misjonarska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Targ "Pod Zamkiem", w odległości 400 m znajduje się Grela, w odległości 420 m znajduje się Vipsat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Misjonarska 12 w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.02.2016
Data aktualizacji: 29.06.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: