Wille Zawady

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVilla Mia

Ceny od: 5 182 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Zawady dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
12A
8
357 m²
620 m2
2 690 000 zł7 535 zł/m²
12D
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²
12E
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²
12F
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²
12G
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²
12H
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²
12I
8
357 m²
620 m2
1 850 000 zł5 182 zł/m²

Opis Inwestycji

Wille Zawady

Wille Zawady to kameralne osiedle eleganckich domów jednorodzinnych, które zlokalizowane jest w ekskluzywnej warszawskiej w dzielnicy Wilanów-Zawady. Sąsiedztwo naszej inwestycji charakteryzuje rezydencjalna zabudowa w otoczeniu rozległych terenów zielonych.Wille Zawady to miejsce dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, które jednocześnie chcą cieszyć się łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Doskonała lokalizacja inwestycji ułatwia dostęp zarówno do zielonych terenów dzikich plaż nad Wisłą, jak i atrakcji miasta np. położonego w pobliżu centrum handlowego Plac Vogla, kina IMAX oraz centrum rozrywki w Sadyba BEST MALL. Należy również podkreślić bliskość atrakcji kulturalnych i sportowych naszego osiedla: Pałac Królewski w Wilanowie, którego wnętrza zajmuje Muzeum Pałacu Króla Jana III, pole golfowe oraz liczne kluby sportowe.Wille Zawady to pięć budynków w zabudowie bliźniaczej, połączonych ze sobą garażem na dwa samochody, na dachu którego znajduje się przestronny taras. Domy usytuowane są na dużych działkach o powierzchni 620 m2, oferując mieszkańcom dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu we własnym ogrodzie i na świeżym powietrzu.Inwestycję wzniesiono w oparciu o tradycyjne technologie budowy przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Budynki naszego osiedla są zaprojektowane z myślą o najwyższym poziomie komfortu domowników – doświadczenie inwestora oraz jego dbałość o każdy pragmatyczny walor widać w wielu rozwiązaniach technicznych i projektowych.Duża powierzchnia całkowita mieszkań – 357 m2 – gwarantuje przestrzeń życiową dla najbardziej wymagających. Została ona podzielona na dwie strefy: dzienną/gościnną na parterze oraz prywatną na piętrze i poddaszu. Dzięki temu mieszkańcy zyskują poczucie komfortu i przestrzeni w części dziennej oraz prywatności na wyższych kondygnacjach domu.W każdym budynku na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, doświetlony dużymi oknami. Stanowi on architektonicznie spójną jedność z jadalnią, holem wejściowym oraz otwartą kuchnią. Całość tworzy otwartą przestrzeń o powierzchni ponad 90 m2. Na parterze jest również toaleta oraz pomieszczenie, które można zaaranżować jako gabinet bądź pokój gościnny. Pierwsze piętro to strefa intymna z czterema sypialniami i dwoma łazienkami. Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze o powierzchni 90 m2, do którego prowadzi pełnowymiarowa klatka schodowa.Nasze domy mogą zostać wykończone na indywidualne zamówienie i zyskać niepowtarzalny charakter, styl i elegancję dopasowaną do potrzeb i upodobań właścicieli.

Inwestycja Wille Zawady znajduje się na Zawadach, ul. Sążnista 12 (10.7 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Villa Mia

Inwestycja Wille Zawady została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 9 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wille Zawady pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchni 357 metrów kwadratowych w cenie od 1 850 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 8-pokojowe o powierzchni od 357 m2 w cenie od 1 850 000 zł (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wszystkie domy w inwestycji Wille Zawady zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi oraz z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni mieszkalnych. Szczególną uwagę przywiązujemy do stosowania estetycznych materiałów najwyższej jakości. Domy dostępne do sprzedaży w stanie deweloperskim. Nasze domy mogą zostać wykończone na indywidualne zamówienie i zyskać niepowtarzalny charakter, styl i elegancję dopasowaną do potrzeb i upodobań właścicieli.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 7 domów w tym 7 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 357 m2.
Powierzchnie działek: 620 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 8-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 1 850 000 do 2 690 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 182 do 7 535 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Zawady

Wille Zawady, położone w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnych osiedli domów jednorodzinnych, to miejsce dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, które jednocześnie chcą cieszyć się łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Doskonała lokalizacja inwestycji ułatwia dostęp zarówno do zielonych terenów dzikich plaż nad Wisłą, jak i atrakcji miasta np. położonego w pobliżu centrum handlowego Plac Vogla, kina IMAX oraz centrum rozrywki w Sadyba BEST MALL. Należy również podkreślić bliskość atrakcji kulturalnych i sportowych naszego osiedla: Pałac Królewski w Wilanowie, którego wnętrza zajmuje Muzeum Pałacu Króla Jana III, pole golfowe oraz liczne kluby sportowe. Osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami stolicy.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Zawady w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się The Little Gym, w odległości 230 m znajduje się Sinus.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 29.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie